Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto League of Legends [EUNE] [30 LVL] [UNRANKED]


Dzienny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto League of Legends EUNE 30 LVL, UNRANKED, 31 postaci, kilka skinów, brakuje jednej runy za 225 IP do pełnych run pod AD i AP
Metoda kontaktu: PW, GG: 46078473, Steam: steamcommunity.com/id/xDzienny (preferuję gg)
Opis rzeczy: Konto założone jakoś w 2012-2013 roku, nie posiada żadnych blokad, nigdy nie były grane gry rankingowe. Nick nie zawiera polskich znaków i cyfr. Na koncie znajdziemy prawie cały zestaw run (brakuje jednej do AP za 225 IP), 31 postaci (więcej w sekcji "Zdjęcia/inne informacje" oraz 11 skinów. Z tego co pamiętam mamy też kilka ikonek kupionych za RP. Do dyspozycji mamy też dopalacz PZ na 1 wygraną.
Oczekiwana cena: 20 zł PSC/PayPal/Klucz do gry FarCry 3 na steam/uplay (nie daję pierwszy)
Zdjęcia/inne informacje:
 
Postaci:
- Akali, Alistar, Annie, Ashe, Dr Mundo, Evelynn, Fiora, Fizz, Garen, Gnar, Heimerdinger, Janna, Jax, Kalista, Kayle, Kha'Zix, Lee Sin, Lux, Master Yi, Morgana, Nidalee, Pantheon, Ryze, Soraka, Teemo, Tristana, Tryndamere, Veigar, Vel'Koz, Warwick, Xin Zhao
 
Skórki:
855871456427050904952.jpeg
 
Runy:


aQ7w0Qx.png
sw9EVA1.png


 
Ikony:


G0nDS46.png
HZkOUDv.png

 

Opublikowano

Zaufana osoba, uczciwa i wiarygodna. Polecam!

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Jak najbardziej polecam, uczciwa osoba, idzie się łatwo i szybko dogadać. :)

Dlatego transakcja jest 100% pewna ze strony sprzedającego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...