Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z subscribe - jak zrobić ukryty kanał?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, moim problem polega na tym , że jestem ASQ i dodałem rangę SA czystą sam dodałem wszystkie potrzebne permissie, ustawiam na kanale subscribe na 100 - SA ma channel subscribe power na 75, pomimo tego widzę z drugiej zakładki siebie na kanale z subscribem na 100 . Dodam, że SA nie ma żadnej permissi powyżej 75.

Opublikowano

Domyślny server admin ma taka strukturw nawet jesli ograniczysz mu widzenie/wchodzenie to i tak będzie mógł to zrobić. Zrób go na normalu.

Opublikowano

Witam, moim problem polega na tym , że jestem ASQ i dodałem rangę SA czystą sam dodałem wszystkie potrzebne permissie, ustawiam na kanale subscribe na 100 - SA ma channel subscribe power na 75, pomimo tego widzę z drugiej zakładki siebie na kanale z subscribem na 100 . Dodam, że SA nie ma żadnej permissi powyżej 75.

Jeśli SA niema dostępu do permisji możesz zabrać mu ową permisje b_client_skip_channelgroup_permissions i zmniejszyć join power i subscribe power na randze i nie będzie mogła wchodzić na kanał gdzie masz ustawione na 100

owner.png

Opublikowano

Dzięki do zamknięcia odpowiedź мαтι™. jest prawidłowa, odkryłem to już wczoraj metodą prób i błędów, ale zapomniałem o temacie także + i dzięki wszystkim. do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...