Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta graficzna 700zł


CanoNee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie. Mogą być używane.

Zasilacz; corsair 450vs ( nie widzi mi się wydawanie 200 zł na nowy ;-; )

procesor: i5 2400

mobo: msi h61m p21 b3

ram: 4gb ( musze dokupic )

obudowa : zalman z3 plus

Naped : odlaczony
 
Z góry dzieki za pomoc. Dam limit jak ktos wypisze +/- karty albo cos takiego ;p

 

Opublikowano

GTX 950 będzie najlepszym wyborem:

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx950-2048mb-ddr5-128b-wf2-oc-gv-n950wf2oc-2gd-707403/

Tylko dokup koniecznie drugie 4GB RAM'u. Jak to zrobisz to zagrasz w każdą grę. 

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Uciągnie moj zasilacz ?: )

No właśnie z r9 280x mogą być problemy, z gtx da radę.

550w xfx bez problemu uciągnie.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Jeżeli chodzi o Radeona to nie za bardzo. 

Na tym zasilaczu co najwyżej 270x, można go dostać od 550-600zł, ale jest on jednak troche gorszy od GTX 950.

Tak jak podał @miszkurkam GTX 950 będzie najlepszym wyborem.

Opublikowano

Jak nie uciagnie, jak uciagnie, od biedy moze wziac r9 280 (ta z X jest podkrecona), zeby mniej zasilacz obciazala. To bedzie najlepszy wybor, gtx 950 ma tylko 2gb vramu, co bedzie ciazyc

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Tutaj przy pełnym obciążeniu powinieneś się zmieścić, jednak radziłbym sprzedać aktualny zasilacz i wziąć coś o większej mocy. Nawet takiego Antec 500W ;)

 

Co do grafiki to R9 280, to bardzo dobry wybór w tej cenie, pod tym zasilaczem także powinna dać radę ;)

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Tak, a jest jeszcze na gwarancji? Ogólnie dobra cena.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

 

Uciągnie moj zasilacz ?: )

No właśnie z r9 280x mogą być problemy, z gtx da radę.

550w xfx bez problemu uciągnie.

 

 

Jeżeli chodzi o Radeona to nie za bardzo. 

Na tym zasilaczu co najwyżej 270x, można go dostać od 550-600zł, ale jest on jednak troche gorszy od GTX 950.

Tak jak podał @miszkurkam GTX 950 będzie najlepszym wyborem.

Komentarz dla waszych postów: XDDDDDDDDDD.

 

Ten zasilacz ma taką samą moc na lini 12V jak antec vp500, więc pod pełnym obciążeniem zostanie i tak 100-150W. Nie wiem skąd wy to wywnioskowaliście, ale najpierw lepiej sprawdzić co się pisze. Tego XFX można kupić do high endowych komputerów, lub jak ktoś cierpi na zbyt dużą ilość pieniędzy.

 

Tutaj przy pełnym obciążeniu powinieneś się zmieścić, jednak radziłbym sprzedać aktualny zasilacz i wziąć coś o większej mocy. Nawet takiego Antec 500W ;)

 

Co do grafiki to R9 280, to bardzo dobry wybór w tej cenie, pod tym zasilaczem także powinna dać radę ;)

Antec i ten corsair ma taką samą moc na lini 12V czyli 408W.

 

 

@Do autora

Twój zasilacz jest dobry jak na swoją cenę, dopóki się nie zepsuje albo nie będziesz miał zamiaru kupić np. jakiegoś fury x czy gtx 980 ti to go nie wymieniaj.. Weź tego R9 380 jak z gwarancją 34 miesięczną.

 

­

Opublikowano

 

 

Uciągnie moj zasilacz ?: )

No właśnie z r9 280x mogą być problemy, z gtx da radę.

550w xfx bez problemu uciągnie.

 

 

Jeżeli chodzi o Radeona to nie za bardzo. 

Na tym zasilaczu co najwyżej 270x, można go dostać od 550-600zł, ale jest on jednak troche gorszy od GTX 950.

Tak jak podał @miszkurkam GTX 950 będzie najlepszym wyborem.

Komentarz dla waszych postów: XDDDDDDDDDD.

 

Ten zasilacz ma taką samą moc na lini 12V jak antec vp500, więc pod pełnym obciążeniem zostanie i tak 100-150W. Nie wiem skąd wy to wywnioskowaliście, ale najpierw lepiej sprawdzić co się pisze. Tego XFX można kupić do high endowych komputerów, lub jak ktoś cierpi na zbyt dużą ilość pieniędzy.

 

Tutaj przy pełnym obciążeniu powinieneś się zmieścić, jednak radziłbym sprzedać aktualny zasilacz i wziąć coś o większej mocy. Nawet takiego Antec 500W ;)

 

Co do grafiki to R9 280, to bardzo dobry wybór w tej cenie, pod tym zasilaczem także powinna dać radę ;)

Antec i ten corsair ma taką samą moc na lini 12V czyli 408W.

 

 

@Do autora

Twój zasilacz jest dobry jak na swoją cenę, dopóki się nie zepsuje albo nie będziesz miał zamiaru kupić np. jakiegoś fury x czy gtx 980 ti to go nie wymieniaj.. Weź tego R9 380 jak z gwarancją 34 miesięczną.

 

­

 

Ale antec ma troche lepsze podzespoly, czyli stabilniej, ale prawda, to blizniacze zasilacze, wiec na jedno wychodzi, ktory sie ma.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

 

 

 

Uciągnie moj zasilacz ?: )

No właśnie z r9 280x mogą być problemy, z gtx da radę.

550w xfx bez problemu uciągnie.

 

 

Jeżeli chodzi o Radeona to nie za bardzo. 

Na tym zasilaczu co najwyżej 270x, można go dostać od 550-600zł, ale jest on jednak troche gorszy od GTX 950.

Tak jak podał @miszkurkam GTX 950 będzie najlepszym wyborem.

Komentarz dla waszych postów: XDDDDDDDDDD.

 

Ten zasilacz ma taką samą moc na lini 12V jak antec vp500, więc pod pełnym obciążeniem zostanie i tak 100-150W. Nie wiem skąd wy to wywnioskowaliście, ale najpierw lepiej sprawdzić co się pisze. Tego XFX można kupić do high endowych komputerów, lub jak ktoś cierpi na zbyt dużą ilość pieniędzy.

 

Tutaj przy pełnym obciążeniu powinieneś się zmieścić, jednak radziłbym sprzedać aktualny zasilacz i wziąć coś o większej mocy. Nawet takiego Antec 500W ;)

 

Co do grafiki to R9 280, to bardzo dobry wybór w tej cenie, pod tym zasilaczem także powinna dać radę ;)

Antec i ten corsair ma taką samą moc na lini 12V czyli 408W.

 

 

@Do autora

Twój zasilacz jest dobry jak na swoją cenę, dopóki się nie zepsuje albo nie będziesz miał zamiaru kupić np. jakiegoś fury x czy gtx 980 ti to go nie wymieniaj.. Weź tego R9 380 jak z gwarancją 34 miesięczną.

 

­

 

Ale antec ma troche lepsze podzespoly, czyli stabilniej, ale prawda, to blizniacze zasilacze, wiec na jedno wychodzi, ktory sie ma.

 

nie no nie ma lepszych podzespołów. po prostu ma lepszy wentyl, nie są tak produkowane jak korsarze (mniej trafia się wadliwych) no i to tyle. praktycznie bebechy te same, dlatego zazwyczaj bierz się antec'a bo mniej problemów, ale trzyma linie tak samo i podzespołami też.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...