Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim serwerze chcielibyście zagrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Pograłbym na jakimś dobrym serwerze easy/medium, ale takim jakim był pierwszy eruris czy serwer Grubego(Tomka) Emperius(chyba taka nazwa).

Przyjemny exp, gdzie nie trzeba było siedzieć na jednym spocie 1h żeby wbić 1 lvl, gdzie o ulepki nie było zbyt trudno, a pvp i wojny były tak często, że nie mogło się znudzić walczenie o topke :)

 

To już chyba będzie niespełnione marzenie :)

 

 

Ano nie sądzę że ktoś stworzy stabilny serwer, który stale będzie się rozwijał i nie będzie żadnych lewych akcji, gdzie walki o top gildie będą miały jakiś "sens", dawno nie widziałem serwera gdzie były dobrze organizowane turnieje :D

Opublikowano

Jeżeli osoba, która chciałaby zrobić serwer nie ma pomysłu na serwer to w ogóle się za niego nie bierze, bo będzie jak zrobi serwa a potem nie będzie miał pomysłu na aktualizacje?

hN7JeI6.png

Opublikowano

Z chęcią bym zagrał na dobrym HARDzie bez "nowości" z painta.  

 

Ps. nie lepiej zrobić ankietę ?

Myślę, że jak każdy się wypowie, to zawsze będzie można wyciągnąć jakieś wnioski :P.

PS. Ref

7377714647179621423584.png

Opublikowano

a ja zagrałbym na serwerze, gdzie nie trzeba grindować na eq 24/7, tylko w inny, bardziej przyjazny graczu sposób, bo raczej nikomu nie widzi się chodzić w jedno miejsce x razy, żeby ulepszyć jeden item, bo to staje sie po prostu monotonne, caly czas ta sama czynnosc. Do tego porządna organizacja eventów + wojny gildii, i mysle ze byloby git

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Opublikowano

Witam Serdecznie [Właściciela] Servera. . . [MT2]

 

PROPOZYCJA WSPOMAGANIA SERWERA >[AtoM]< Lat 17

 

1. Reklamowanie servera na YouTube/Facebook'a

2. Zapraszanie i zachęcanie graczy do wspólnej GRY.

3. Wpłata na server od czasu do czasu [sMS]-[zł]. . .

 

Więcej  [iNFORMACJI] [skype] AtoM

 

 

                                                                      Z góry dziękuje [AtoM]

 

 

 

 

 

 

 

 

[AtoM] <3

Opublikowano

Ja bym se zagrał na reworku balmory s1 tyle w temacie każdy gada easy easy. Albo jak ktoś tam napisał o jakimś serwie easy gdzie wbijasz szybko lv eq itd itp i potem tylko wojny i tak żeby zrobić gildie top 1 ale co to za gildia jak i tak każdy ma eq perf po co to jest zrobić tam eq. W tedy gildia top 1 to jest ta gildia co ma masówke w swojej gildi. Jak coś przepraszam za słaby polski no ale cóż w polsce sie nie mieszka a uczyć się nie chce.

Opublikowano

Lev 99 standard syrek stalka złodziej dusz kd +4 i gicio  bez kostiumów,petów,wierzchowców,pasów,szarf i innych dupereli

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...