Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszam na ukryty serwer Skandynawia 2


MPCpiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ile graczy gra? Mapy świecą pustkami niczym serwery PL czy jak?

Niestety pusto, ogrom SFE, ciężko się lata żeby nie paść. Pograłem dzisiaj z 2 godzinki to spotkałem może z 10 osób.

Opublikowano

Jak zrobisz konto na tym to najedz myszka na "AKCJA" i kliknij potem DarkOrbit, tam powinno być właśnie "Stwórz nowe konto w grze" klikasz w to i wybierasz Skandynawia 2. Przynajmniej mi tak zadziałało :)

 

 

Natomiast ja zadam pytanie! Czy macie TS3 jakiegoś? :C

 

 

/Zakaz reklamowania serwerów TS - wyjątek: dział Team Speak - Publikacje serwerów

-Issante

Opublikowano

ile Ty już grasz? :D bocisz coś? :p

 

Nie wiem ile gra kolega INFINITY i czy boci, ale ja gram od 3.02.2016, mam 43godziny rozegrane i moje konto wygląda tak:

- 14lvl

- 8 irków

- 6 hal (leon, vega, golec, reszta pusta)

- 11 B02

- 7 LF3 reszta LF2

- 1PP (słabo :/)

- PET

 

chyba tyle z ważniejszych rzeczy, dodam iż latam bez bota

 

@Edit Właśnie wypadł mi solace ze skrzynki :D>>screen<<

Opublikowano

@ref

Zapraszam serdecznie do gry, jest już nas garstka osób i gra się na prawdę fajnie w takiej ekipie :D

 

A o to co udało mi się uzyskać w ciągu 2 dni:

72346678408158650588.png

 

05943632373133799120.png

 

 

A nuż kogoś jeszcze zachęcę do gry. Bardzo szybko można się czegokolwiek dorobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...