Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Minecraft - Pliki serwerowe jednych z większych serwerów takich jak (Arivi.pl/YTHard.pl/TopHard.pl/CoreMC.pl)


RobertUnder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

To to pliki z bakdorkami?

Nie.

 

Oj @mat_men co ty wyrabiasz :D

Znajde tam pluginy od xierip'ka ? 

Są to pliki mojego autorstwa z podstawą z jakiś mniejszych plików.

 

Robercie, ostatnio po prostu chcę, żebyście jak najmniej zarobili, wiec Ci co będą chcieli zakupić, mogą coś znalezc u mnie na profilu :)

 

@topic

 

Paczki może i są dobre, tylko z tego co pamiętam, że na życzenie twojego przyjaciela "mat_men'a" kopara dopisał pare fajnych komend, przykład screen : http://scr.hu/63lz/gbzef

Multi moje tak nie wyglądają tylko mat_mena xD Ja mam czyste w 100% :)

A, że chcesz zarobić rozumiem ale powiedz swojemu pieskowi eripsonowi by nie wysyłał swoich małpek i potem by im nie lajkował komentarzy. 

 

 

Na pewno :)

Pliki na pewno są twojego autorstwa, hahaha, jak ty nic sam nie potrafisz zrobić, a niby taki WIELKI PROGRAMISTA, który programuje strony dla szkół :D

Będą robili co chcą, wolny kraj.

 

 

@Gorczan czy ty jesteś jakiś spierdolony jest tam napisane "PLIKI XERIPA" 

@TheMajster ty tam k***a oddaj moje 110 zł które zaje*ałeś bez podstawy :) A nie sprzedajesz pliki bez połowy kodu! Pozdrawiam

 

 

Zacznijmy od tego, że nie ukradłem Tobie tych pieniędzy, nie zapominaj że sam wpłaciłeś mi. 

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Rozumiem, że ten dział jest od wykłócania się - tak to wygląda.

Tylko ja się z nikim nie wykłócam przychodzą po prostu osoby które mają ból pupki :). Ja chce tylko sprzedać swoje pliki. 

Pozdrawiam. 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pliki kradzione i wiekszość ich jest już na internecie w odległych lądach.

 

I backdoory, a temat oznaczam jako do zamknięcia.

Wszystkie pliki zostały sprawdzone przed moderatora tego działu, wątpię, że pliki z mojego eclipsa są w internecie :)

Nie możesz, zamykać mojego tematu :D

Nigdy ich nie miałeś oraz nie używałeś więc dlaczego takie oskarżenia? 

Opublikowano
Oferta wiosenna:

 


Jako iż nasze stare serwery jak i pliki są już przez nas nie używane mamy do zaoferowania:

 

50 zł - Gildie, toolsy, efekty, drop, backup'y itp

 

75 zł - Gildie, toolsy, efekty, drop, backup'y itp + disco + generator map + wiele więcej drobnych dodatków

 

100 zł - Gildie, toolsy, efekty, drop, backup'y itp + disco + generator map + wiele więcej drobnych dodatków, autorski z optymalizowany silnik 600-700 osób bez lagów

 

200-300 zł - System sektorów pod mysql, wraz z naszymi plikami itp (Taka różnica, ceny jest dlatego by pokazać, że możemy się targować)

Opublikowano

YTHARD.PL to ten youtuber ZejderPvP prowadzi ten serwer badz prowadzil? Jakis czas temu zaplacilem mu za reklame, ktorej do dzis nie ma i moich pieniedzy tak samo, wiec nie polecam.

Opublikowano

YTHARD.PL to ten youtuber ZejderPvP prowadzi ten serwer badz prowadzil? Jakis czas temu zaplacilem mu za reklame, ktorej do dzis nie ma i moich pieniedzy tak samo, wiec nie polecam.

Zejder nie ma ze mną jak i moim serwerem nic wspólnego, to że jakiś youtuber Cię oszukał nie bardzo mnie interesuje, ale przynajmniej odświeżyłeś mój temat. 

Opublikowano

Mi sie wydaje, ze on byl wlascicielem YTHARD wiec po reputacji jechal zlodziejstwem.

Nie wiem kim był :D, ja kupiłem serwer od notrona.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...