Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o użytkownikach mpcforum?


HalfLife3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no, społeczność MPC jest kochana. Administracja wręcz perfekcyjna. Może jedynie niektórzy patrząc na rangę myślą, że są lepszymi od zwykłego usera i traktują go jak kogoś poniżej swojego poziomu. No bo przecież ranga to fejm, a żaden noname nie może kogoś pocisnąć mówiąc prawdę :v

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie no, społeczność MPC jest kochana. Administracja wręcz perfekcyjna. Może jedynie niektórzy patrząc na rangę myślą, że są lepszymi od zwykłego usera i traktują go jak kogoś poniżej swojego poziomu. No bo przecież ranga to fejm, a żaden noname nie może kogoś pocisnąć mówiąc prawdę :v

Dokładnie!

 

---

Sądzę, że na forum tak jak i w realnym życiu są idioci i zwykli, normalni ludzie. :)

Opublikowano

ej a tak serio to jak byc lepszym w csgo ?

wpisz w google wallhack 

Opublikowano

Nie no, społeczność MPC jest kochana. Administracja wręcz perfekcyjna. Może jedynie niektórzy patrząc na rangę myślą, że są lepszymi od zwykłego usera i traktują go jak kogoś poniżej swojego poziomu. No bo przecież ranga to fejm, a żaden noname nie może kogoś pocisnąć mówiąc prawdę :v

 

No ja się czuję lepszy na forum, bo mam wyższą rangę, co to zmienia? Jezeli w hierarchicznym społeczeństwie jest nad tobą to czemu ma cię traktować normalnie, jeżeli *przykładowo jesteś debilem albo jestes weganem? Wait, w sumie to jedno i to samo. Możesz wyrażać swoje zdanie, ale podobnie jak w życiu - jak jesteś publicznie nikim to każdy będzie miał cie w dupie i będzie słuchał kogoś wyżej postawionego od ciebie.

 

No i generalnie, słowa pewnej osoby wysoko postawionej "demokracja zaczyna się od rangi administratora".

 

A co do kolesiostwa - od zawsze było i jest fajne w sumie do momentu, jak załatwiasz sobie range za plecami ale się nadajesz do tej fuchy. duds. jest tego przykładem, troszkę ją ciągnięto na początku za uszy ale efekty były bo się znała na robocie. A jak jesteś gównem to gównem pozostaniesz, bez znaczenia na kolor nicku.

Opublikowano

Co prawda jestem tu nowy, jeszcze 2 tyg stażu nie sięgam, aczkolwiek póki co już widać na wejściu, że rangi forumowe u niektórych osób nie są brane zbytnio pod uwagę i każdy traktuje tutaj nowego jak równego sobie. Nie mówię tutaj o wszystkich, może źle ująłem to pisząc "każdy", aczkolwiek taki MPC Graphic Team określam 10/10. Ludzie na poziomie. Wszystkich nie znam, zobaczy się co będzie dalej.

Forum jak forum, nazwa określa całokształt czyli społeczeństwo jakie tu panuje i co daje od siebie. To jak ono jest prezentowane, zależy od każdego, więc jeżeli u kogoś niesubordynacja jest na porządku dziennym, takie osoby powinny zostać banowane czy nagradzane ostrzeżeniem i tyle w temacie. 

Opublikowano

Co prawda jestem tu nowy, jeszcze 2 tyg stażu nie sięgam, aczkolwiek póki co już widać na wejściu, że rangi forumowe u niektórych osób nie są brane zbytnio pod uwagę i każdy traktuje tutaj nowego jak równego sobie. Nie mówię tutaj o wszystkich, może źle ująłem to pisząc "każdy", aczkolwiek taki MPC Graphic Team określam 10/10. Ludzie na poziomie. Wszystkich nie znam, zobaczy się co będzie dalej.

Forum jak forum, nazwa określa całokształt czyli społeczeństwo jakie tu panuje i co daje od siebie. To jak ono jest prezentowane, zależy od każdego, więc jeżeli u kogoś niesubordynacja jest na porządku dziennym, takie osoby powinny zostać banowane czy nagradzane ostrzeżeniem i tyle w temacie. 

Ahahahahahahaha

xddd chyba nigdy się bardziej nie uśmiałem ;) Taka prawda, że samych kolekcjonerów pikseli tu mamy

Opublikowano

Co prawda jestem tu nowy, jeszcze 2 tyg stażu nie sięgam, aczkolwiek póki co już widać na wejściu, że rangi forumowe u niektórych osób nie są brane zbytnio pod uwagę i każdy traktuje tutaj nowego jak równego sobie. Nie mówię tutaj o wszystkich, może źle ująłem to pisząc "każdy", aczkolwiek taki MPC Graphic Team określam 10/10. Ludzie na poziomie. Wszystkich nie znam, zobaczy się co będzie dalej.

Forum jak forum, nazwa określa całokształt czyli społeczeństwo jakie tu panuje i co daje od siebie. To jak ono jest prezentowane, zależy od każdego, więc jeżeli u kogoś niesubordynacja jest na porządku dziennym, takie osoby powinny zostać banowane czy nagradzane ostrzeżeniem i tyle w temacie. 

Dobrze, ze napisales o niskim stazu. Tak to bym pomyslal, ze kolejny pucio pucio przylecial.

Tak to w*****a, ze wiekszosc chce byc smieszna na sile. Idzie im to topornie, ale inne kabaretki przyklaskuja.

 

@1361622928-U485574.pngp3pe bo taka jest chyba dzisiejsza mlodziez. Na glupocie najlatwiej sie wybic. Ludziom tego samego pokroju sie to podoba. Jak sie mawia -swoj do swego ciagnie.

Opublikowano

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było tego postu widać, tak więc napiszę jeszcze raz. Użytkownicy mpcforum to jest jakaś porażka, to jest jakieś k***a nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie w życie forum, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne, to was powinno się j***ć, tak się powinno was j***ć, jak tylko was mogą j***ć moderatorzy. Aż was kukle k***a będą swędziały z bólu! To jest dramat k***a. To jest dramat, że na tym antyludzkim forum, w tym forum w którym admini nie byli w stanie powiedzieć, że imago96 został zbezczeszczony, że ten człowiek ma 118 warnów niesłusznie przyznanych, że te moderacyjne *****! powtarzam moderacyjne *****! moderacyjne ***** tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach cofały warny, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do administracji. Wynoszę się stąd jeszcze dzisiaj, już konto na konkurencyjnym forum założone i będę się z was frajery śmiał, żeście takie głupie są, że jeszcze się stąd nie wynieśliście. To właśnie jest to mpcforum. Przez takich jak wy, to nic się na tym forum nie zmieni, bo jesteście trollami i stulejarzami więc trzeba was j***ć, r****ć i na was zarabiać, bo jesteście bandą trolli i nieudaczników. Rozumiecie to?

 

A wam kochani, którzyście lajkowali moje posty, którzyście wspomagali mnie przychylnymi komentarzami, dziękuję. Bo to garstka użytkowników, garstka użytkowników, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. Nie warto było k***a, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Co jest pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, w*********m.

Opublikowano

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było tego postu widać, tak więc napiszę jeszcze raz. Użytkownicy mpcforum to jest jakaś porażka, to jest jakieś k***a nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie w życie forum, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne, to was powinno się j***ć, tak się powinno was j***ć, jak tylko was mogą j***ć moderatorzy. Aż was kukle k***a będą swędziały z bólu! To jest dramat k***a. To jest dramat, że na tym antyludzkim forum, w tym forum w którym admini nie byli w stanie powiedzieć, że imago96 został zbezczeszczony, że ten człowiek ma 118 warnów niesłusznie przyznanych, że te moderacyjne *****! powtarzam moderacyjne *****! moderacyjne ***** tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach cofały warny, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do administracji. Wynoszę się stąd jeszcze dzisiaj, już konto na konkurencyjnym forum założone i będę się z was frajery śmiał, żeście takie głupie są, że jeszcze się stąd nie wynieśliście. To właśnie jest to mpcforum. Przez takich jak wy, to nic się na tym forum nie zmieni, bo jesteście trollami i stulejarzami więc trzeba was j***ć, r****ć i na was zarabiać, bo jesteście bandą trolli i nieudaczników. Rozumiecie to?

 

A wam kochani, którzyście lajkowali moje posty, którzyście wspomagali mnie przychylnymi komentarzami, dziękuję. Bo to garstka użytkowników, garstka użytkowników, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. Nie warto było k***a, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Co jest pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, w*********m.

To jest idealny przyklad uzytkownika, ktory stara sie byc smieszny na sile. Takich jest wielu.

 

@imago96 nie spina, tylko ta wypowiedz stonogi byla zabawne za pierwszym razem. Teraz powtarzanie tego mija sie z celem.

Kolego wyraziłem swoje zdanie. Jeśli uważasz to za prowokację, to znaczy, że mam rację i Cię to za bolało. Przepraszam.

Generalnie Stonoga jest dość kontrowersyjnym człowiekiem, dziwką szukającą uwagi. Jednak słowa, które wypowiedział, są jak najbardziej prawdziwe, więc zamiast bawić, powinny ludzi zmuszać do kontemplacji nad swoją marną egzystencją.

Opublikowano

Na kwestie użytkowników trzeba patrzeć z przymrożeniem oka :) Mamy tutaj masę różnych grup wiekowych, jak i również miesza się tutaj masa poglądów. To normalne, że dla kogoś czyjeś zachowanie może być głupie lub też dziecinne.
"Nie mierz innych swoją miarą".

 

Ja na przykład jestem z grupy wiekowej, która o kilkanaście ładnych lat przewyższa liczbowo średnią na MPC. Też zdarza mi się patrzeć krytycznie na zachowanie innych, dużo młodszych użytkowników. Ale myślę, żę to tez na pewno w jakiś sposób działa w drugą stronę. Myślę, że każdy powinien patrzeć sam na siebie, a nie krytykować innych, tylko dlatego że ich wypowiedzi/zachowanie odbiega od naszych norm.

igNMhIy.png


 

Opublikowano

 

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było tego postu widać, tak więc napiszę jeszcze raz. Użytkownicy mpcforum to jest jakaś porażka, to jest jakieś k***a nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie w życie forum, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne, to was powinno się j***ć, tak się powinno was j***ć, jak tylko was mogą j***ć moderatorzy. Aż was kukle k***a będą swędziały z bólu! To jest dramat k***a. To jest dramat, że na tym antyludzkim forum, w tym forum w którym admini nie byli w stanie powiedzieć, że imago96 został zbezczeszczony, że ten człowiek ma 118 warnów niesłusznie przyznanych, że te moderacyjne *****! powtarzam moderacyjne *****! moderacyjne ***** tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach cofały warny, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do administracji. Wynoszę się stąd jeszcze dzisiaj, już konto na konkurencyjnym forum założone i będę się z was frajery śmiał, żeście takie głupie są, że jeszcze się stąd nie wynieśliście. To właśnie jest to mpcforum. Przez takich jak wy, to nic się na tym forum nie zmieni, bo jesteście trollami i stulejarzami więc trzeba was j***ć, r****ć i na was zarabiać, bo jesteście bandą trolli i nieudaczników. Rozumiecie to?

 

A wam kochani, którzyście lajkowali moje posty, którzyście wspomagali mnie przychylnymi komentarzami, dziękuję. Bo to garstka użytkowników, garstka użytkowników, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. Nie warto było k***a, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Co jest pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, w*********m.

To jest idealny przyklad uzytkownika, ktory stara sie byc smieszny na sile. Takich jest wielu.

 

A to jest idealny przykład użytkownika, "ktory" niepotrzebnie spina poślady. Takich jest jeszcze więcej.

 

@Edit Jednych to bawi nadal innych nie. Na całe szczęście każdy ma inne poczucie humoru, nie rozumiem więc dlaczego, zamiast mieć wyjebke prowokujesz gównoburze?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...