Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial]Wkurzają Cie Ludzie Handl. Na Allegro? Zhackuj Im Konta.


Kronk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Za Włam na pocztę może nas(hakera) podać na policje jeśli pokaże że z tego kompa logował się na portale aukcyjne/ strony bankowe...no i nie ma że zabawa dostajecie 48h tymczasowego a potem postępowanie karne w najlepszym wypadku grzywna + zwrot mienia skradzionego :/

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Do Autora

Byl juz taki TuT o tym jak ukrasc konto , ale daje + za checi i prace.

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do metina2 przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowalem sie na postac na metinie us napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisalem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione

wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

 

 

P. jak oni to robia czy ja tez tak moge muse kupic korbe czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Cytat za abe

Opublikowano

Koles jestes Zajebisty zdobylem konto 78 lev woj mental na obsydian thx leci + . Polecam 1 sposob

KOCHAM JUSTINA BIEBERA !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Koles jestes Zajebisty zdobylem konto 78 lev woj mental na obsydian thx leci + . Polecam 1 sposob

 

He He sposób działa ale napisz za kilka dni czy nie policjanci ciebie nie zdobędą :D

Ciekawi mnie czy każdy zglasza włam na poczte :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

hmmm malo kto wie jak bardzo prosto shakowac dowolnego meila na o2.pl oczywiscie nie bede informowal was co i jak bo dzieci zaczna krasc na potege :)

 

a co do kont metin to lepszy dobry keylogerek :)

 

moj wlasny :P

 

 

mpcg.jpg

 

:P

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...