Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Montana] Zapowiedź kontynuacji projektu


hfjtyue4weru5eityio5j

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Już mi z głowy wypadło.

@IceCubeX

Kucanie > leżenie > kucanie > leżenie > kucanie > ...

 

 

Takiej oczywistej oczywistości się nie spodziewałem :v

Opublikowano

oj tam oj tam, pare bugow :D Gdyby nie te bugi to nie byloby tak bardzo zle. Tak mysle ...

 

 

Już mi z głowy wypadło.

@IceCubeX

Kucanie > leżenie > kucanie > leżenie > kucanie > ...

 

To nie wygladalo jak foka xD?

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Panowie czekam na Montane zniecierpliwiony, dajcie z siebie wszystko i ruszajcie ! ja swoja skromna osoba pomoge tylko jak bede mogl i co powiedzcie a bedzie mozliwe to pomoge :) powodzenia i gazu Mistrzu :)

Opublikowano

róbcie tego serwera bo te co teraz są dostępne pożal się Boże a orginalna wersja to nastawiona jest tylko na kase długo grałem na WRPSP i Montana

Opublikowano

róbcie tego serwera bo te co teraz są dostępne pożal się Boże a orginalna wersja to nastawiona jest tylko na kase długo grałem na WRPSP i Montana

Nawet jezeli sa nastawione na kase to i tak sa na minus xD

Serio, czy jakikolwiek serwer wyszedl tutaj na +?

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

 

róbcie tego serwera bo te co teraz są dostępne pożal się Boże a orginalna wersja to nastawiona jest tylko na kase długo grałem na WRPSP i Montana

Nawet jezeli sa nastawione na kase to i tak sa na minus xD

Serio, czy jakikolwiek serwer wyszedl tutaj na +?

 

poczytaj uważniej co napisałem:) "(...)a orginalna wersja to nastawiona jest tylko na kase(...)"

A ja mam pytanie innego rodzaju: Jak planujecie rozreklamować serwer i zachęcić graczy do gry na nim? Czy znowu poprzestaniecie na (w porywach) 50 graczy w godzinach szczytu? 

lepiej 50 graczy niż 7 graczy jak w MarienWar gdzie jest 1 pokój i zazwyczaj jest tam hasło lolz

A ja mam pytanie innego rodzaju: Jak planujecie rozreklamować serwer i zachęcić graczy do gry na nim? Czy znowu poprzestaniecie na (w porywach) 50 graczy w godzinach szczytu? 

lepiej 50 graczy niż 7 graczy jak w MarienWar gdzie jest 1 pokój i zazwyczaj jest tam hasło lolz

Opublikowano

Ups faktycznie zle pzeczytalem :D

Nie zmienia to faktu ze ostatnie privy leca na hajs. Co z tego ze wydaja wiecej ... W sumei nie pojmuje tego nawet :D

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Kaspa, jak daleko z tym serwerem? Sezon w polu się zaczął, a chciałbym zabawić się, ze starą ekipą troszku.  Może znowu jakieś filmiki się skołuje albo coś, btw już zapraszam do klanu HooliganS.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Kaspa, jak daleko z tym serwerem? Sezon w polu się zaczął, a chciałbym zabawić się, ze starą ekipą troszku.  Może znowu jakieś filmiki się skołuje albo coś, btw już zapraszam do klanu HooliganS.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sa prace nad strone i serwerem caly czas :v A Kasmy nie ma w domu, wiec troche lipa :v

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Prace nad serwerem trwaja :v

A w tym czasie mozecie zobaczyc nowy trailer dla Montany wraz z nowym kanalem na YT (stary nieaktualny)

https://www.youtube.com/watch?v=ZlFePVcE_ro

 

Autor Skinny .aka @IceCubeX :v

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Szkiny jak zwykle zarąbiste ujęcia, aczkolwiek muzyka zbyt monotonna jak dla mnie 2/10 xD

Opublikowano

Również czekam na serwer ;). Aczkolwiek mało poświęcam czasu na grę, ale wraz ze startem serwera wejdę zobaczyć jak to wszystko ładnie prosperuje ;)

Opublikowano

Zastosowanie tego trailera na pewno was zaskoczy ;)

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Zastosowanie tego trailera na pewno was zaskoczy ;)

Pewnie w jakiś pornolach puszczają xD (wybaczcie nie mogłem sobie odpuścić)

Dalej bo kusicie tymi trailerami, a cały czas tylko " wkrótce....." ile MOSZNA czekać? :/

Opublikowano

 

Zastosowanie tego trailera na pewno was zaskoczy ;)

Pewnie w jakiś pornolach puszczają xD (wybaczcie nie mogłem sobie odpuścić)

Dalej bo kusicie tymi trailerami, a cały czas tylko " wkrótce....." ile MOSZNA czekać? :/

 

 

 

 

 

 

 

Też nie mogłem się powstrzymać :D

 

 

 

 

Cierpliwości :P

Opublikowano

 

 

Zastosowanie tego trailera na pewno was zaskoczy ;)

Pewnie w jakiś pornolach puszczają xD (wybaczcie nie mogłem sobie odpuścić)

Dalej bo kusicie tymi trailerami, a cały czas tylko " wkrótce....." ile MOSZNA czekać? :/

 

 

 

 

 

 

 

Też nie mogłem się powstrzymać :D

 

 

 

 

Cierpliwości :P

 

hahahaha no nie mogłem padłem, leże i kwicze.

 

Co do serwera to trzeba zdać sobie sprawe, że to nie jest taka prosta sprawa.

Panowe jakby chcieli uruchomić to by go uruchomili, ale gwarantuje że nikt by

na nim nie grał ;)

Opublikowano

Dalej bo kusicie tymi trailerami, a cały czas tylko " wkrótce....." ile MOSZNA czekać? :/

Wychodzi na to, że trailer doskonale spełnia swoją rolę.

Mogę cię zapewnić, iż długo nie będziesz już musiał czekać, gdyż to "wkrótce" nastąpi w najbliższym miesiącu.

 

Mały spoiler.

 

 

8p1ZT52.png

 

1zNfANA.png

 

 

Opublikowano

No w końcu Kasma bo szukałem twojego fb i nie znalazłem :D

I nie wiedziałem czy cos się dzieje z montana czy nie


Volvo to moja Pasja


Jeśli napisałem u ciebie posta lub Temat a Zaciekawił cie lub ci się spodobał kliknij Lubie to

Opublikowano

Ogolnie chcialem cie odnalesc pamietasz mnie w ogole ?


Volvo to moja Pasja


Jeśli napisałem u ciebie posta lub Temat a Zaciekawił cie lub ci się spodobał kliknij Lubie to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...