Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Anonimowi zapowiadają odwet za zamachy w Brukseli - Operacja #OpBrussels.


Smoguś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

 

Zawsze lepsze to niz nic. Wiekszosc tak cisnie po isis a nic nie robi, tylko gada.

Oni przynajmniej im troche przeszkodza w organizacjii itp. Zawsze to cos.

A czemu mają cos robic ? Rządu wina to oni niech sie martwią

Takie myślenie czasem prowadzi do problemów. Rządu wina, ale cierpią na tym obywatele.

Ktoś u góry podejmuje decyzje, które obciążają krzyż bólu i poniżenia zwykłego człowieka.

Mi to tam lotto tak szczerze,w Sosnowcu mieszkam to nikt z zewnątrz sie tu nie dostanie :makka:

 

 

Niestety nawet i tacy, to się dostaną do Sosnowca. Z naszej perspektywy fajniej o tym mówić i śmieszkować. Imo jak na naszym podwórku pojawi się taki terrorysta-islamista, to kolorowo już nie będzie. Każda walka z takimi ludźmi jest dobra, a ograniczanie im dostępu do portali społecznościowych pozwala ochronić jakiś mniejszy procent od wciągnięcia do tej chorej sekty.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Zawsze lepsze to niz nic. Wiekszosc tak cisnie po isis a nic nie robi, tylko gada.

Oni przynajmniej im troche przeszkodza w organizacjii itp. Zawsze to cos.

A czemu mają cos robic ? Rządu wina to oni niech sie martwią

Takie myślenie czasem prowadzi do problemów. Rządu wina, ale cierpią na tym obywatele.

Ktoś u góry podejmuje decyzje, które obciążają krzyż bólu i poniżenia zwykłego człowieka.

Mi to tam lotto tak szczerze,w Sosnowcu mieszkam to nikt z zewnątrz sie tu nie dostanie :makka:

 

 

Niestety nawet i tacy, to się dostaną do Sosnowca. Z naszej perspektywy fajniej o tym mówić i śmieszkować. Imo jak na naszym podwórku pojawi się taki terrorysta-islamista, to kolorowo już nie będzie. Każda walka z takimi ludźmi jest dobra, a ograniczanie im dostępu do portali społecznościowych pozwala ochronić jakiś mniejszy procent od wciągnięcia do tej chorej sekty.

 

Nie będzie kolorowo ? Będzie czerwono! Ale spokojnie nasi kibice patrioci zapewne dotrzymają danego słowa i wypędzą terrorystów z kraju :D

49yxrs.png

Opublikowano

I co zrobią? wejdą im na facebooka? przecież to śmiech na sali.

Może znowu będą wrzucać memy obrażające isis xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...