Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić windę na DT


alelaska

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przez jakiś czas było to zablokowane  a teraz może coś się ''uszkodziło'' i działa.  Bug był w 100% sprawny :D

Pamiętam jak na privie się tak przeniosłem do kogoś to mnie chciał zgłaszać za cheaty xD

...

Opublikowano

Ile razy się to robiło na PL. heh

A co do poradniczka to krótko zwięźle i dobrze, że o tym wspomniałeś, bo pewnie sporo ludzi o tym nie wiedziało lub sobie zapomniało.

Opublikowano

To dalej działa? Mogę tak samo przenieść się na 6 piętro po kliknięciu na kowala?

No jasne  ;)

Nie widziałem o tym ;D ciekawe czy nadal działa ^^

Działa działa wroc do gry xD

/niereg. sygna

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Oj ile razy się tak robiło. Stary dobry trick. Komuś się na pewno przyda :D

A ile banów poleciało  :lenny:. Dobry poradnik na pewno dużo ludzi go szukało.

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W sumie, to jest jedna z dwóch wind, które można zrobić.

No ale duży plus za publikacje, bo się z pewnością przyda. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

na PL'u działało, teraz na prywatnych to rzadko się robi windy..

poradnik spoko aczkolwiek prawie każdy wie jak to robić ;D

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ciekawe ale po co to skoro i tak musisz czekać aż dojdą do pieczęci żeby się zalogować? nie lepiej po prostu stanąć gdzieś z boku na afku?

Opublikowano

działa to jeszcze?

 

 

Ciekawe ale po co to skoro i tak musisz czekać aż dojdą do pieczęci żeby się zalogować? nie lepiej po prostu stanąć gdzieś z boku na afku?

po to zeby wjebać sie np na 10 kont a potem sie logować na wszystkie.

inaczej złapiesz bułe i ci metki wyjebie na pieczęciach 

Opublikowano

Hehe dobry stary trik pamietam na PLu kiedys 10 kont sie bralo 40 lvlowych kumpel ubijal metka a przy przenoszeniu rozlaczalo sie internet kiedy byl na pietrze z pieczatkami i zostaly 2 do oddania to logowalo sie wszystkie konta xD

Venum

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...