Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dark Side S6 E3][LAUNCHING 26TH FEB][Old Style Classic Low Rate][Exp x4][No Spot's][No Crazy Items in shops][Fair GamePlay][65k Max Stats]


GoodGodd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Ten post jest tylko dla waszej informacji. Jesli macie jakie kolwiek pytania prosze uzyc systemu "TICKET" na naszej stronie www.dsmuonline.eu

Post bedzie zaktualizowany w miare mozliwosci o Eventy jakie beda odbywaly sie na serwerze oraz aby znajdowal sie na poczatku listy co jakis czas.

Startujemy server 26go Lutego o 20:00 (UK czas), 21:00 (PL czas). Musielismy przenies start ze wzgledu na kilka istotnych zmian w plikach, tj:

- box of kundun - kompletnie zmieniona lista dropa oraz itemow. Nowe pliki,
- medale, heart'y oraz box of heaven - nowa lista dopa, lepsze itemy w dropie,
- resp moba zwiekszony o okolo 50% na wszystkich mapach.

Panel gracz na stronie oferuje duzo opcji takich jak VOTE za ktore otrzymacie nagrody, itp, oraz:

Reset postaci, Dodawanie punktow za level, Reset punktow za level, Dual stats, Reset umiejetnosci, Reset drzewka umiejetnosci, Odblokowanie postaci, Usuniecie statusu PK, Czyszczenie inventory, Osiagniecia - questy, Wymiana - kupno WCoins, Zen, Jewel'i i wiecej, Market (Handuj z innymi), Web Bank (miejsce do przechowywania Zen lub Jewel'i), My Valut (Sprzedaj, usun, polepsz itemy)

Server Info:

Old style classic low rate, long term muonline server!
Based on IGCN season 6 episode 3 files.
No spots, no crazy items in shop, balanced and bugless.

Complete Seasons 1-6E3 including all items and pets up to the versions
Max Stats: 65535
7 Characters with all available evaluations
Items upgrade up to +15
Item options up to +28
Global Message (Post) Command with anti-flood option

InGame Quest and Events

Imperial Fort Event
Double Goer (Doppelganger)
Castle Siege
Loren Deep
CryWolf
Devil Square (1-7)
Blood Castle (1-8)
Chaos Castle (1-7)
Illusion Temple Event
Swamp of Peace (Medusa)
Rabbits Invasion
Pouch of Blessing Invasion
Golden Monster Invasion
White Wizard Invasion
Battle Soccer
Kalima (1-7) Event
Kanturu Event
LaColen Event
Exclusive Custom Last Man Stating event
and more..

Occasional Events

Santa Village Event
Halloween Event
New Year Day Event

Lottery Events

Lucky Coin
Lucky Items System
Rena Event
Chaos Card
Moss The Gambler
and more..

Box and Special Item Events

Chocolate Box (Blue, Red, Pink)
Heart of Love
Candy Box (Lilac, Vermilion, Deep Blue)
Firecracker
Ribbon Box (Blue, Green, Red)
Golden and Silver Medals
Start of Sacred Rebirth
GM Box
Cherry Blossom (Gold)
Sealed Silver and Sealed Golden Boxes
and more..

Side Features

Cash Shop System with gifting and Goblin points options
Loren Market Location
Duel System and Duel Arena located on Vulcanus Map
Original Mini Maps
Gens System with Gens Chat Support
Quest System (Tutorial, Gens Quest System, Cherry Blossom Quest and more)
Full completed skill tree for all races
Fruits System
Expansion of Inventory and Warehouse
New Trade Feature move items to and from the trade with right click of the mouse
Mu Helper BOT System
Marry System advanced Marry System to get a wonderful wedding with your love
Fenrir - Red, Blue, Black, Golden combination & Pets
Ring of Warrior for level 40 and 80
and more..

ZAPRASZAMY 26go Lutego o 20:00 (UK czas), 21:00 (PL czas). Do zobaczenia!

www.dsmuonline.eu

GG & Sejanus

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kolejny raz dasz znać 10 minut po starcie, kiedy jest start ? Zrób fejm jak chcesz się wybić!

 

Witam! Ten post jest tylko dla waszej informacji.

[Dark Side S6 E3][LAUNCHING 26TH FEB][Old Style Classic Low Rate][Exp x4][No Spot's][No Crazy Items in shops][Fair GamePlay][65k Max Stats]

Startujemy server 26go Lutego o 20:00 (UK czas), 21:00 (PL czas)

 

Opublikowano

Tak dokladnie zero spotow! Takowe beda dla dobrej zabawy tylko na eventy. Specjalnie dodane do map na ktorych bedzie mozna sobie poszalec w weekend, takze na arenie. Beda reklamowane z duzym wyprzedzeniem (Newsy, launcher, tutaj, itd)

Opublikowano

To ostro widzę, brzmi interesująco :P Pozwól, że zapytam, która to edycja serwera? Pierwsza, druga, trzecia..? :)

 

A jeszcze jedno, bo zapomniałem ;)

 

Mówisz, że spoty będą dodawane na specjalne okazje, eventy, "Specjalnie dodane do map na ktorych bedzie mozna sobie poszalec w weekend" :) Mam nadzieję, że gdy serwer wystartuje, będą pierwsze godziny jego istnienia (pierwszy weekend) To nie wypalicie z takim eventem.

Opublikowano

To ostro widzę, brzmi interesująco :P Pozwól, że zapytam, która to edycja serwera? Pierwsza, druga, trzecia..? :)

Wybacz, myślałem, że chodzi o epizod :p

Na pewno widziałem ten serwer kiedyś, więc raczej jest to 2+ edycja.

Opublikowano

 

To ostro widzę, brzmi interesująco :P Pozwól, że zapytam, która to edycja serwera? Pierwsza, druga, trzecia..? :)

Wybacz, myślałem, że chodzi o epizod :p

Na pewno widziałem ten serwer kiedyś, więc raczej jest to 2+ edycja.

 

Hehe, dzięki śliczne za info :) Tez wlasnie kiedys serwer o podobnej nazwie mignął mi przed oczyma :) Dlatego pytam, z resztą.. to mało ważne :) Tak czy owak jestem zainteresowany tym serwerkiem i z pewnością go odwiedzę :)

Opublikowano

To ostro widzę, brzmi interesująco :P Pozwól, że zapytam, która to edycja serwera? Pierwsza, druga, trzecia..? :)

 

A jeszcze jedno, bo zapomniałem ;)

 

Mówisz, że spoty będą dodawane na specjalne okazje, eventy, "Specjalnie dodane do map na ktorych bedzie mozna sobie poszalec w weekend" :) Mam nadzieję, że gdy serwer wystartuje, będą pierwsze godziny jego istnienia (pierwszy weekend) To nie wypalicie z takim eventem.

 

Jest to nasz pierwszy start choc nie pierwszy server MU (byl jeden start na szybko ale to z innych powodow). Nazwa Dark Side przewijala sie nie jednokrotnie. Sam na jednym gralem lata temu, nie naszym :). Tutaj byly dwa posty naszego servera jeden z Beta testami (niepowodzenie) i wlasnie tym odpaleniem na szybko (niepowodzenia ale za to duzo opini ktore daly nam kompa do pracy). Ten start jest oczywiscie na powaznie i server jest gotowy. Jeszcze duzy patch do zaladowania do plikow servera i do klienta. (klienta mozna pobrac juz teraz bedzie auto aktualizacja do nowej wersji albo w dzien startu aktualnego - obojetnie)

 

Event ze spotami na wstepie istanie servera to raczej na bank nie. Nie planowalismy 1go eventa jeszcze, pograjmy troche wpierw. Zapraszamy zapraszamy!!!!

Opublikowano

Przykro mi to pisać chłopaki ale exp x4 bez spotów - to nie ma szans na sukces. To są prawie ustawienia globalowe. Nikt normalny nie zacznie grać na takim serwerze bo to musi być stabilny i long term serwer. Żaden prywatny, nowy serwer tego nie może zagwarantować. Zazwyczaj żywotność serwerów prywatnych nie oszukujmy się to max 1-3 miesiące. Po co tracić czas na priv 4x exp skoro w każdej chwili może on zniknąć? Mimo wszystko życzę Wam powodzenia z całego serca. (obym się mylił)

Opublikowano

Przykro mi to pisać chłopaki ale exp x4 bez spotów - to nie ma szans na sukces. To są prawie ustawienia globalowe. Nikt normalny nie zacznie grać na takim serwerze bo to musi być stabilny i long term serwer. Żaden prywatny, nowy serwer tego nie może zagwarantować. Zazwyczaj żywotność serwerów prywatnych nie oszukujmy się to max 1-3 miesiące. Po co tracić czas na priv 4x exp skoro w każdej chwili może on zniknąć? Mimo wszystko życzę Wam powodzenia z całego serca. (obym się mylił)

 

Bardzo dziekujemy przyda sie :). Tak exp x4 to hard core i do tego w miare mozliwosc bo juz kompletnie sie nie da old school oczywiscie bez przesady. Dlatego x4 bo server dlugo terminowy. Server MU jest juz online... poczekaj sprawdze... 30 April 2015 - 01:26 AM online, wtedy pierwszy raz zostal odpalony. Tak pozno startujemy, poniewaz duzo sie dzialo. kilka razy zmiana dedyka zeby byl dobry i stabilny i szybki net itp.

 

Jesli moge jakos udowodnic ze server bedzie stal dlugo to zapraszam na www.dsmir3.eu nasz server Legend of Mir 3 na podobnej maszynie na tej samej hostowni jest online juz.... musze sprawdzic.... od 2015-06-13. Kolejne tyle czasu stal na OVH a wczesniej u mnie w domu jakies 8 lat razem.

Opublikowano

Znowu mam duzy problem z zassaniem klijenta przez mega (  sytuacja sie powtarza ) mozecie klijenta dolozyc gdzies indziej ?

Jaki masz problem z zasysaniem klienta z mega uploadu? Przy 99% się zatrzymuje i dalej nie rusza?

Jesli o to chodzi, to tez miałem kiedyś pdoobny problem, na 99% się zatrzymywało i dalej ani rusz. Tam masz wtyczke do zainstalowania, pobierz ją sobie i zainstaluj, wówczas problem powinien zniknac, w moim przypadku tak było.

Opublikowano

Wszystko gotowe. Patch zaladowany. Na wstepie launcher zassa pliki i zaktualizuje klienta. Juz testowalem u siebie i dziala. Mam wolne jutro :) tak ze ja expie he he. Oczywiscie na bierzaco bede online jesli a z doswiadczenie wiem ze bedzie trzeba cos dopracowac, to na bierzaco bedzie robione.

 

Teamspeaka chce zrobic jeszcze. Niestety nie da rady NPL wiec standart raczej.

Opublikowano

Znam dwa polskie fora tutaj i jeszcze jedno, sa posty zaladowane. 4 top sites klikniec wyjsc okolo 90 w ciagu tygodnia. Z jednej 300 odwiedzin. Ragezone ale to po odpaleniu servera. Facebook reklama. Jest jeszcze kilka top stron tylko musze ustawic na naszej stronie.

 

Jesli masz jeszcze jakies stronki lub fora, podaj linki zaraz napisze tam posty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...