Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ludzkość za 100lat.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

chciałbym się zapytać Was, młodych, inteligentnych użytkowników tego forum - jak wyobrażacie sobie życie przeciętnego Ziemianina z 2100?

Według jednego z najlepszych futurologów, Michio Kaku, około 2100 roku powinniśmy wejść na I poziom cywilizacyjny w skali Kardaszewa.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam,

chciałbym się zapytać Was, młodych, inteligentnych użytkowników tego forum - jak wyobrażacie sobie życie przeciętnego Ziemianina z 2100?

Według jednego z najlepszych futurologów, Michio Kaku, około 2100 roku powinniśmy wejść na I poziom cywilizacyjny w skali Kardaszewa.

Pozdrawiam.

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Z moich obliczeń wynika że za 100 lat nas nie będzie.

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Pierdolnie jaki meteoryt i tyle, albo jakiś zjeb zrobi bombe która wysadzi całą ziemie wiec c**j z życia, a nawet jeśli to pewnie wiele by sie nie różniło

Opublikowano

Moim zdaniem ludzkość zamiast gazet, książek itp będzie miała wszystko elektroniczne 

papier stanie się bezużyteczny = mniej wycinek drzew 
inne sposoby energii i ogrzewania = mniej wycinek drzew 
ludzie nie będą wiedzieli co robić z drzewami 
drzewa obrosną całą planetę 
w końcu zaatakują watykan 
cofniemy się do średniowiecza 
 
ogólnie to koniec świata będzie w 2k33, więc nawet nie ma co spekulować.
Opublikowano

W sumie to chciałbym wiedzieć jak będzie wyglądało życie za 100 lat, ale niestety nie dożyje takich czasów, więc pozostaje się cieszyć aktualnym... 

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

Za 100 lat nas nie będzie i będzie hujowe pokolenie lenichów z czipami w mózgu. Albo wyginiemy jak szczury w pewnym eksperymencie gdzie one wlasnie nie rozmnazaly sie i nie mialy instyktu

Opublikowano

Daleki zasięg wróży ta dyskusja. 100 lat to sporo czasu, więc wiele może się wydarzyć. Możliwe, że za 100 lat na świecie pozostanie jeden naród i wszyscy będą pod niego podporządkowani.

1980497.jpeg
Opublikowano

@cola!

Za 100lat statystyczni dziadkowie będą biegali w rurkach, obcisłych swetrach i przy robieniu rodzinnych zdjęć będą zasłaniali twarz dwoma palcami ręki, a z tyłu wywołanych zdjęć będą hasztagi typu #ja #z #rodziną.

Opublikowano

Myślę, że tak dramatycznie świat nie będzie funkcjonował. Przy dzisiejszym rozwoju medycyny, możemy nawet dożyć kolejnych 100 lat, a wtedy przekonamy się co przyniesie rozwój świata.

1980497.jpeg
Opublikowano

Ludzie będą jeszcze większymi kurwami, a wraz z rozwojem technologii zniknie jakiekolwiek życie społeczne. Nie będzie cielesności, nie będzie wyższych emocji, wszystko będzie cholernie puste, bez smaku, beznamiętne i martwe, nijakie. Ludzkie kreatury stopniowo będą zamieniały się w roboty sterowane procesami matematycznymi i wszystkim tym, co logiczne z wykluczeniem tego, co ludzkie. Sztuka umrze, zaniknie wrażliwość i piękno ustępując miejsca sztucznym zamiennikom powstałym w pogoni za pieniądzem. Hedonizm i egoizm to będzie coś absolutnie normalnego i naturalnego. 

Zresztą już powoli tak zaczyna to wszystko wyglądać, a mamy rok 2016 :)))))

Qui est le prochain?

Opublikowano

 

Witam,

chciałbym się zapytać Was, młodych, inteligentnych użytkowników tego forum - jak wyobrażacie sobie życie przeciętnego Ziemianina z 2100?

Według jednego z najlepszych futurologów, Michio Kaku, około 2100 roku powinniśmy wejść na I poziom cywilizacyjny w skali Kardaszewa.

Pozdrawiam.

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Z moich obliczeń wynika że za 100 lat nas nie będzie.

 

idź załóż temat na co 4 klocki wydać lepiej XDDDDD

 

@ top

 

100 lat? Lol, prędzej arabowie i uchodźcy podbiją świat, wiele możliwości, meteoryt jakiś, nie wiadomo co to będzie, jakieś poważne zagrożenia, a jeżeli ludzkość dalej będzie to pewnie dzieci które mają 2 lata będą już chodziły do szkoły, w sklepie bułki będą po 10 zł i kto wie, może wypłaty co tydzień jak to w innych krajach :v

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

 

Witam,

chciałbym się zapytać Was, młodych, inteligentnych użytkowników tego forum - jak wyobrażacie sobie życie przeciętnego Ziemianina z 2100?

Według jednego z najlepszych futurologów, Michio Kaku, około 2100 roku powinniśmy wejść na I poziom cywilizacyjny w skali Kardaszewa.

Pozdrawiam.

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Z moich obliczeń wynika że za 100 lat nas nie będzie.

 

idź załóż temat na co 4 klocki wydać lepiej XDDDDD

 

@ top

 

100 lat? Lol, prędzej arabowie i uchodźcy podbiją świat, wiele możliwości, meteoryt jakiś, nie wiadomo co to będzie, jakieś poważne zagrożenia, a jeżeli ludzkość dalej będzie to pewnie dzieci które mają 2 lata będą już chodziły do szkoły, w sklepie bułki będą po 10 zł i kto wie, może wypłaty co tydzień jak to w innych krajach :v

 

 

Idz jeszcze pod moimi 3 komentarzami to napisz bo już 2 lub 3 raz widze jak mi to piszesz XDDDD

 

Dalej sądze że nas nie będzie.

  79160594027661829163.png

Opublikowano

A ja uważam, że za 84 lata ludzkość nie zmieni się jakoś znacznie. Owszem zostaną zastąpione takie rzeczy jak papier, książki, etc. a samochody będą maszynami które same nas prowadzą tam gdzie chcemy i to w sposób bezpieczny. Choć z drugiej strony... ludzie lubią wracać do rzeczy starych. Taka nasza natura, że z czasem tęsknimy za czymś co kiedyś było normalne i robi się szał na tym punkcie. Przykład? Płyty winylowe, które są dzisiaj nawet 3x droższe od płyt CD. Ciężko wszystko przewidzieć, ale ludzkość strasznie nie powinna się zmienić.

Opublikowano

Komputery zaleją mózgi jak i wszystkie czynności życiowe.

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Za 100 lat życie będzie jeszcze bardziej żałosne niż teraz, tylko siedzieć w jednym miejscu, a wszystko się za nas zrobi. No i nie będziemy żyć, może i lepiej.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

za 100 lat będzie jedno państwo i jedna władza, więźniów się wypieprzy na marsa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...