Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Opis] Polecenia do consoli Alteriwnet [ po Polsku ].


borut78

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bycie hostem:

party_hostmigration 0 - wklep to i szukaj gry - będziesz hostem

party_connecttimeout 1 - wklep to i szukaj gry - będziesz hostem

Atomówka:

scr_nukeCancelMode 0 - anuluje nuke - atomówke

scr_nukeTimer 10 - ile sekund minie zanim zrobi boom - wtedy gra trwa tyle dopóki nie nadleci nuka

Gracze:

sv_maxclients 18 - Max. graczy

party_maxplayers 18 - Max. graczy

Kickowanie:

status - Wyświetla

status - Wyświetla numery graczy

clientkick tunumer- Wstaw tu numer gracza, a on dostanie piękny komunikat 'Gra odłączona'

kick players nickgracza - tłumaczyć nie trzeba

Dodatki (do życia nie potrzebne):

badhost_endGameIfISuck "0" - Jak lagujesz jako host gra się nie skończy (nie polecam)

party_minplayers "1"- gra się ładuje jak jesteś sam w lobby EDIT: Kiedy to wpiszesz jak szukasz gry to będziesz hostem, ale musisz czekać na przynajmniej 1 gracza

XP na prywatnym:

xblive_privatematch "0"

xblive_hostingprivateparty "0"

onlineunrankedgameandhost "0"

Komendy do tzw. FUN GAME:

g_gravity "800" - grawitacja

g_speed "200" - bieganie

bg_fallDamageMinHeight "128" - z jakiej wysokości możesz spaść nie tracąc zdrowia

player_sprintUnlimited "1" - nielimitowany sprint (prawie jak BC2 i maraton )

scr_maxPerPlayerExplosives "2" - liczba granatów (?) na gracza

 

 

 

 

 

 

Gracze:

sv_maxclients 18 Max graczy

party_maxplayers 18 Max graczy

 

map_restart Proste i logiczne - restart mapy

 

Typy gier:

g_gametype dm - FFA

g_gametype tdm - TDM

g_gametype dom - Dominacja

g_gametype sd - Znajdź i zniszcz

g_gametype ctf - Kapszur de fleg czyli zdobądź flagę wroga

g_gametype koth - Sztab

g_gametype war - TDM

g_gametype gtnw - Global termo nukliar łor - Globalna wojna atomowa

g_gametype arena - Arena - pojawia się flaga i trzeba ją przejąć - walka drużynowa

g_gametype sab - Sabotaż

g_gametype dd - Wysadzanie

 

Zmiany w trybach (wszystkich):

g_hardcore 0 0= off 1= on

scr_thirdperson 0 0= off 1= on

scr_thirdPerson 0 1 - 3 osobowa gra, 0 - FPS

scr_game_allowkillcam 0 1 - killcam on, 0 - killcam off

 

-Zmiany w trybie 'arena':

scr_arena_numlives "1" - liczba żyć

scr_arena_promode "0" - promode (?) nie rozszyfrowałem

scr_arena_roundlimit "0" - limit rund

scr_arena_roundswitch "3" - zmiana rund (po ilu rundach się strona zmieni (?)

scr_arena_scorelimit "1" - limit rund

scr_arena_timelimit "2.5" - limit czasu

scr_arena_winlimit "4" - limit wygranych

 

 

-Zmiany w trybie Kapszur de fleg aka 'zdobądź flagę wroga':

scr_ctf_halftime "1" - (?) nie rozszyfrowałem

scr_ctf_numlives "0" - liczba żyć

scr_ctf_playerrespawndelay "0" - opóźnienie respawnu

scr_ctf_promode "0" - promode (?) nie rozszyfrowałem

scr_ctf_returntime "30" -czas zwrotu flagi (?)

scr_ctf_roundlimit "1" - liczba rund

scr_ctf_scorelimit "0" - limit punktów

scr_ctf_timelimit "10" - limit czasu

scr_ctf_waverespawndelay "10" - opóźnienie fali respawnu (?)

scr_ctf_winlimit "1"- limit wygranych

 

-Zmiany w trybie 'wysadzanie (?)':

scr_dd_addtime "2.5" - Dodanie czasu (po wysadzeniu 1 planta)

scr_dd_bombtimer "45" - przez jaki czas tyka bomba

scr_dd_defusetime "5" - iel czasu potrzeba na rozbrojenie

scr_dd_numlives "0" - liczba żyć

scr_dd_planttime "5" - ile czasu trzeba, żeby zaplantować

scr_dd_playerrespawndelay "0" - opóźnienie respawnu

scr_dd_promode "0" - promode (?) nie rozszyfrowałem

scr_dd_roundlimit "3" - liczba rund

scr_dd_roundswitch "1" - zmiana rund (po ilu rundach zmienią się strony (?))

scr_dd_scorelimit "1" - limit punktów

scr_dd_timelimit "2.5" -limit czasu

scr_dd_waverespawndelay "0"- opóźnienie fali respawnu (?)

scr_dd_winlimit "2"- ile rund potrzeba żeby wygrać

-Zmiany w trybie 'FFA':

scr_dm_numlives "0" - liczba żyć

scr_dm_playerrespawndelay "0" - opóźnienie respawnu gracza

scr_dm_promode "0" - promode (?) nie rozszyfrowałem

scr_dm_roundlimit "1" - liczba rund

scr_dm_scorelimit "1500" - limit punktów

scr_dm_timelimit "10" -limit czasu

scr_dm_waverespawndelay "0"- opóźnienie fali respawnu (?)

scr_dm_winlimit "1" - liczba rund

 

-Zmiany w trybie 'dominacja':

scr_dom_numlives "0" - liczba żyć

scr_dom_playerrespawndelay "0" - opóźnienie respawnu gracza

scr_dom_promode "0" - promode (?) nie rozszyfrowałem

scr_dom_roundlimit "1" - liczba rund

scr_dom_scorelimit "200" - limit punktów

scr_dom_timelimit "0" - limit czasu

scr_dom_waverespawndelay "0" - opóźnienie fali respawnu (?)

scr_dom_winlimit "1" - limit wygranych

 

-Zmiany w trybie Global termo nukliar łor aka 'Global thermo nuclear war':

scr_gtnw_playerrespawndelay "0" - opóźnienie respawnu gracza

scr_gtnw_promode "0" - promode (?)

scr_gtnw_roundlimit "1" - liczba rund

scr_gtnw_roundswitch "0" - liczba rund po której zmienią się strony

scr_gtnw_scorelimit "101"- limit punktów

scr_gtnw_timelimit "10" - limit czasu

scr_gtnw_waverespawndelay "0" - opóźnienie fali respawnu (?)

scr_gtnw_winlimit "1" - limit wygranych rund

-Zmiany w trybie 'sztab':

scr_koth_numlives "0" - liczba żyć

scr_koth_playerrespawndelay "0" - opóźnienie respawnu gracza

scr_koth_promode "0" - promode (?) nie rozszyfrowałem

scr_koth_roundlimit "1" - limit rund

scr_koth_roundswitch "1" - liczba rund po której zmienią się strony

scr_koth_scorelimit "250" - limit punktów

scr_koth_timelimit "15" - limit czasu

scr_koth_waverespawndelay "0" - opóźnienie fali respawnu (?)

scr_koth_winlimit "1" - limit wygranych rund

 

-Zmiany w trybie One Flag (?):

scr_oneflag_numlives "0" - liczba żyć

scr_oneflag_playerrespawndelay "0" - opóźnienie respawnu gracza

scr_oneflag_promode "0" - promode (?) nie rozszyfrowałem

scr_oneflag_roundlimit "0" - liczba rund

scr_oneflag_roundswitch "3" - liczba rund po której zmieniają się strony

scr_oneflag_scorelimit "1" - limit punktów

scr_oneflag_timelimit "3" - limit czasu

scr_oneflag_waverespawndelay "0" - opóźnienie fali respawnu (?)

scr_oneflag_winlimit "4" - liczba wygranych rund po której gra się skończy

-Zmiany w trybie 'Sabotaż':

scr_sab_bombtimer "30" - czas po którym bomba zrobi boom

scr_sab_defusetime "5" - czas potrzebny na rozbrojenie

scr_sab_hotpotato "0" - gorący ziemniak FTW? (?)

scr_sab_numlives "0" - liczba żyć

scr_sab_planttime "2.5" - czas podkładania bomby

scr_sab_playerrespawndelay "7.5" - opóźnienie respawnu gracza

scr_sab_promode "0" - promode (?) nie rozszyfrowałem

scr_sab_roundlimit "1" - liczba rund

scr_sab_roundswitch "1" - liczba rund po której zmienią się strony

scr_sab_scorelimit "0" - limit punktów

scr_sab_timelimit "20" - limit czasu

scr_sab_waverespawndelay "0" - opóźnienie fali respawnu

scr_sab_winlimit "1" - limit wygranych

-Zmiany w trybie 'Znajdź i zniszcz'

scr_sd_bombtimer "45" - czas po którym wybuchnie bomba

scr_sd_defusetime "5" - czas potrzebny na rozbrojenie

scr_sd_multibomb "0" - multi bomby aka wiele bomb (?)

scr_sd_numlives "1" - liczba żyć

scr_sd_planttime "5" - czas podkładania bomby

scr_sd_playerrespawndelay "0" - opóźnienie respawnu gracza

scr_sd_promode "0" - promode (?) nie rozszyfrowałem

scr_sd_roundlimit "0" - liczba rund

scr_sd_roundswitch "3" - liczba rund po której zmienią się strony

scr_sd_scorelimit "1" - limit punktów

scr_sd_timelimit "2.5" - limit czasu

scr_sd_waverespawndelay "0" - opóźnienie fali respawnu (?)

scr_sd_winlimit "4" - limit wygranych

 

-Zmiany w trybie 'War' - TDM:

scr_war_numlives "0" - liczba żyć

scr_war_playerrespawndelay "0" - opóźnienie respawnu graczy

scr_war_promode "0" - promode (?) nie rozszyfrowałem

scr_war_roundlimit "1" - liczba rund

scr_war_scorelimit "7500" - limit punktów

scr_war_timelimit "10" - limit czasu

scr_war_waverespawndelay "0" - opóźnienie fali respawnu (?)

scr_war_winlimit "1" - liczba wygranych

 

 

Mapy:

map mp_afghan

map mp_boneyard (Scrapyard)

map mp_brecourt (Wasteland)

map mp_checkpoint (Karachi)

map mp_derail

map mp_estate

map mp_favela

map mp_highrise

map mp_nightshift (Skidrow)

map mp_invasion

map mp_quarry

map mp_rundown

map mp_rust

map mp_subbase

map mp_terminal

map mp_underpass

map mp_storm - DLC

map mp_crash - DLC

map mp_overgrown - DLC

map mp_compact - DLC (Salvage)

map mp_complex - DLC (Bailout)

 

Die hard - ciężko umrzeć (?):

scr_diehard 0, 0 - wyłączone, 1 - włączone, w skrócie każdy ma Last Stand i Środki przeciwbólowe. Każdy może każdego uleczyć z LS

 

Zrzuty:

-Awaryjny:

scr_airdrop_mega_ac130 "2"

scr_airdrop_mega_ammo "12"

scr_airdrop_mega_counter_uav "16"

scr_airdrop_mega_emp "0"

scr_airdrop_mega_harrier_airstrike "5"

scr_airdrop_mega_helicopter "5"

scr_airdrop_mega_helicopter_flares "3" - Pave low

scr_airdrop_mega_helicopter_minigun "2" - Strzelec śmigłowca

scr_airdrop_mega_nuke "0"

scr_airdrop_mega_precision_airstrike "10"

scr_airdrop_mega_predator_missile "14"

scr_airdrop_mega_sentry "16"

scr_airdrop_mega_stealth_airstrike "3"

scr_airdrop_mega_uav "12"

-Zwykły:

scr_airdrop_nuke "0"

scr_airdrop_precision_airstrike "11"

scr_airdrop_predator_missile "12"

scr_airdrop_sentry "12"

scr_airdrop_stealth_airstrike "5"

scr_airdrop_uav "17

scr_airdrop_ac130 "3"

scr_airdrop_ammo "17"

scr_airdrop_counter_uav "15"

scr_airdrop_emp "1"

scr_airdrop_harrier_airstrike "7"

scr_airdrop_helicopter "7"

scr_airdrop_helicopter_flares "5" - Pave low

scr_airdrop_helicopter_minigun "3" - Strzelec śmigłowca

 

Kickowanie:

status Wyświetla numery graczy

clientkick tunumer Wstaw tu numer gracza, a on dostanie piękny komunikat 'Gra odłączona'

kick players nick - tłumaczyć nie trzeba

 

Dodatki (do życia nie potrzebne):

badhost_endGameIfISuck "0" Jak lagujesz jako host gra się nie skończy (nie polecam)

party_minplayers "1" gra się ładuje jak jesteś sam w lobby EDIT: Kiedy to wpiszesz jak szukasz gry to będziesz hostem, ale musisz czekać na przynajmniej 1 gracza

 

-Z prywatnego meczu do publicznego z XP:

xblive_privatematch "0"

xblive_hostingprivateparty "0"

onlineunrankedgameandhost "0"

 

Komendy do tzw. FUN GAME:

g_gravity "800" - grawitacja

g_speed "200" - bieganie

jump_height "33" - skoki (1000 max)

bg_fallDamageMinHeight "128" - z jakiej wysokości możesz spaść nie tracąc zdrowia

player_sprintUnlimited "1" - nielimitowany sprint (prawie jak BC2 i maraton )

player_sprintSpeedScale "1" - szybkość sprintu

scr_maxPerPlayerExplosives "2" - liczba granatów (?) na gracza

 

 

 

 

 

Bez sensu jest wpisywanie kazdej komendy wiec mozna wpisac kilka naraze poprzedzajac znaki ; dalej jesli dana komenda nie dziala trzeba zresetowac gre np gdy chceny zeby z kazdej paczki lecial Nuke

 

scr_airdrop_nuke "99999"; fast_restart i z kazdej paczki leci nuke...

 

to przykladowa moja ulubiona rozgrywka na mapie rust,nieokreslony czas 9999min:D do 30 tys punktow kazdy na kazdego xp fast a z paczki leci tylko helicopter strzelec wiec mozna postrzelac 4fun jak nic:D podaje caly kod ktory trzeba wklepac moze byc tak

ze nie zmiesci sie caly w consoli polecenia wiec trzeba podzielic...i patrzec czy wklepal sie caly:D

 

 

 

scr_restxp_enable 1;scr_restxp_cap 999999;scr_restxp_levelsPerDay 99;scr_restxp_minRestTime 0;scr_restxp_restedAwardScale 999999;scr_restxp_timescale 999999;map mp_rust;scr_dm_scorelimit 30000;scr_dm_timelimit 9999

 

jak wlaczy wam sie gra wpisujecie jeszcze to scr_airdrop_helicopter_minigun "99999"; fast_restart

 

 

 

niestety komendy na amuunicje nieskonczona tuby skoki jump itp niesmiertelnosc sa protected ale alteriwnet wrzuci nowy udpade i bedzie odblokowane

 

w razie problemow pisac na gg 5507061 czesto eksperymentuje na servie:D

rc3nf9.jpg

logo.png

Opublikowano

Dzięki!!! Właśnie tego szukałem :)

Kiedy będzie ten update, że będzie można dać unlimited ammo? Grałem już na paru serwerach gdzie było. Czy jest jakiś hack na to?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Dzięki!!! Właśnie tego szukałem :)

Kiedy będzie ten update, że będzie można dać unlimited ammo? Grałem już na paru serwerach gdzie było. Czy jest jakiś hack na to?

 

 

wejdz na strone alteriwnetu (englisch) tak sa informacje...narazie na ammo nie ma,,,

rc3nf9.jpg

logo.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

 

Panowie jak zrobić level 70 na iwnecie ??

 

Pomóżcie jak możecie

_____________________________________________

veteran-icon-bf2.pngveteran-icon-bfbc2.pngveteran-icon-bf3.pngveteran-icon-bfheroes.pngveteran-icon-bfp4f.png

Gawrosz-PL.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie po zminimalizowaniu gry wyskakuje windowsowy blad po czym gra sie wylacza. Moxzna jakos inaczej dostac sie do konsoli?

Opublikowano

U mnie po zminimalizowaniu gry wyskakuje windowsowy blad po czym gra sie wylacza. Moxzna jakos inaczej dostac sie do konsoli?

Alt + enter i wtedy gra sie w oknie odpali.

Opublikowano

Dzieki

 

Ehh troche sie zagalapowalem i wpisalem ten ciag komend co byl podany pod koniec posta i przez to wbilem sobie 70 lvl :/

Mozna jakos recznie wrocic do mojego poprzedniego levela?

Opublikowano

Dzieki

 

Ehh troche sie zagalapowalem i wpisalem ten ciag komend co byl podany pod koniec posta i przez to wbilem sobie 70 lvl :/

Mozna jakos recznie wrocic do mojego poprzedniego levela?

 

Sprobuj wpisac w konsoli resetstats lub usun savey i ustawic jakims hackiem od nowa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 Chciałem zagrać z kumplem 4fun ze zwiększoną ilością pkt, ale jak wpisuje te komendy to nie działają. Czy może ja coś źle robie (choć kopiować potrafie :P ) czy to nie działa z nowym updatem czy czymś tam innym :) ??

Opublikowano

Chciałem zagrać z kumplem 4fun ze zwiększoną ilością pkt, ale jak wpisuje te komendy to nie działają. Czy może ja coś źle robie (choć kopiować potrafie :P ) czy to nie działa z nowym updatem czy czymś tam innym :) ??

Wszystko powinno wciaz dzialac. Upewnij sie ze wpisujesz komende pod dobry tryb gry i ze jestes hostem.

Opublikowano

Hostem jestem napewno, bo inne rzeczy moge zmieniac bez problemu a jak wpisuje komendy na zwiększone pkt exp to niby mapa się ładuje i jak dochodzi do końca wyskakuje napis awaiting connection i wyrzuca do lobby  :(

Opublikowano

Hostem jestem napewno, bo inne rzeczy moge zmieniac bez problemu a jak wpisuje komendy na zwiększone pkt exp to niby mapa się ładuje i jak dochodzi do końca wyskakuje napis awaiting connection i wyrzuca do lobby :(

Jezeli uzywasz scr_xpscale to nie mozesz dac wiecej niz 4, chyba ze masz odpowiedniego moda.

W spisie tutow i hackow masz temat o tym jak zwiekszyc exp innym sposobem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie, a czy komendy z alteriwnetu będą działały na modzie? Mam takie coś:

doDvars() 
{


setDvar("scr_airdrop_nuke", 999999999);

self maps\mp\killstreaks\_killstreaks::giveKillstreak( "airdrop", true );
self maps\mp\killstreaks\_killstreaks::giveKillstreak( "predator_missile", true );


self maps\mp\perks\_perks::givePerk("specialty_marathon");
}

 

Czy ta atomówka będzie działać?

 

 

Czy muszę dodać jeszcze inne komendy?

Zbieram warny za offtop (rzekomy SPAM).

Opublikowano

jesli wstrzykniesz moda przez loadera na steama powinno z kazdej paczki leciec,,,nuke jesli robisz to na alteriwnet tez powinno tylko po co robic moda jak mozna z komend uruchomic??

rc3nf9.jpg

logo.png

Opublikowano

Mam pytanie, a czy komendy z alteriwnetu będą działały na modzie? Mam takie coś:

doDvars() 
{


setDvar("scr_airdrop_nuke", 999999999);

self maps\mp\killstreaks\_killstreaks::giveKillstreak( "airdrop", true );
self maps\mp\killstreaks\_killstreaks::giveKillstreak( "predator_missile", true );


self maps\mp\perks\_perks::givePerk("specialty_marathon");
}

 

Czy ta atomówka będzie działać?

 

 

Czy muszę dodać jeszcze inne komendy?

Musisz jeszcze wpisac

fast_restart

w konsoli lub dodac

Map_Restart( true );

do modu.

Nie lepiej jest od razu dac sobie atoma, zamiast bawic sie paczkami?

self maps\mp\killstreaks\_killstreaks::giveKillstreak( "nuke", true );
Opublikowano

Dzieks. Chciałem się zapytać czy komendy na alteriwnet działają na org. Steam. Gdybym chciał nuke jako serie ofiar od razu bym se ustawił :P

Zbieram warny za offtop (rzekomy SPAM).

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jestem troche niezorietowany, bo dzis przeszedlem na altera o.O ,mogl by ktos mi napisac taka komende na fun game (grawitacja i speed) ???

Jeśli pomogłem licze na Lubie To

Opublikowano

jestem troche niezorietowany, bo dzis przeszedlem na altera o.O ,mogl by ktos mi napisac taka komende na fun game (grawitacja i speed) ???

 

Bylo w pierwszym poscie -.-

 

 

Komendy do tzw. FUN GAME:

g_gravity "800" - grawitacja

g_speed "200" - bieganie

bg_fallDamageMinHeight "128" - z jakiej wysokości możesz spaść nie tracąc zdrowia

player_sprintUnlimited "1" - nielimitowany sprint (prawie jak BC2 i maraton )

scr_maxPerPlayerExplosives "2" - liczba granatów (?) na gracza

 

Komendy do tzw. FUN GAME:

g_gravity "800" - grawitacja

g_speed "200" - bieganie

jump_height "33" - skoki (1000 max)

bg_fallDamageMinHeight "128" - z jakiej wysokości możesz spaść nie tracąc zdrowia

player_sprintUnlimited "1" - nielimitowany sprint (prawie jak BC2 i maraton )

player_sprintSpeedScale "1" - szybkość sprintu

scr_maxPerPlayerExplosives "2" - liczba granatów (?) na gracza

 

Bez sensu jest wpisywanie kazdej komendy wiec mozna wpisac kilka naraze poprzedzajac znaki ; dalej jesli dana komenda nie dziala trzeba zresetowac gre np gdy chceny zeby z kazdej paczki lecial Nuke

 

scr_airdrop_nuke "99999"; fast_restart i z kazdej paczki leci nuke...

 

to przykladowa moja ulubiona rozgrywka na mapie rust,nieokreslony czas 9999min:D do 30 tys punktow kazdy na kazdego xp fast a z paczki leci tylko helicopter strzelec wiec mozna postrzelac 4fun jak nic:D podaje caly kod ktory trzeba wklepac moze byc tak

ze nie zmiesci sie caly w consoli polecenia wiec trzeba podzielic...i patrzec czy wklepal sie caly:D

 

 

 

scr_restxp_enable 1;scr_restxp_cap 999999;scr_restxp_levelsPerDay 99;scr_restxp_minRestTime 0;scr_restxp_restedAwardScale 999999;scr_restxp_timescale 999999;map mp_rust;scr_dm_scorelimit 30000;scr_dm_timelimit 9999

 

jak wlaczy wam sie gra wpisujecie jeszcze to scr_airdrop_helicopter_minigun "99999"; fast_restart

 

 

Opublikowano

Bylo w pierwszym poscie -.-

 

 

 

 

 

wiem ,ale chodzi o to ze mi nie dziala

 

gdy wpisuje np :jump_height "500"; fast_restart nic sie nie dzieje :unsure:

Jeśli pomogłem licze na Lubie To

Opublikowano

wiem ,ale chodzi o to ze mi nie dziala

 

gdy wpisuje np :jump_height "500"; fast_restart nic sie nie dzieje :unsure:

Musisz byc hostem.

jump_height 500; fast_restart

Opublikowano

jestem hostem , biore prywatny mecz i wklejam

jump_height 500; fast_restart

,gra zaczyna sie od nowa i nie mam wysokich skokow :(

Jeśli pomogłem licze na Lubie To

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...