Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zapisać kopię zapasową?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie - Jak zapisać kopie zapasową, utrzymując serwer na VPS? Proszę o podanie nazwy pliku i dokładnie w jakim folderze znajduje się ten plik.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

@Lukass

to jest baza, ona musi być...  xD 

To tjb. podstawa, na której opiera się serwer.

Poszukaj dokładnie.

@Gorzał

Obszukałem wszystkie foldery związane z ts3.. Nie znalazłem żadnego pliku o tej nazwie.

Opublikowano

Bez screena zawartości twojego folderu dużo nie zdziałamy.
Jeżeli nie masz pliku ts3server.sqlitedb, to wnioskuje dwie opcje.

Pierwsza opcja.
Ktoś usunął Ci ten plik w czasie rzeczywistym. Czyli serwer chodzi na wczytanej starej bazie, lecz nie zapisuje nigdzie zmian w niej zachodzącej.

Druga opcja.
Masz lewe pliki, co przyczynia się do zmiany pliku zapisu bazy danych. Takie wersje też istnieją.

Opublikowano

Bez screena zawartości twojego folderu dużo nie zdziałamy.

Jeżeli nie masz pliku ts3server.sqlitedb, to wnioskuje dwie opcje.

 

Pierwsza opcja.

Ktoś usunął Ci ten plik w czasie rzeczywistym. Czyli serwer chodzi na wczytanej starej bazie, lecz nie zapisuje nigdzie zmian w niej zachodzącej.

 

Druga opcja.

Masz lewe pliki, co przyczynia się do zmiany pliku zapisu bazy danych. Takie wersje też istnieją.

@1373230489-U611928.pngItan Czyli co w takiej sytuacji mam zrobić?

Opublikowano

Wstaw screen z zawartością swoich plików z folderu serwerowego.

Czy restartując serwer, uruchamia Ci się normalnie, czy dostajesz crash? 

Opublikowano

Hmm, może lepiej byłoby stworzyć snapshot serwera używając YaTQA.

Tylko mówię.

Opublikowano

Jeśli plik został usunięty ts3server.sqlitedb to możesz wykonać także kopie przez yatqa ;). lecz ikonki na nowo będziesz musiał wgrać ;).

owner.png

Opublikowano

Jeśli plik został usunięty ts3server.sqlitedb to możesz wykonać także kopie przez yatqa ;). lecz ikonki na nowo będziesz musiał wgrać ;).

A mógłbyś mi napisać jak wykonać kopie za pomocą Aplikacji yatqa?

 

Ps. Podaj mi adres ts3 support bo teraz łączy się na inne IP a widziałem wczoraj że siedziałeś i nie zapisałem nowego adresu ;x

Opublikowano

A mógłbyś mi napisać jak wykonać kopie za pomocą Aplikacji yatqa?

 

Ps. Podaj mi adres ts3 support bo teraz łączy się na inne IP a widziałem wczoraj że siedziałeś i nie zapisałem nowego adresu ;x

25639351170755176453.jpg

 

Potem zapisz i gotowę ;).

owner.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...