Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na co wydać 4,5k?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko miśki, na co wydać 4,5k? Nie chcę nic z elektroniki od razu mówię, nie chcę wpłacać do banku, może jakieś pomysły jak owy hajs pomnożyć? :v :v :v :v :v  #TUFU_CHŁOPACZEK_PRAWILNIACZEK

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Zagraj na giełdzie  B)

jo idź tam pisz temat na co masz 4,5k wydać XDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Na lepsze poczucie humoru

Nie bo większość lata z hivem :v

 

Kup skiny w cs:go i postaw je na csgolounge na Virtus.PRO. Czysty zysk.

przegrałem na nich p2000 pulse rip rzycie :((

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Za taką kasę zawsze można szukać okazji w internecie czyli kup coś taniej sprzedaj drożej tylko trzeba się znać i uważać na internetowych cwaniaczków :v

49yxrs.png

Opublikowano

Za taką kasę zawsze można szukać okazji w internecie czyli kup coś taniej sprzedaj drożej tylko trzeba się znać i uważać na internetowych cwaniaczków :v

Takie coś mnie nie interesuje, bardzo czasochłonne to jest.

 

Ciuchy, co dużo pisać. ;)

Na to już poszło :v

 

Bmw na glebie

@TuFu x33 musiałby mi dołożyć swoje 4,5 żeby starczyło na jakąś w miarę używkę :v

 

 

 

Pamiętajcie również że dobry browar w gimbazie to rarytas

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Man in the middle. Transport ziemniaków do Niemiec. Cebuli do Norwegii. Przebitka 200-800% od kilograma.

Opublikowano

Man in the middle. Transport ziemniaków do Niemiec. Cebuli do Norwegii. Przebitka 200-800% od kilograma.

LOL XDDDDDDDDDD

 

To może programy typu Hyip

Nie wiem co to jest :D

 

Zostań młodocianym rekinem biznesu i zainwestuj w jakiś serwer, który odniesie sukces.

czasochłonne mocno

 

 

 

Zmiana, cofam to z tym, że chcę pomnożyć, wolałbym je wydać na coś fajnego, ciuchy i elektronika odpadają

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Ja bym sugerował giełdę. Jeżeli się trochę poduczysz to po dobrych analizach i roku pieniądze ci się podwoją itp ale na rynku też możesz stracić więc polecam zacząć od cmc market tam jest zabawa złotówkami a potem możesz sobie wydać na ( * ? * ) :)­

Opublikowano

dziwki.

Na dziwki trzeba dużo większy budżet. Trzeba mieć ochronę do tego, gdyby klient nie chciał zapłacić. 

Potencjalna konkurencja może się obrazić, że ktoś wchodzi na ich teren, więcz większość zarobku idzie na haracz.

Opublikowano

Może jakaś wycieczka zagraniczna w hardkorowe miejsca ? Np Czarnobyl, Sosnowiec ?

Nie bo TuFu jest z Sosnowca :/

 

 

Ja bym sugerował giełdę. Jeżeli się trochę poduczysz to po dobrych analizach i roku pieniądze ci się podwoją itp ale na rynku też możesz stracić więc polecam zacząć od cmc market tam jest zabawa złotówkami a potem możesz sobie wydać na ( * ? * ) :)­

Nie chcę jednak podwajać, chcę je wydać :D

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

Może jakaś wycieczka zagraniczna w hardkorowe miejsca ? Np Czarnobyl, Sosnowiec ?

Nie bo TuFu jest z Sosnowca :/

 

 

Ja bym sugerował giełdę. Jeżeli się trochę poduczysz to po dobrych analizach i roku pieniądze ci się podwoją itp ale na rynku też możesz stracić więc polecam zacząć od cmc market tam jest zabawa złotówkami a potem możesz sobie wydać na ( * ? * ) :)­

Nie chcę jednak podwajać, chcę je wydać :D

 

 

Swoją drogą,nie żartuje,ja naprawde stąd jestem xD

 

Może transport uranu do Czeczeni ?  Możesz też jesc codziennie pizze :v

  79160594027661829163.png

Opublikowano

SA

 

 

 

Może jakaś wycieczka zagraniczna w hardkorowe miejsca ? Np Czarnobyl, Sosnowiec ?

Nie bo TuFu jest z Sosnowca :/

 

 

Ja bym sugerował giełdę. Jeżeli się trochę poduczysz to po dobrych analizach i roku pieniądze ci się podwoją itp ale na rynku też możesz stracić więc polecam zacząć od cmc market tam jest zabawa złotówkami a potem możesz sobie wydać na ( * ? * ) :)­

Nie chcę jednak podwajać, chcę je wydać :D

 

 

Swoją drogą,nie żartuje,ja naprawde stąd jestem xD

 

Może transport uranu do Czeczeni ?  Możesz też jesc codziennie pizze :v

 

 

A może transport uchodźców z krajów zagrożonych do Europy :v ?

 

O fast foody to się nie martw bo na to idzie i będzie dalej szła kasa :v

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wiesz zawsze możesz mi zrobić przelew xD
Zrób sobie studio - 3 moni​­tory, osprzęt razera i dobrą skrzynie. A i jest też taki fotel fajny z lodówką głośnikami i masażerem za 2k to wiesz :)

Opublikowano

Oddaj na dom dziecka w Sosnowcu

Nie chcę przeznaczać pieniędzy na Ciebie :v

 

Wiesz zawsze możesz mi zrobić przelew xD

Zrób sobie studio - 3 moni​­tory, osprzęt razera i dobrą skrzynie. A i jest też taki fotel fajny z lodówką głośnikami i masażerem za 2k to wiesz :)

Nie chcę nic z elektroniki, żadnych kompów, głosników czy innych dupereli :D

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wy sobie śmieszkujecie. Sprawdźcie ile szmuglerzy uchodźców kasy na tym robią ^^

Z cebuli się śmiejesz, a cebula kosztuje ponad 10zł w Norwegii. 

Opublikowano

Wy sobie śmieszkujecie. Sprawdźcie ile szmuglerzy uchodźców kasy na tym robią ^^

Z cebuli się śmiejesz, a cebula kosztuje ponad 10zł w Norwegii. 

Nie, człowieku ale Ja chcę to wydać a nie przeznaczać na cebulę i jechać do Norwegii z nią XDDDDDD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...