Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spadek FPS z 200 do 20


pazur77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś miałem 200 fps w cs:go teraz mam około 20. Cs:go używa tylko 700 mb ramu i nie wiem co zrobić mam w sumie 4 gb prubowałem już wszystkiego ma ktoś sposób na to żeby cs:go używał więcej ramu proszę pomóżcie.

Opublikowano

Kiedyś miałem 200 fps w cs:go teraz mam około 20. Cs:go używa tylko 700 mb ramu i nie wiem co zrobić mam w sumie 4 gb prubowałem już wszystkiego ma ktoś sposób na to żeby cs:go używał więcej ramu proszę pomóżcie.

Używa tyle, bo nie potrzebuje więcej.

Podaj specyfikacje.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Jak to więcej nie potrzebuje a ściny są ciągłę i mało fps. Nie rozumiem

Kiedy gra potrzebuje więcej ram to wykorzystywane ram się zwiększa.

Dalej nie podałeś specyfikacji kompa.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Jak to więcej nie potrzebuje a ściny są ciągłę i mało fps. Nie rozumiem

Jak masz komputer z prockiem co ma 4 wątki odpal w grze "Renderowanie wielordzeniowe".

Sprawdź czy w tle nie odpaliłeś jakieś apki typu RAZER BOOSTER czy inny gówno.

Przy okazji podaj spec komputera.

Opublikowano

Laptop Lenovo ideapad z510

system operacyjny Windows 8.1 (64 bitowy)

4 gb ram

2 procesory w tym 4 rdzenie

Procesor Intel Core i3-4000M 2.40 GHZ

Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 740M

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...