Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile macie punktów ostrzeżeń? :D


TuFu x33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Jak się nie potrafi czytać regulaminów i wypowiadać na poziomie, to się ma po 50. Mam 0, najwięcej miałem 5, bo czasami głupota ludzka mnie przerasta i muszę się wypisać.

 

Powiem Ci że warto przeczytać regulamin żeby wiedzieć jak możesz napisać to co chcesz a potem wystarczy udowodnić że war niesłuszny :D Nie ma z tym dużego problemu

 

Nie do końca zrozumiałem to zdanie, ale ogólnie, jeżeli warn jest niesłuszny, to się go w ogóle nie powinno dostać. Prawda, są kwestie sporne, ale to nieczęsto.

 

 

Wiele ostrzeżeń dostajesz nawet jesli nie sa niezgodne z regulaminem,bo sie moderatorowi ubzdurało że Ci da bo mu sie tak podoba,chociaż nie powinien. Wystarczy znać regulamin żeby sie obronić i zdejmują warna,a nie oszukujmy sie ale sporo warnów dają a nawet niewiedzą o czym był temat jak i twój post. Przewage znajać dobrze regulamin masz taką że możesz go wykorzystać jak chcesz do pisania tego że chcesz,tylko musisz wiedzieć jak to zrobić żeby nie miec warna/bana. Taka sytuacja

  79160594027661829163.png

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

Jak się nie potrafi czytać regulaminów i wypowiadać na poziomie, to się ma po 50. Mam 0, najwięcej miałem 5, bo czasami głupota ludzka mnie przerasta i muszę się wypisać.

 

Powiem Ci że warto przeczytać regulamin żeby wiedzieć jak możesz napisać to co chcesz a potem wystarczy udowodnić że war niesłuszny :D Nie ma z tym dużego problemu

 

Nie do końca zrozumiałem to zdanie, ale ogólnie, jeżeli warn jest niesłuszny, to się go w ogóle nie powinno dostać. Prawda, są kwestie sporne, ale to nieczęsto.

 

 

Wiele ostrzeżeń dostajesz nawet jesli nie sa niezgodne z regulaminem,bo sie moderatorowi ubzdurało że Ci da bo mu sie tak podoba,chociaż nie powinien. Wystarczy znać regulamin żeby sie obronić i zdejmują warna,a nie oszukujmy sie ale sporo warnów dają a nawet niewiedzą o czym był temat jak i twój post. Przewage znajać dobrze regulamin masz taką że możesz go wykorzystać jak chcesz do pisania tego że chcesz,tylko musisz wiedzieć jak to zrobić żeby nie miec warna/bana. Taka sytuacja

 

Mam prawie 800 postów, nie miałem ani jednego niesłusznego warna, ale to też pewnie zależy od działów, w jakich się wypowiadasz.

Opublikowano

 

 

 

 

Jak się nie potrafi czytać regulaminów i wypowiadać na poziomie, to się ma po 50. Mam 0, najwięcej miałem 5, bo czasami głupota ludzka mnie przerasta i muszę się wypisać.

 

Powiem Ci że warto przeczytać regulamin żeby wiedzieć jak możesz napisać to co chcesz a potem wystarczy udowodnić że war niesłuszny :D Nie ma z tym dużego problemu

 

Nie do końca zrozumiałem to zdanie, ale ogólnie, jeżeli warn jest niesłuszny, to się go w ogóle nie powinno dostać. Prawda, są kwestie sporne, ale to nieczęsto.

 

 

Wiele ostrzeżeń dostajesz nawet jesli nie sa niezgodne z regulaminem,bo sie moderatorowi ubzdurało że Ci da bo mu sie tak podoba,chociaż nie powinien. Wystarczy znać regulamin żeby sie obronić i zdejmują warna,a nie oszukujmy sie ale sporo warnów dają a nawet niewiedzą o czym był temat jak i twój post. Przewage znajać dobrze regulamin masz taką że możesz go wykorzystać jak chcesz do pisania tego że chcesz,tylko musisz wiedzieć jak to zrobić żeby nie miec warna/bana. Taka sytuacja

 

Mam prawie 800 postów, nie miałem ani jednego niesłusznego warna, ale to też pewnie zależy od działów, w jakich się wypowiadasz.

 

 

Ja ze 2 razy dostałem warna za posta którego napisalem na 2 stronie tematu że niby spam,a tak naprawde moderator nawet nie przeczytał tresci tematu,ale naszczęscie mi dał unwarna. O czyms takim mówie :D

  79160594027661829163.png

Opublikowano

10 :D

 

Użytkownik MPCF bez PO, to tak jak żołnierz bez karabinu^^ :D

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...