Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

CS 1.6 - Mało fps na OpenGL po wczorajszym reinstallu systemu.


karatepuszek89

Pytanie

Opublikowano

Witam. Wczoraj spotkałem się z dziwnym problemem w CS 1.6 (STEAM). Otóż wczoraj zrobiłem sobie reinstall Windowsa 7, ponieważ był już trochę zawalony. Po skończeniu instalacji systemu pobrałem sobie najważniejsze składniki (DirectX, sterowniki itp.). Odpalam grę i tu się zaczęło. CS 1.6 na OpenGL wyciąga do 52-60 fps, na Software normalnie 101, tylko że grafika wygląda okropnie i mam dziwny czarny pasek na dole. Posiadam CSa po updacie. (po prostu najnowszy.)

 

Specyfikacja komputera:

 

4 GB RAM

Procesor: Atlhon X4 640

Karta graficzna: GeForce GTX 660

Płyta główna: MSI 870-C45

 

Uwaga! W panelu Nvidii wyłączyłem globalnie synchronizację pionową. W Csie wyłączony VSync.
Komendy wpisane do csa:

 

fps_max 101

fps_modem 101

fps_override 1

cl_showfps 1

 

Posiadam najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Co zrobić? Na serwerze jeśli jest 32/32 to na spawnie fpsy spadają aż do 35, co bardzo wkurza. Gram na 75Hz (1024 x 768) i mimo to jest maksymalnie 60 fps :(

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...