Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Działa jedynie acp i strona główna


GoldeneK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od 1h działa mi tylko acp i strona główna a jak chce wejsc w jakis dział to mnie wywala i pisze że błąd serwera! Tak się dzieje kiedy zainstalowałem kupiony styl deflection od ipfocus.

Proszę o pilną pomoc.

Pozdrawiam, G..

Opublikowano

Skoro był kupiony to nie powinno się tak dziać.

ACP całe działa?

Na innym skinie działa forum?

Przebudowywałeś wbudowanymi narzędziami w wyglądzie?

Opublikowano
 

 

Skoro był kupiony to nie powinno się tak dziać.

ACP całe działa?

Na innym skinie działa forum?

Przebudowywałeś wbudowanymi narzędziami w wyglądzie?

 

 

1. tak 2.tak 3. zmieniłem jedynie nazwe i to że ma być default­

Opublikowano

 

 

 

Skoro był kupiony to nie powinno się tak dziać.

ACP całe działa?

Na innym skinie działa forum?

Przebudowywałeś wbudowanymi narzędziami w wyglądzie?

 

 

1. tak 2.tak 3. zmieniłem jedynie nazwe i to że ma być default­

 

na nulledowanym ipboardzie nic nie zdziałasz pajacyku, pozdro poćwicz ;> i naucz się a hrefu ;>

- http://roberrt.pl/ipb/cache/

- http://roberrt.pl/ipb/ips_kernel/

- http://roberrt.pl/ipb/public/

Pozdrawiam

 

SkullCandy:)

Opublikowano

 

 

 

 

Skoro był kupiony to nie powinno się tak dziać.

ACP całe działa?

Na innym skinie działa forum?

Przebudowywałeś wbudowanymi narzędziami w wyglądzie?

 

 

1. tak 2.tak 3. zmieniłem jedynie nazwe i to że ma być default­

 

na nulledowanym ipboardzie nic nie zdziałasz pajacyku, pozdro poćwicz ;> i naucz się a hrefu ;>

- http://roberrt.pl/ipb/cache/

- http://roberrt.pl/ipb/ips_kernel/

- http://roberrt.pl/ipb/public/

 

 

Nagle (nie)mądry się znalazł, na wszystkie foldery są zabezpieczenia. I nie mam nulleda :). Do Zamknięcia.

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...