Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Nulled


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma takiego poradnika, który pozwoli ci na własną rękę scrackować program jak BoL.

Możesz skorzystać z cracka, ale nie go stworzyć.

nulled.io -> stwórz konto -> zdobądź auth -> pobierz BoL'a, i tyle.

Opublikowano

Nie ma takiego poradnika, który pozwoli ci na własną rękę scrackować program jak BoL.

Możesz skorzystać z cracka, ale nie go stworzyć.

nulled.io -> stwórz konto -> zdobądź auth -> pobierz BoL'a, i tyle.

Właśnie o to mi chodzi jak skorzystać z cracka :) co muszę zrobić i jak to zrobić :D  i skad pozniej do niego pobrać skrypty?

70489962284954469327.png


Opublikowano

Właśnie o to mi chodzi jak skorzystać z cracka :) co muszę zrobić i jak to zrobić :D  i skad pozniej do niego pobrać skrypty?

Musisz mniec konto na nulled i spelniac ich auth :

-At least 25 posts

-A positive leecher value
-At least 10 positive likes
 
pozniej pobierac cracka i skrypty ktore znajduja sie tez na nulled...
 
Linki do auth,crack bola i scripts ...(zeby pozniej mi nie szukal i spamowal tutaj ;]

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Próbowałem  spełnic warunki i dostałem bana :v

Naprawdę? Ciekawe jak :yay: . Proponuję zrobić multikonta zmieniając przy tym IP używając CyberGhosta, niektóre IP są pobanowane, więc musisz szukać. Następnie dodaj sobie repkę, skoro nie potrafisz być ogarem.  :lenny::v

Opublikowano

Naprawdę? Ciekawe jak :yay: . Proponuję zrobić multikonta zmieniając przy tym IP używając CyberGhosta, niektóre IP są pobanowane, więc musisz szukać. Następnie dodaj sobie repkę, skoro nie potrafisz być ogarem.  :lenny::v

albo wystarczy miec "Dane Komórkowe" w telefonie i mozesz smialo na nim zakladac multi ...(przypominam ci zeby nie prosic na tym forum o rep bo sa warny i ban chyba wiec)

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...