Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe karty z dodatku Whisper of the Old Gods


Gość Piotrunio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karty ujawnione 11 marca:

EDlx6Pi.jpg


 
Karty ujawnione 12 marca:

EBxoMsi.jpg


 
Karty ujawnione 13 marca:

6WFCEuh.jpg


 
Karty ujawnione 15 marca:

n1Veo9V.jpg


 
Karty ujawnione 16 marca:

260KJdI.jpg


 

Karty ujawnione 17 marca:

 

B86oYNh.jpg

 

 

Karty ujawnione 20 marca: 

 

uMFSHPf.jpg

 

 

Karty ujawnione 21 marca:

 

WXehKXp.jpg

 

 

 

Będę starał się to regularnie aktualizować. Możecie dyskutować o kartach w temacie.

Opublikowano

czy Rip ciezko powiedziec :D ide w zaklad ze w 80% gier tej karty nie bedziesz dobieral przed 6 xD przynajmniej ja tak zawsze mam

 

Równie dobrze czasem nie mogę dobrać dr 6 aż do 10 tury, więc wiesz :v

 

Pojebana karta.. załóżmy, że dr 6 odpali 5 sekretów, rzucamy 2/4 --> 7/9 za 4 many xD.

 

A te wezwanie 5 januszów op będzie dla mid range'a, jeśli dodadzą jakieś karty dla palka, skoro gvg do boba odchodzi na standardzie.

Opublikowano

21 marca:

635941513071334794.png

Twisting nether nie wystarczy? Dosc "dziwna" karta szczerze mowiac... 

Opublikowano

 

21 marca:

635941513071334794.png

Twisting nether nie wystarczy? Dosc "dziwna" karta szczerze mowiac... 

 

 

Imo nawet ok, przeciwnik ma na stole np. 5 kreatur, rzucasz to i nie dość, że czyścisz stół to jeszcze draw 5 kart, ale wiadomo po rzuceniu nie możesz już nic więcej zrobić w tej turze. No chyba, że wcześniej zagrało się emperatora. 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

635947043480664519.png

WELCOME TO THE AGE OF CONTROL PALADIN :D

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...