Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Awans do Silvera - Nie potrafię tego dokonać


Stasio132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Od jakiegoś czasu staram się spaść do Silvera.Obecnie jestem na etapie G1 i za cholerę nawet nic nie grając nie mogę spaść do S1.

Jak to kurde działa, że gdy człowiek stara się wbić wyższa range to nie (tutaj pada niecenzuralne słowo) nie wbije, a jak chce spaść to jeszcze (znów to słowo) gorzej.

Ktoś, coś jakieś rady jak szybko spaść do Silvera a najlepiej S1 ? :P

Opublikowano

Wychodzenie z gier, trolowanie. zabiajnie wlasnych

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Wychodzenie z gier, trolowanie. zabiajnie wlasnych

Wychodzenie z gier - 7 days - raczej marny pomysł

Trolowanie i zabijanie swoich - było, próbowałem, dupa

Opublikowano

Jest tak z powodu nad wyraz wysokiego MMR :) Masz MMR na poziomie może golda 3, to bardzo ciężko będzie Ci nawet na siłę sprowadzić MMR do poziomu silvera. Jeśli jednak paręnaście gier pod rząd przegram z naprawdę słabymi statystykami, to w końcu Twoje MMR spadnie, tak samo jak Twoja ranga ;) Powodzenia, chyba...

916741414680034286162.png

Opublikowano

Ja grałem na nowym koncie na padzie od xboxa, możesz spróbować, bo poza najprawdopodobniej ssaniem będziesz miał jeszcze fun z gry. Często tylko chcieli mnie wywalać, bo spray był.... średni bym powiedział.;)

Opublikowano

Znajdź sobie do gry osoby z silverem 1. Przez to średnie mmr drużyny będzie na poziomie silvera przez co jak przegrasz to masz większą szanse na spadek z rangi.­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...