Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy i legalny expbot na PL - WTF :D


ShastaMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To teraz czekamy na autotrackery do questow i yolo ;D

Opublikowano

Nizej juz upaść nie mogą xD.

A ludzie sie zatanawiają czy tam wracac xD

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

@Bambus3k™ przepowiednia się twoja spełniła.

 

Widać, że hajsu juz brak.

 

Kolejnym krokiem będą inteligentne NPC, których zadaniem będzie symulować graczy. (coś a'la boty w CS'ie)

I z gry MMORPG robimy single player. Pozdrawiam.

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Metin2 PL upadł już jakiś spory czas przed fuzją moim zdaniem.


 


Niech wrócą czasy z 2009-2010 jak kamyki stały po 1 - 2 kkkk to bym pomyślał nad powrotem na PL'a a tak to śmiech na sali jak PL się stoczył..


76561198375594763.png

Opublikowano

 

@Bambus3k™ przepowiednia się twoja spełniła.

 

Widać, że hajsu juz brak.

 

Kolejnym krokiem będą inteligentne NPC, których zadaniem będzie symulować graczy. (coś a'la boty w CS'ie)

I z gry MMORPG robimy single player. Pozdrawiam.

 

 

@Bambus3k™

Do tego jeszcze daleko :D najpierw z mediuma zrobią easy :P

86330544793874815384.jpg

Opublikowano

klikam z czystej ciekawości w dział metińczyków, może coś ciekawego będzie
no i się nie myliłem XDD co się dzieje z tą grą, boże święty xD

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

Czytajac poniżej :D zrozum że jest to TYLKO MOJA SUGESTIA! :D-Nie bierz na poważnie ^^

 

 

Mi się wydaję,że GF chce sobie dopełnić kieszenie i wyciągnąć z PL'a Max możliwości-oczywiście mówimy o przychodach z gry,a następnie zakończyć projekt-bo coś tu śmierdzi.

 

Tak czy siak,myślę że jak inteligetni z GF'a nie zwiną interesu sami to PL sam się zmyje-to już serio jest jakiś kabaret.

Zepsuć taką grę?-Tylko głąby z pewnej firmy tak potrafią.

 

NIE pozdrowienia dla całego teamu który to wymyśla z GF!

 

Panowie macie okazję na tworzenie privów-gdzieś ten lud z globala musi się pomieścić xD

Opublikowano

1 kwietnia dopiero za 16 dni wtf 

 

co to do uja pana jest?! jestem ciekaw czy gdyby taki team metina polskiego zobaczył do czego będą zdolni w 2010 to by zmienili postawe do tej gry robiąc ją powoli p2w

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

1 kwietnia dopiero za 16 dni wtf 

 

co to do uja pana jest?! jestem ciekaw czy gdyby taki team metina polskiego zobaczył do czego będą zdolni w 2010 to by zmienili postawe do tej gry robiąc ją powoli p2w

 

Czytajac poniżej :D zrozum że jest to TYLKO MOJA SUGESTIA! :D-Nie bierz na poważnie ^^

 

 

Mi się wydaję,że GF chce sobie dopełnić kieszenie i wyciągnąć z PL'a Max możliwości-oczywiście mówimy o przychodach z gry,a następnie zakończyć projekt-bo coś tu śmierdzi.

 

Tak czy siak,myślę że jak inteligetni z GF'a nie zwiną interesu sami to PL sam się zmyje-to już serio jest jakiś kabaret.

Zepsuć taką grę?-Tylko głąby z pewnej firmy tak potrafią.

 

NIE pozdrowienia dla całego teamu który to wymyśla z GF!

 

Panowie macie okazję na tworzenie privów-gdzieś ten lud z globala musi się pomieścić xD

Ani team metina pl ani gf nie wprowadza aktualizacji

 

­

Opublikowano

Ale wy ludzie to bierzecie na poważnie... To jest Prima Aprillis.

Opublikowano

Ale wy ludzie to bierzecie na poważnie... To jest Prima Aprillis.

nie uważasz, że kilka tygodni za wcześnie?

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

1. Yangi w IS

2. ExpBot w IS

 

a dalej?

 

3. Gotowe eq 4x15 2kpż w IS

4. Kupon Expa 5,10,15lvi wyżej

5. 6/7 bony

6. KD +6 dające 50% silny na klase

7. 150 / 180 / 210 / 250 maksymalny poziom

 

Wymieniać można tak dłuugo, niektórzy się z tego pośmieją ale żeby się nie zdziwili jak za 2-3 lata to wprowadzą lub całkiem metka usuną ^_^

 

Wprowadzili tego beznadziejnego GameGuarda co mi zamyka wszystkie procesy tylko po to, abym się zalogował na 20minut.... A niby taka super ochrona przed botami ;> tutaj taka niespodzianka!! Expbot w ISie. TRAGEDIA

...

Opublikowano

No tak, wyjebać pół bani na zabezpieczenia, a później dodać exp bota do klienta ~ bezcenne. 

Konfigurujesz i lecisz.

fz9l9aY.jpg


Parodia k***a i nieporozumienie.

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

No tak, wyjebać pół bani na zabezpieczenia, a później dodać exp bota do klienta ~ bezcenne. 

Konfigurujesz i lecisz.

fz9l9aY.jpg

Parodia k***a i nieporozumienie.

 

Nie mogli się przed tym zabezpieczyć to postanowili, że na tym skorzystają xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...