Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Opis] Polecenia do consoli Alteriwnet [ po Polsku ].


borut78

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem hostem , biore prywatny mecz i wklejam

jump_height 500; fast_restart

,gra zaczyna sie od nowa i nie mam wysokich skokow :(

A bez fast_restart ?

Opublikowano

jak to wrzuce do konosoli pojawia sie

jump_height is cheat protected

Komenda jest chroniona, nie uzyjesz jej bez hacka.

Opublikowano

Komenda jest chroniona, nie uzyjesz jej bez hacka.

 

jak się nazywa ten hack ? szukałem

http://www.mpcforum.pl/topic/163995-spis-hackow-i-tutow/

i nie znalazlem

Jeśli pomogłem licze na Lubie To

Opublikowano

jak się nazywa ten hack ? szukałem

http://www.mpcforum.pl/topic/163995-spis-hackow-i-tutow/

i nie znalazlem

Kiedys byla taka opcja w basic haxie, nie orientuje sie czy teraz jakis hack ja posiada.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ej mam problem, gram na Alteriwnet już ze 3 dni i dzisiaj jak wchodzę do gry pokazuje mi się problem "Jesteś zablokowany na Modern Warfare 2". Naciskam okej i szukam serwera a kiedy znajdzie pojawia się czarny ekran. Patrzę na konsolę a tam co chwila pokazuje się error jesteś zablokowany na mw2. Pomoże ktoś? :(

21191.jpg

 

metallicafan.jpg

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

A mi chodzi o komende badz bind na szybka zmiane druzyny.

Spotkalem paru graczy co biegali z rpg i killowali caly swoj team,

znaczy strzelali z rpg do swoich i szybko wychodzili do specta.

 

Przyznam jest to troche irytujace, szczegulnie w S&D,

ale myslalem aby skorzystac z tego w walce z cheaterami.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Bede Znowu tym glupim jak otworzyc konsole czy zeby otworzyc konsole tzreba miec AlterIwnet? A Jak By Ktos Pomugl Zhackowac Rooma do Modern Warfare 2 MP na 70 lvl wyslisjcie wiadomosc albo steam PanPikus<3

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...