Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Życie po życiu


Huracan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może coś w tym jest, może na prawdę przerzucamy się na inne ciało i tak rodzimy się na nowo nie możemy jakoś to sprawdzić bo nic nie pamiętamy po swojej śmierci, może kiedyś każdy z nas miał jakieś wcielenie a potem urodziliśmy się na nowo i nic o poprzednim życiu nie wiemy?

Opublikowano

CIeszcie się życiem póki co a nie zawalacie głowe takimi tematami jakby każdy myślał o śmierci to ten świat byłby inny i bez sensu , są ważniejsze sprawy w życiu niż to nawet starzy ludzię cieszą sie póki mogą i mają zdrowie . Te różne teorie to każdy sobie może mówić, sami się przekonacie ale mimo wszystko mi sie wydaje ze przejde na jakies inne cialo i zaczne od nowa zycie ale tego niewiadomo do końca.

Opublikowano

Jedyna możliwość potwierdzona i to nawet nie do końca jest teoria strun, która mówi o tych 10 wymiarach w której są rzekomo rzeczywiste odbicia naszego życia i ścieżki wyborów, i choć reinkarnacja i niebo brzmi całkiem przyjemnie dla serca to niestety ale lepiej wierzyć w coś w czym są jakieś argumenty. Nie mówię też że skoro istnieje wiele wymiarów to śmierć tutaj jest jako śmierć ostateczna, gdyby się przyjrzeć temu z pierwszych ścieżek to jeszcze trochę tam gdzieś zostało, będąc pesymistą, a lubię nim być to poczuj się autorze tematu tak jak sto lat temu :>

Opublikowano

Jedyna możliwość potwierdzona i to nawet nie do końca jest teoria strun, która mówi o tych 10 wymiarach w której są rzekomo rzeczywiste odbicia naszego życia i ścieżki wyborów, i choć reinkarnacja i niebo brzmi całkiem przyjemnie dla serca to niestety ale lepiej wierzyć w coś w czym są jakieś argumenty. Nie mówię też że skoro istnieje wiele wymiarów to śmierć tutaj jest jako śmierć ostateczna, gdyby się przyjrzeć temu z pierwszych ścieżek to jeszcze trochę tam gdzieś zostało, będąc pesymistą, a lubię nim być to poczuj się autorze tematu tak jak sto lat temu :>

Nie teoria strun, tylko teoria superstrun. Nie było doświadczenia, które by potwierdzało teorie superstrun. 

Deus vult

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...