Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na co wydać 4,5k?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Wy sobie śmieszkujecie. Sprawdźcie ile szmuglerzy uchodźców kasy na tym robią ^^

Z cebuli się śmiejesz, a cebula kosztuje ponad 10zł w Norwegii. 

Nie, człowieku ale Ja chcę to wydać a nie przeznaczać na cebulę i jechać do Norwegii z nią XDDDDDD

 

 

Zawsze możesz skoczyc ze spadochronem 

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Ubierz garniak. Idź do najdroższego klubu. Wypierdol cały hajs. Ruchaj wszystkie, które myślą, że jesteś bogaty. Na następnym dzień bądź zwykłym szarym człowiekiem.

Opublikowano

Ubierz garniak. Idź do najdroższego klubu. Wypierdol cały hajs. Ruchaj wszystkie, które myślą, że jesteś bogaty. Na następnym dzień bądź zwykłym szarym człowiekiem.

4,5 to stanowczo za mało żebym się dobrze zabawił :v

 

 

 

Wy sobie śmieszkujecie. Sprawdźcie ile szmuglerzy uchodźców kasy na tym robią ^^

Z cebuli się śmiejesz, a cebula kosztuje ponad 10zł w Norwegii. 

Nie, człowieku ale Ja chcę to wydać a nie przeznaczać na cebulę i jechać do Norwegii z nią XDDDDDD

 

 

Zawsze możesz skoczyc ze spadochronem 

 

idz zakladaj temat i napisz na fb na grupie ze nie wiesz na co 4,5k wydać a nie ze spadochronem tu wyjeżdżasz :v

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

Ubierz garniak. Idź do najdroższego klubu. Wypierdol cały hajs. Ruchaj wszystkie, które myślą, że jesteś bogaty. Na następnym dzień bądź zwykłym szarym człowiekiem.

4,5 to stanowczo za mało żebym się dobrze zabawił :v

 

 

 

Wy sobie śmieszkujecie. Sprawdźcie ile szmuglerzy uchodźców kasy na tym robią ^^

Z cebuli się śmiejesz, a cebula kosztuje ponad 10zł w Norwegii. 

Nie, człowieku ale Ja chcę to wydać a nie przeznaczać na cebulę i jechać do Norwegii z nią XDDDDDD

 

 

Zawsze możesz skoczyc ze spadochronem 

 

idz zakladaj temat i napisz na fb na grupie ze nie wiesz na co 4,5k wydać a nie ze spadochronem tu wyjeżdżasz :v

 

 

Jak nie mieszkasz tam gdzie mieszkałes gdy laziles do gimbazy to wynajmij na dzień ferrari i tam podjedź,niech myslą że Ci sie ułozylo a na drugi dzień wróc na mpcforum :v

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

 

Ubierz garniak. Idź do najdroższego klubu. Wypierdol cały hajs. Ruchaj wszystkie, które myślą, że jesteś bogaty. Na następnym dzień bądź zwykłym szarym człowiekiem.

4,5 to stanowczo za mało żebym się dobrze zabawił :v

 

 

 

Wy sobie śmieszkujecie. Sprawdźcie ile szmuglerzy uchodźców kasy na tym robią ^^

Z cebuli się śmiejesz, a cebula kosztuje ponad 10zł w Norwegii. 

Nie, człowieku ale Ja chcę to wydać a nie przeznaczać na cebulę i jechać do Norwegii z nią XDDDDDD

 

 

Zawsze możesz skoczyc ze spadochronem 

 

idz zakladaj temat i napisz na fb na grupie ze nie wiesz na co 4,5k wydać a nie ze spadochronem tu wyjeżdżasz :v

 

 

Jak nie mieszkasz tam gdzie mieszkałes gdy laziles do gimbazy to wynajmij na dzień ferrari i tam podjedź,niech myslą że Ci sie ułozylo a na drugi dzień wróc na mpcforum :v

 

A nie oskarżą mnie o pedofilie jak gimby będą się do mnie kleić :yay: ?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

 

 

Ubierz garniak. Idź do najdroższego klubu. Wypierdol cały hajs. Ruchaj wszystkie, które myślą, że jesteś bogaty. Na następnym dzień bądź zwykłym szarym człowiekiem.

4,5 to stanowczo za mało żebym się dobrze zabawił :v

 

 

 

Wy sobie śmieszkujecie. Sprawdźcie ile szmuglerzy uchodźców kasy na tym robią ^^

Z cebuli się śmiejesz, a cebula kosztuje ponad 10zł w Norwegii. 

Nie, człowieku ale Ja chcę to wydać a nie przeznaczać na cebulę i jechać do Norwegii z nią XDDDDDD

 

 

Zawsze możesz skoczyc ze spadochronem 

 

idz zakladaj temat i napisz na fb na grupie ze nie wiesz na co 4,5k wydać a nie ze spadochronem tu wyjeżdżasz :v

 

 

Jak nie mieszkasz tam gdzie mieszkałes gdy laziles do gimbazy to wynajmij na dzień ferrari i tam podjedź,niech myslą że Ci sie ułozylo a na drugi dzień wróc na mpcforum :v

 

A nie oskarżą mnie o pedofilie jak gimby będą się do mnie kleić :yay: ?

 

 

Powiesz - Mówiła że ma 18

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Jeśli pytasz na co wydać pieniądze, to raczej sam jesteś poniżej 18

 

Edit. Wynajmij ferrari jak TuFu napisał i idź do klubu. Nie mów, że za 4.5k nie zabawisz się w dzień. Nie jesteś żaden alwaro, żeby kawior wpierdalać.

 

Edit 2. Zawsze myślałem, że osoby pełnoletnie/dojrzałe wiedzą na co przeznaczyć pieniądze. Jak ci niczego nie brakuje, to znaczy, że niczego ci nie brakuje.

Wyrzuć pieniądze do kosza, bo i tak nic ci nie trzeba. Temat sam w sobie jest tylko złośliwością w stronę TuFu, bo w każdym możliwym poście piszesz dokładnie to samo.

Opublikowano

Jeśli pytasz na co wydać pieniądze, to raczej sam jesteś poniżej 18

Akurat mam ponad 18 i narazie niczego mi w życiu nie brakuje, dlatego pytam się na co mógłbym to wydać bo sam nie wiem, to, że ktoś pyta się kogoś na co może przeznaczyć pieniądze to znaczy, że nie jest pełnoletni? :((

 

gdzie się podziały tamte prywatki, niezapomniane

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Tak jak mówiłem, zainwestuj w jakąś sieć serwerów.

Zysk x2, jeżeli wszystko odpowiednio dopilnujesz.

_

Zostań też światowym eksporterem ziemniaków do Azji.

Opublikowano

Zbieraj na samochód, wydaj trochę na imprezy, kup sobie rzeczy dotyczące twojego hobby. Nie wiem, jeżeli lubisz słuchać muzyki to mp3 itp.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Zbieraj na samochód, wydaj trochę na imprezy, kup sobie rzeczy dotyczące twojego hobby. Nie wiem, jeżeli lubisz słuchać muzyki to mp3 itp.

Chyba najbardziej normalna odpowiedź, propsuje mocno, prawko robię akurat, z tym samochodem nie głupi pomysł, z tym hobby tak samo, czekam na dalsze propozycje

 

 

pamiętajcie ze dobry browar w gimbazie to rarytas   ~tufu sosnowiec kod pocztowy 41-200 województwo Śląskie Gmina Sosnowiec Powiat Sosnowiec :v

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Elektroniki nie ? Ja bym sobie kupil skuter akurat mam zajawke na pierdziawe jakas xD

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...