Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe karty z dodatku Whisper of the Old Gods


Gość Piotrunio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Rewers za sezon w kwietniu:

 

jrd5moepxkhp1459270529127.gif

 

Nowe Karty:

 

635950624608130718.png635950232297863601.pngik91dlosji9k1459271665428.gif635950346206301209.png635951072562010791.png635951163104410990.png

 

 

Strasznie silne karty.

dobre karty here gosciu, tego C'thuna każdy dostanie?

 

Tak, każdy dostanie go za darmo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Rewers za sezon w kwietniu:

 

jrd5moepxkhp1459270529127.gif

 

Nowe Karty:

 

635950624608130718.png635950232297863601.pngik91dlosji9k1459271665428.gif635950346206301209.png635951072562010791.png635951163104410990.png

 

 

Strasznie silne karty.

 

 

Jak mam być szczery to zaje*isty będzie ten dodatek, tylko dobrych plejzów :D Ten murlock do palka, w chu* value z legendary murlockiem i tą kartą która pozwala 2x w turze moc spc użyć :O Tak samo ten Ancient Harbringer, dajmy na to bierzesz to na magu freezujesz i powiedzmy cthun 20/20 za free :D No i ten deathwing to w ogóle masterpiece xD Dawać ten dodatek już

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Opublikowano

Dodam tylko, że Khadgara (nowy skin dla maga) można kupić tylko na iOS za 4.99€ do dnia 24 kwietnia.

 

ehETD3X.png

Opublikowano

Znaczy szczerze to jak będzie się grało takim deckiem pod Cthuna, to ten Cthun będzie ez do rozwalenia 30/30 1 shadow word i siema :p

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Opublikowano

Znaczy szczerze to jak będzie się grało takim deckiem pod Cthuna, to ten Cthun będzie ez do rozwalenia 30/30 1 shadow word i siema :p

 

Ale karta za 6 many taunt 5/7 jest silna sama w sobie. 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

No blade flurry znerfione do poziomu gówna. Nie wiem co to ma być.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...