Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka Wedug Was Jest Naj Lpesza Marka Telefonów


Jaka wedug was jest naj lpesza marka telefonów  

114 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka wedug was jest naj lpesza marka telefonów

    • Nokia
      43
    • Sony Erikson
      59
    • Samsung
      8
    • Lg
      2
    • Motorola
      1
    • Inne
      1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Admin Cienia
Opublikowano

Mam samsunga SGH L760 już ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolony, działa jak należy, trochę obity bo wiele razy zaliczył upadek na beton, tylko raz był w naprawie.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Najlepsza moim zdaniem jest nokia miałem nokie N73 ale zgubiłem i trzymała mi ponad dwa lata

Jeżeli komuś pomogłem to proszę o plusa:)

Gość Sanuyem
Opublikowano

Mimo, że aktualnie korzystam z Sony Ericssona, zdecydowanie Nokia. Przez pare ładnych lat użytkowałem niejeden model właśnie tej firmy i wrażenia jak najlepsze ;)

Opublikowano

nokia i sonyericson i to są orgnalne marki telefonów

Pomogłem?? daj + to tylko 1 sekunda i po sprawie a jak nie dasz to będziesz miał to na sumieniu do końca życia

Opublikowano

Moim zdaniem SE jest najlepszą marką miałem 3 SE i z każdego byłem zadowolony;]

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Według mnie Sony . Mam już z 1,5 roku w910i i ani razu nie był w naprawie ,wszystko działa i "gra gitara". :rolleyes:

Opublikowano

Sony Ericson ;D

 

PRzejechał mi po nim autobus i działał ;D

 

PS jak by co to nie mam żadnej cegły ;D

Opublikowano

Nokia od zawsze byla i bedzie najlepsza marka telefonow ;].

Moze jest pare gownianych modeli:

-5520 gowno xdd, mialem ;x

-XM 5530 tez gowno, mam ale w naprawie : D. Po miesiacu sie zepsul xdd.

 

Sony Ericson ;D

PRzejechał mi po nim autobus i działał ;D

 

PS jak by co to nie mam żadnej cegły ;D

 

 

Tia, jasne... Autobus wazy pare ton, ale ok <.<

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano

jak dla mnie sony ericson najbardziej uniwersalny i wytrzymały soniaka v630 mialem 3 lata a teraz mam LG bl20 newchocolate 3 miesiące i juz sie psuje

1321803775u359964.png

Created by Kondzio56

Opublikowano

nokia, najbardziej wytrzymala i najlepsza. to juz klasyk ;)

pare razy sie ja żuci i jak nowa! ;x

; )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...