Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 626 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Bot niestety nie jest już wspierany przez twórcę, prace nad nim zostały wstrzymane. Z tego co mi aktualnie wiadomo, First chce sprzedać swój projekt i nie ma zamiaru wracać do jego kontynuacji.

Tez to slyszalem

Pani Kasia

Bot niestety nie jest już wspierany przez twórcę, prace nad nim zostały wstrzymane. Z tego co mi aktualnie wiadomo, First chce sprzedać swój projekt i nie ma zamiaru wracać do jego kontynuacji.

Tez to slyszalem

Tu nie ma co słyszeć, jest to oficjalna informacja prosto od twórcy.

http://www.megafileupload.com/6cqe/CandyBot.zip <- macie mirrora od twórcy bota jak chcesz to wrzuć go w temacie :)

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Pani Kasia

Bot, czy to po 5 minutach czy to po 6 godzinach zbierania boxów na 4-1 potrafi sie zbugowac i poleciec na 3-4 w lewy górny róg i siedziec tam cały czas, da sie cos z tym zrobic?

Autor tematu Napisano (edytowany)

Bot, czy to po 5 minutach czy to po 6 godzinach zbierania boxów na 4-1 potrafi sie zbugowac i poleciec na 3-4 w lewy górny róg i siedziec tam cały czas, da sie cos z tym zrobic?

Z tego co mi wiadomo błąd wersji 1.10, spróbuj pobrać 1.09, ja sam aktualnie na tej bocę.

@TheBlus

Wrzucę, ale niestety teraz już nie dam rady, jestem lekko spóźniony i muszę lecieć.

Edytowano przez Raytlion

Mógłbym cie prosić o wrzucenie na jakis hosting? na epvp juz chyba nie znajde starszych wersji bota

@ Z góry dzięki :)

Edytowano przez TheBlus

Pani Kasia

Pani Kasia

Raytlion

miałem 4.0 ale zainsalowałem 4.5 i bot jest w stanie sie zalogować na konto ale potem robi sie kolejny porblem  http://scr.hu/3epn/tr5f9   i tak jest cały czas ( biała mapa) jak biore open map to pisze zeby flash playera zainstalowac, noto zainstalwoałem i dalej to samo ( instalowałem przez zwykłą przeglądarke a nie przez to onko w bocie bo sie nieda)  i jak ugóru klikne play to w logu pisze cały czas ze starting i nic wiece sie niedzieje

Raytlion

miałem 4.0 ale zainsalowałem 4.5 i bot jest w stanie sie zalogować na konto ale potem robi sie kolejny porblem  http://scr.hu/3epn/tr5f9   i tak jest cały czas ( biała mapa) jak biore open map to pisze zeby flash playera zainstalowac, noto zainstalwoałem i dalej to samo ( instalowałem przez zwykłą przeglądarke a nie przez to onko w bocie bo sie nieda)  i jak ugóru klikne play to w logu pisze cały czas ze starting i nic wiece sie niedzieje

Flash playera instaluj przez explorera.

Raytlion

ok bot lata tylko mam problem kolejny ponieważ bot omija boxy. colect box i bonus box mam zaznaczone i sensivity na 88 ustawione i  przez 15 minut latania na 4-1 w statystykach pisze ze tylko 5600 credytów znalałż i tyle, podpowie ktoś jak ustawic tego bota?

Edit.

dobra juz nnieaktualne włączyłem i wyłączeyłem bota i na tych samych ustawieniach zaczał zbierać :D

Edytowano przez kamilk223

co zrobic zeby bocik nie lecial na promieniowanie bo tam pada ;/

To tylko beta, niestety czasem mu się zdarzy, taki kaprys.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 626 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...