Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka Wedug Was Jest Naj Lpesza Marka Telefonów


Jaka wedug was jest naj lpesza marka telefonów  

114 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka wedug was jest naj lpesza marka telefonów

    • Nokia
      43
    • Sony Erikson
      59
    • Samsung
      8
    • Lg
      2
    • Motorola
      1
    • Inne
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem widzieć jakie według was som najlepsza marki telefonów

Mam pomysł daj mi minusa -----

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja wole Sony Ericssony, mialem LG Kp500 ale po roku sie rozjabal a SE K750i mam juz 3 lata i nic sie mu nie dzieje :P

only SE :P

So what we get drunk

So what we smoke weed

We’re just having fun

We don’t care who sees

So what we go out

That’s how it’s supposed to be

Living young and wild and free

Opublikowano

Ogolnie najlepszej marki nie ma...

 

Popatrzmy w historie:

 

Nokia 3310 - a powiadaja ze nie istnieja rzeczy niezniszczalne

Nokia np. N95 ? - rozpadnie sie po roku z takim samym uzytkowaniem

 

 

Samsung:

Dawniej: Slabe telefony i malo multimedialne

Dzis: Telefony Dobrej jakosci z b. dobrymi aparatami ;)

 

 

Sony Ericcson:

Dawniej: Srednio wytrzymale , brak dodatkow z poczatku

Dzis: Wytrzymalosc ta sama, slyna z bardzo mocnego softu..

 

 

 

 

Osobiscie przez 3 lata mialem SE k510i i mialem tylko pare bledow w sofcie ale nic powaznego....

Teraz mam Samsunga Delphi i poki co nie mam z nim problemow chociaz mam go tylko 3 tyg.

 

Wiec moim zdaniem nie ma najlepszej marki.. Za to najgorsza to Siemens (dzis juz telefonow siemensa nie produkuja.. nei dziwie sie)

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Gość Mounthains
Opublikowano

Nokia :)

 

obecnie mam e63 i nie narzekam :)

Opublikowano

Po 1. najlepsze pisze się razem, nie som, a są... ortografia -.-

Po 2. nie Sony Erikson tylko Sony Ericsson

Po 3. gdzie Apple?! Htc albo Blueberry?

 

Z tego zestawienia wybrałem SE, sam obecnie mam jeden z ich modeli ;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Nokia, i tylko Nokia :) Miałem Motorolę...co 2 tygodnie w naprawie ;) A Sony Ericssony jakieś takie skomplikowane :D

03b33a167ce86b00.gif

Nick na Steam i w Black Ops: KaczorDonald

Opublikowano

Co do wytrzymałości to Nokia

 

Mam N95 i została rzucona z 20 razy o ściane, z 10 rozwalona o monitor (tylko monitor padał), miliony razy wpadnięcie do kałuży, upadnięcie gdzieś na beton itd. żyje cała.

 

Co do SE to walnąłem ją o ściane i rozleciała się.. na kawałeczki.

 

Lecz jednak wybiore SE

 

 

 

Z tymi walnięciami o ściane itd. to mnie wtedy kurwica brała.

 

 

Opublikowano

Nokia, miałem SE K510i dokładnie i nie odpowiadała mi, wg. mnie najlepsze są Nokie a dokładniej "biznesówki", miałem E65 ale teraz przesiadłem się na starą,dobrą 6310i . ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Miałem już takie telefony jak motorole samsungi alcatele i nokie, każda z nich wytrzymywała średnio rok po czym się psuła jedynie nokia n82 wytrzymuje ze mną już 3 rok

lastfmred.gif

Opublikowano

Ja mam zawsze Sony Ericssona i jestem zadowolony, spadł mi z balkonu z drugiego piętra i tylko obudowa się połamała , reszta działała (oczywiście na Beton ;]), obecnie posiadam model " C901 " i jestem bardzo zadowolony .

sygnat.png

Opublikowano

Ja Wole sony ericsson poniewaz sie do niego przyzwyczaiłem ale i tez wole poniewaz mozna duzo robic rzeczy na komie własnie

RMCF

Opublikowano

Jak dla mnie tylko nokia :)

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

Nokia - łatwe w obsłudze, nie są wybajerowane, a wystarczalne. Można też powiedzieć o nich niezniszczalne, przynajmniej ja jeszcze nie miałem problemu z nokią.

Opublikowano

Osobiście polecam Nokie, nam kiedyś przejechałem się na Sony Eriksonie , dlatego też polecam Nokie

"Nie ma wakacji, nie ma weekendów, nie ma urodzin, ZERO dni wolnych, bo każdy dzień jest ważny!"

Opublikowano

ja polecam ci se najbardziej wytzrymałe i najlepsze telefony

htc też dobry telefon...

hmm nokia nie wiem ja mam n97 i jak dla mnie to jest dno...

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...