Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opinia dot. zmiany szybkości wbijania poziomów.


Salur

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idąc w tym kierunku powinni pomyśleć o dodatkowej ilości IP. Gracz, który wbije taki 30 poziom nie będzie posiadał podstawowych run i parudziesięciu dobrych postaci.

Idzie wszystko w dobrym kierunku ale jeszcze jest to do dopracowania. Rankedy mogły by się np odblokowywać po 350 normalach (lub też mnie czy więcej). Zobaczymy jaki wpływ będzie miało to na rozgrywkę dla nowych graczy bo dla starych wyjadaczy robiących smurfy itp jest to duży plus :)

Opublikowano

 

 

Dobry pomysł, złe wykonanie. Dobrze, że szybciej sie wbija ten 30 poziom lecz ile championów bedzie miał taki gracz? Jakie pojęcie o grze? Teraz 30 poziom nadchodzi za szybko, a championy/ilośc zdobywanych IP powinny ulec zmianie.

W wiekszosci grach mozesz grac rankedy od razu, to chyba normalne, ze nowi gracze beda siedziec w brazie, bo nawet kiedys jak sie wbijalo 30 lvl to nie mialo sie wystarczajaco doswiadczenia zeby moc grac rankedy.

 

Teraz se mozna konta smurfowac, kupowac taniej, sprzedawac wiecej etc. bedzie smiesznie, ciekawe jak to wplynie na rynek kont.

 

Przecież wystarczy wygrać 4-5 placementów, żeby dostać s5.

­To jest złe!

Teraz się gra 50% krócej (by wbić 30) a to jest nie dobre.

My musieliśmy grać rok by to wbić i coś umiemy a teraz co? Nic nie wiedzą o tej grze i mają 30 - graj tu rankedy!

288071420569393592769.png

:makka:

 

Od kiedy trzeba 4-5 winów na s5 :O Na pewno w 3cim i 4tym sezonie tak nie było, teraz w tym sezonie pełno osób też do brązu spadło, więc no... Ale S5 to i tak jest taka wylegarnia nabsow

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

W 3cim sezonie na czystym koncie po 5/5 dostałem S5. Niekoniecznie każdy nowy gracz po wbiciu 30 poziomu dostanie brąz.

Opublikowano

 

 

 

Dobry pomysł, złe wykonanie. Dobrze, że szybciej sie wbija ten 30 poziom lecz ile championów bedzie miał taki gracz? Jakie pojęcie o grze? Teraz 30 poziom nadchodzi za szybko, a championy/ilośc zdobywanych IP powinny ulec zmianie.

W wiekszosci grach mozesz grac rankedy od razu, to chyba normalne, ze nowi gracze beda siedziec w brazie, bo nawet kiedys jak sie wbijalo 30 lvl to nie mialo sie wystarczajaco doswiadczenia zeby moc grac rankedy.

 

Teraz se mozna konta smurfowac, kupowac taniej, sprzedawac wiecej etc. bedzie smiesznie, ciekawe jak to wplynie na rynek kont.

 

Przecież wystarczy wygrać 4-5 placementów, żeby dostać s5.

­To jest złe!

Teraz się gra 50% krócej (by wbić 30) a to jest nie dobre.

My musieliśmy grać rok by to wbić i coś umiemy a teraz co? Nic nie wiedzą o tej grze i mają 30 - graj tu rankedy!

288071420569393592769.png

:makka:

 

Od kiedy trzeba 4-5 winów na s5 :O Na pewno w 3cim i 4tym sezonie tak nie było, teraz w tym sezonie pełno osób też do brązu spadło, więc no... Ale S5 to i tak jest taka wylegarnia nabsow

 

W sezonie trzecim po 6/4 dostałem s3

Opublikowano

I tak jest blokada 16 champow na rankedy więc co za różnica, teraz właśnie będzie jeszcze więcej lepszych graczy bo zwierzęta się wkurwią i sobie pójdą po dostawaniu wpierdolu od dawnych 30 lvlów a wytrwali będą grać jeszcze więcej z większymi lvlami, na dodatek to też jest + dla obecnych graczy bo szybsze smurfy

6LbMtBd.jpg

Opublikowano

Co tak narzekacie. Co z tego , że szybciej sie wbija? Tak czy tak trzeba dużo gier do tego 30 a i tak pewnie nie będzie 16 postaci + runek. W ogóle rankedy powinny być dostępne od 1 poziomu ale to rito  :((

Opublikowano

nie wiem o co ból dupy, wbijesz 30 lvl szybciej dwukrotnie a postaci wciaz nie masz =) wbicie 16 postaci i 2 stron run zajmie dluzej niz wbijanie 30 lvl na starym systemie

Opublikowano

To już weszło w życie? :D szczerze to 2/10 bo teraz 30 level bedzie sie wbijalo w pare tygodni, jebac rito :D

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

xxx źle przeczytałem.

Osiągnięta liczba postów :


50-100-150-200-250-300-350-400-450-500-550-600-650-700-750-800-850-900-950-10000

Opublikowano

 

 

 

 

Dobry pomysł, złe wykonanie. Dobrze, że szybciej sie wbija ten 30 poziom lecz ile championów bedzie miał taki gracz? Jakie pojęcie o grze? Teraz 30 poziom nadchodzi za szybko, a championy/ilośc zdobywanych IP powinny ulec zmianie.

W wiekszosci grach mozesz grac rankedy od razu, to chyba normalne, ze nowi gracze beda siedziec w brazie, bo nawet kiedys jak sie wbijalo 30 lvl to nie mialo sie wystarczajaco doswiadczenia zeby moc grac rankedy.

 

Teraz se mozna konta smurfowac, kupowac taniej, sprzedawac wiecej etc. bedzie smiesznie, ciekawe jak to wplynie na rynek kont.

 

Przecież wystarczy wygrać 4-5 placementów, żeby dostać s5.

­To jest złe!

Teraz się gra 50% krócej (by wbić 30) a to jest nie dobre.

My musieliśmy grać rok by to wbić i coś umiemy a teraz co? Nic nie wiedzą o tej grze i mają 30 - graj tu rankedy!

288071420569393592769.png

:makka:

 

Od kiedy trzeba 4-5 winów na s5 :O Na pewno w 3cim i 4tym sezonie tak nie było, teraz w tym sezonie pełno osób też do brązu spadło, więc no... Ale S5 to i tak jest taka wylegarnia nabsow

 

W sezonie trzecim po 6/4 dostałem s3

 

Ja Bronze V heheheh

Popyt na kupowanie nowych kont z 30 lvl zmniejszy się o 70-80% bo szybciej się teraz wbija 30lvl

Po prostu konta będą tańsze!  :yay:

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Są plusy dodatnie i są plusy ujemne. Jak dla mnie to dobry pomysł, ale razem z tym powinni podwyższyć ilość zdobywanych IP za rozgrywkę, ciężko jest kupować runy, albo championów kiedy za grę dostaję się około 100IP.

Opublikowano

no ale zobaczcie ile osob ma powyzej 100 postaci i grali bardzo dlugo zeby je zdobyc a teraz random przyjdzie 3razy szybciej by dostal 100champow i jak wtedy by sie czul ten co gral miesiace zeby zdobyc te champy ?

Opublikowano

no ale zobaczcie ile osob ma powyzej 100 postaci i grali bardzo dlugo zeby je zdobyc a teraz random przyjdzie 3razy szybciej by dostal 100champow i jak wtedy by sie czul ten co gral miesiace zeby zdobyc te champy ?

 

C*****o ale przeszłoby mu to, lol

6LbMtBd.jpg

Opublikowano

To już weszło w życie? :D szczerze to 2/10 bo teraz 30 level bedzie sie wbijalo w pare tygodni, jebac rito :D

24/7 samemu/botem + dopalacze = 30 w 3 dni.

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...