Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aion_Pandemonia- Jeszcze lepszy prywatny serwer!


AionPandemonia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

this program is unavailable in your country :/ Czemu tak?

Też miałem ten sam problem: Musisz wywalić l10n i jeszcze raz odpalić patcher ;) 

Przynajmniej mi pomogło ^^

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nic nie trzeba wywalać trzeba wiedzieć gdzie wrzucić plik. Tak czy siak musiało to nastąpić , serwer dla cierpliwych (pustki totalne) masa nie działających questów oraz moby które nie powinny być elitami elitami zostały (ciężko się exp) . Nie polecam wchodzić na ich tsa no chyba ,że chcecie posłuchać sobie dziewczyny która kwiczy/warchla jak prosiak :D

Opublikowano

Trzeba rozgrzać ten serwer :D mogę pomóc podexpić jak tylko będę online. Serwer ciekawie się zapowiada jeśli błędy będą systematycznie znikać :) zapraszam do wspólnej gry na tym serwerze :)

Opublikowano

Trzeba rozgrzać ten serwer :D mogę pomóc podexpić jak tylko będę online. Serwer ciekawie się zapowiada jeśli błędy będą systematycznie znikać :) zapraszam do wspólnej gry na tym serwerze :)

 

Po której stronie grasz?

175001456602037225492.gif

Opublikowano

 

Trzeba rozgrzać ten serwer :D mogę pomóc podexpić jak tylko będę online. Serwer ciekawie się zapowiada jeśli błędy będą systematycznie znikać :) zapraszam do wspólnej gry na tym serwerze :)

 

Po której stronie grasz?

 

Elyos

Opublikowano

 

 

Trzeba rozgrzać ten serwer :D mogę pomóc podexpić jak tylko będę online. Serwer ciekawie się zapowiada jeśli błędy będą systematycznie znikać :) zapraszam do wspólnej gry na tym serwerze :)

 

Po której stronie grasz?

 

Elyos

 

 

Działa Ci serwer?

 

Bo mi po zalogowaniu się zawiesza :/ 

175001456602037225492.gif

Opublikowano

 

 

 

Trzeba rozgrzać ten serwer :D mogę pomóc podexpić jak tylko będę online. Serwer ciekawie się zapowiada jeśli błędy będą systematycznie znikać :) zapraszam do wspólnej gry na tym serwerze :)

 

Po której stronie grasz?

 

Elyos

 

 

Działa Ci serwer?

 

Bo mi po zalogowaniu się zawiesza :/ 

 

Działa normalnie

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...