Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tanie auto, które wygląda jak drogie


AvirO1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie jakie? "tanie" auto to jest tak do 35-40 tysięcy a żeby wyglądało tak conajmniej 2x drożej?

 

myślałem nad Chrysler 300C i SsangYong REXTON

Opublikowano

 

@TuFu x33

 

do spłaty zostało 41 rat po 2,453 PLN Brutto

 

a więc do auta trzeba dorzucić nie 5 tysięcy, a 107 tysięcy :)

 

 

O ch*j,nie zauważyłem xD Sry,mój błąd

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Renault Clio IV pod względem funkcjonalności i wyglądu bardzo tani samochód. Wyposażeniem przebija znacznie droższe Volkswageny, Audi czy Hyundaie i wygląda lepiej

Opublikowano

Volvo v40, niektóre świetnie wyglądają i da się trafić za niższą cenę.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Moim zdaniem lepiej jest gdy auto jest drogie a wygląda jak tanie, ale to chyba tylko ja jestem taki skromny.

 

Polecam

http://otomoto.pl/oferta/porsche-cayenne-porsche-cayenne-s-4-5-v8-340km-gaz-super-okazja-full-ID6ya0uw.html#6f5f1808e8 ( sąsiad ma takiego w wersji turbo 510 km, auto mega, choć ostatnio dużo ich na drogach... :( )

http://otomoto.pl/oferta/porsche-928-s-4-7l-300km-klima-ID6yjq7B.html#6f5f1808e8

http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-w-115-2-0-disel-stan-dobry-ID6ycscW.html#ed6b2c5663 ( będziesz się wyróżniał i nie będzie wiało wiochą jak w przypadku Porsche )

http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-ID6ydLkh.html#ed6b2c5663 ( klasyk sam w sobie )

http://otomoto.pl/oferta/lincoln-town-car-4-6i-limuzyna-8m-kristal-bogate-wyposazenie-zamiana-ID6yjlmP.html#400e938413 ( szaleństwo, ale nie widzę nic złego gdyby potraktować to jako samochód "rodzinny" )

Opublikowano

 

http://suchen.mobile...24&pageNumber=1

http://suchen.mobile...20&pageNumber=1

Masz k***a krecie. Zgłosiłeś mnie wcześniej. Kto szuka, ten znajdzie.

ten przebieg XDDD przecież to sie szybko rozleci, a części na wymiane w hooj drogie. Spalanie tez pewnie niezłe, więcej wyda na paliwo niż samochod. Polecam nówki z salonu, masz przynajmniej pewnosc ze dojedziesz na drugi kraniec świata, a takie 12 letnie autka to loteria.

Opublikowano

Szukasz auta, które wygląda x2 drożej, tylko po co? Jesteś pozerem?

 

Ale mniejsza z tym jeśli chcesz zrobić wrażenie na znajomych czy sąsiadach to nie patrz na te szroty z niemiec co Ci koledzy wyżej pokazują, a już na pewno nie na te chinskie siangyangi czy jak sie to g#wno nazywa, tylko coś amerykańskiego z charakterem jak CHEVY: silverado, Tahoe czy też DODGE RAM lub ze sportowych to Ford Mustang od 2005 rocznika lub Dodge charger od 2007. A na spalanie takich aut nie patrz, bo autem z silnikiem 2.0 i jeszcze w dieslu to wrażenia nie zrobisz :D

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Opublikowano

Szukasz auta, które wygląda x2 drożej, tylko po co? Jesteś pozerem?

 

Ale mniejsza z tym jeśli chcesz zrobić wrażenie na znajomych czy sąsiadach to nie patrz na te szroty z niemiec co Ci koledzy wyżej pokazują, a już na pewno nie na te chinskie siangyangi czy jak sie to g#wno nazywa, tylko coś amerykańskiego z charakterem jak CHEVY: silverado, Tahoe czy też DODGE RAM lub ze sportowych to Ford Mustang od 2005 rocznika lub Dodge charger od 2007. A na spalanie takich aut nie patrz, bo autem z silnikiem 2.0 i jeszcze w dieslu to wrażenia nie zrobisz :D

Zmień dilera.

 

Możesz jeszcze poszukać Renault Fluence ZE, może szału nie robi, ale każdy będzie się gapił. 

 

http://otomoto.pl/oferta/rolls-royce-silver-shadow-rolls-royce-silver-shadow-unikat-kolekcjonerski-ID6yeUVd.html#b0c8efd03e

http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-ml-5-5-amg-347km-jedyny-niepowtarzalny-stan-bdb-ID6yiwOp.html#171af8464e

http://allegro.pl/show_item.php?item=6052211921#171af8464e ( klasa sama w sobie )

http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-s-long-5-8-litra-400km-tuning-brabusa-full-opcja-ID6yhssL.html#171af8464e

Opublikowano

Szukasz auta, które wygląda x2 drożej, tylko po co? Jesteś pozerem?

 

Ale mniejsza z tym jeśli chcesz zrobić wrażenie na znajomych czy sąsiadach to nie patrz na te szroty z niemiec co Ci koledzy wyżej pokazują, a już na pewno nie na te chinskie siangyangi czy jak sie to g#wno nazywa, tylko coś amerykańskiego z charakterem jak CHEVY: silverado, Tahoe czy też DODGE RAM lub ze sportowych to Ford Mustang od 2005 rocznika lub Dodge charger od 2007. A na spalanie takich aut nie patrz, bo autem z silnikiem 2.0 i jeszcze w dieslu to wrażenia nie zrobisz :D

 

 

Zmień dilera x2.

 

Od siebie :

 

Mazda RX8

Nissan 350Z

Ford Focus Mk2 - ST ( o RS ciężko za 40 tys. 

 

I taka propozycja, bo kolega ma na sprzedaż, Seat Leon 1M z pakietem Cupra R, silnik 1.9 TDI - 480ps, 35 tys - tak, po konkretnych modach. 

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...