Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Anonimowi zapowiadają odwet za zamachy w Brukseli - Operacja #OpBrussels.


Smoguś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grupa haktywistów Anonymous zapowiada atak na dżihadystów za poniedziałkowe zamachy w Belgii. Podobnie jak po wydarzeniach z Francji, Anonimowi umieścili w sieci materiał wideo nawołujący internautów do przyłączenia się do walki z terrorystami.

 

Link do artykułu:

 

 

 

Co myślicie o całej tej sprawie?
 

Opublikowano

Który to już ich odwet? xD

 

Tego nie wiem.  :lenny: No, ale miejmy nadzieję, że tym razem zdziałają coś więcej.

Opublikowano

No ale na pewno to będzie bardziej skuteczne niż mazaje kredą na brukselskich chodnikach.

Pamietasz moze jak skonczyla sie akcja #OpParis? Wydaje mi sie, ze poziom skutecznosci jest rowny mazaniu kreda na chodnikach.

 

@TuFu x33 akurat mam na myśli co innego. Chodzi o to, że masowo blokowali konta "terrorystów" w serwisach społecznościowy. Jak się później okazało. Większość kont nie było powiązanie z IS. Blokowali chociażby za imię arabskopodobne.

Opublikowano

 

No ale na pewno to będzie bardziej skuteczne niż mazaje kredą na brukselskich chodnikach.

Pamietasz moze jak skonczyla sie akcja #OpParis? Wydaje mi sie, ze poziom skutecznosci jest rowny mazaniu kreda na chodnikach.

 

 

Nie zapomnij powiedzieć o flagach na facebooku.

  79160594027661829163.png

Opublikowano

co oni im robia? virusy do kalachow wrzucaja czy co ? banda debili.

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Zawsze to jakaś walka z terroryzmem. Merkelowa tym się pochwalić nie może, bo musi napędzać gospodarkę uchodźcami. Miejmy nadzieje, że ten odwet będzie w jakimś stopniu skuteczny.

Opublikowano

co oni im robia? virusy do kalachow wrzucaja czy co ? banda debili.

Zablokują adresy email, poblokują konta na portalach społecznościowych. Jak wiadomo, większość bojowników jest rekrutowana internetowo. Z tego co słyszałam, to chyba znaleźli ponad 5 tyś takich kont. 

Opublikowano

 

co oni im robia? virusy do kalachow wrzucaja czy co ? banda debili.

Zablokują adresy email, poblokują konta na portalach społecznościowych. Jak wiadomo, większość bojowników jest rekrutowana internetowo. Z tego co słyszałam, to chyba znaleźli ponad 5 tyś takich kont. 

 

Dobrze słyszałaś. Tylko z tych 5 tyś. to większość nie miała powiązań z terroryzmem. 

Opublikowano

Zawsze lepsze to niz nic. Wiekszosc tak cisnie po isis a nic nie robi, tylko gada.

Oni przynajmniej im troche przeszkodza w organizacjii itp. Zawsze to cos.

Opublikowano

Zawsze lepsze to niz nic. Wiekszosc tak cisnie po isis a nic nie robi, tylko gada.

Oni przynajmniej im troche przeszkodza w organizacjii itp. Zawsze to cos.

 

A czemu mają cos robic ? Rządu wina to oni niech sie martwią

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

Zawsze lepsze to niz nic. Wiekszosc tak cisnie po isis a nic nie robi, tylko gada.

Oni przynajmniej im troche przeszkodza w organizacjii itp. Zawsze to cos.

 

A czemu mają cos robic ? Rządu wina to oni niech sie martwią

 

Takie myślenie czasem prowadzi do problemów. Rządu wina, ale cierpią na tym obywatele.

Ktoś u góry podejmuje decyzje, które obciążają krzyż bólu i poniżenia zwykłego człowieka.

Opublikowano

 

Takie myślenie czasem prowadzi do problemów. Rządu wina, ale cierpią na tym obywatele.

Ktoś u góry podejmuje decyzje, które obciążają krzyż bólu i poniżenia zwykłego człowieka.

 

Niestety, tak było, jest i będzie.

Opublikowano

 

 

Zawsze lepsze to niz nic. Wiekszosc tak cisnie po isis a nic nie robi, tylko gada.

Oni przynajmniej im troche przeszkodza w organizacjii itp. Zawsze to cos.

 

A czemu mają cos robic ? Rządu wina to oni niech sie martwią

 

Takie myślenie czasem prowadzi do problemów. Rządu wina, ale cierpią na tym obywatele.

Ktoś u góry podejmuje decyzje, które obciążają krzyż bólu i poniżenia zwykłego człowieka.

 

 

Mi to tam lotto tak szczerze,w Sosnowcu mieszkam to nikt z zewnątrz sie tu nie dostanie :makka:

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Coś tam robią, np fajne było to ze podali dane osób zamieszanych w pedofilskie porno na deep webie. Co do walki z terroryzmem moim zdaniem dużo zrobić to oni nie mogą i znowu ograniczą się do blokowania kont na mediach społecznościowych... 

49yxrs.png

Opublikowano

"Odwet"? Śmiechu warte, mogą sobie blokować konta i co z tego? To ma powstrzymać kolejne zamachy, czy pokazać zemstę, bo zablokuje się konta? Serio?

343731479829004887779.png

Opublikowano

"Odwet"? Śmiechu warte, mogą sobie blokować konta i co z tego? To ma powstrzymać kolejne zamachy, czy pokazać zemstę, bo zablokuje się konta? Serio?

 

Raczej nic więcej nie mogą zrobić.  T_T

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...