-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
karatepuszek89
karatepuszek89
Witam. Wczoraj spotkałem się z dziwnym problemem w CS 1.6 (STEAM). Otóż wczoraj zrobiłem sobie reinstall Windowsa 7, ponieważ był już trochę zawalony. Po skończeniu instalacji systemu pobrałem sobie najważniejsze składniki (DirectX, sterowniki itp.). Odpalam grę i tu się zaczęło. CS 1.6 na OpenGL wyciąga do 52-60 fps, na Software normalnie 101, tylko że grafika wygląda okropnie i mam dziwny czarny pasek na dole. Posiadam CSa po updacie. (po prostu najnowszy.)
Specyfikacja komputera:
4 GB RAM
Procesor: Atlhon X4 640
Karta graficzna: GeForce GTX 660
Płyta główna: MSI 870-C45
Uwaga! W panelu Nvidii wyłączyłem globalnie synchronizację pionową. W Csie wyłączony VSync.
Komendy wpisane do csa:
fps_max 101
fps_modem 101
fps_override 1
cl_showfps 1
Posiadam najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Co zrobić? Na serwerze jeśli jest 32/32 to na spawnie fpsy spadają aż do 35, co bardzo wkurza. Gram na 75Hz (1024 x 768) i mimo to jest maksymalnie 60 fps
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.