Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DL iRank - autorski tab, topka w gui i wiele więcej! / 1.8


bartzz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

@AdamGrzegorz nie ma to jak tab w toolsach ;p

 

A co do pluginu to rzeczywiście na wersji 1.7 miałby jeszcze większą popularność no ale cóż...

 

Nie będę żył przeszłością :) poproscie kogoś innego.

Szkoda

Coś nie tak? Może nie każdy ma te jebane gildie a chciałby mieć tab na 1.9...

 

 

// dobra wiem, i tak każdy ma gildie.

 

­

 

Zamiast taba do toolsów zrobiłbyś coś oryginalniejszego a nie ciągle Gildie, Toolsy , Gildie, Toolsy.

Może rozbudowany plugin RealLife?

I nie narzucam Ci co masz robić tylko sugeruję.

 

@antioldisowyodstraszacz

Czy mozesz dodac do pladzinu komendy @?

Bardzo by sie przydoły

Jak tok to kiedy

 

Który i tak nikt nie użyje. Takie są realia. 

Chcieli reaktywacji chujowego qEssentials, to im robię, a znam już sporo osób które chcą ten plugin i na niego czekają więc...

 

 

­

 

To dawaj mistrzu, lecisz, popisz się i napisz sektory, które będą używane przez dużo osób (na serwerach .ench)

Napewno trochę więcej osób chciało by takie sektorki niż rozbudowane toolsy na spigota 1.9. (mówię o sektorach na zacofą w rozwoju wersję 1.7)

Tylko no tak to naprawdę DUŻO pracy. (nie wspominając o superowych otkowych sektorach bez bakdorów i numerów gg których nawet bóg nie potrafi skomplikować)

Veni, vidi, vici

I came, I saw, I conqered

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

 

@AdamGrzegorz nie ma to jak tab w toolsach ;p

 

A co do pluginu to rzeczywiście na wersji 1.7 miałby jeszcze większą popularność no ale cóż...

 

Nie będę żył przeszłością :) poproscie kogoś innego.

Szkoda

Coś nie tak? Może nie każdy ma te jebane gildie a chciałby mieć tab na 1.9...

 

 

// dobra wiem, i tak każdy ma gildie.

 

­

 

Zamiast taba do toolsów zrobiłbyś coś oryginalniejszego a nie ciągle Gildie, Toolsy , Gildie, Toolsy.

Może rozbudowany plugin RealLife?

I nie narzucam Ci co masz robić tylko sugeruję.

 

@antioldisowyodstraszacz

Czy mozesz dodac do pladzinu komendy @?

Bardzo by sie przydoły

Jak tok to kiedy

 

Który i tak nikt nie użyje. Takie są realia. 

Chcieli reaktywacji chujowego qEssentials, to im robię, a znam już sporo osób które chcą ten plugin i na niego czekają więc...

 

 

­

 

To dawaj mistrzu, lecisz, popisz się i napisz sektory, które będą używane przez dużo osób (na serwerach .ench)

Napewno trochę więcej osób chciało by takie sektorki niż rozbudowane toolsy na spigota 1.9. (mówię o sektorach na zacofą w rozwoju wersję 1.7)

Tylko no tak to naprawdę DUŻO pracy. (nie wspominając o superowych otkowych sektorach bez bakdorów i numerów gg których nawet bóg nie potrafi skomplikować)

 

 

Sektory dobre Otek udostępnił tylko wiekszość "programistów:' nie wiem czego tam brakuje :) (marvel) taka wskazówka 

@topic

 

Plugin napisany nawet dobrze, nic tylko pogratulować :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Beďzie ten plugin na 1.9?

Będzie, będzie :> dziś specjalnie kilka godzin posiedziałem i napisałem od nowa cały plugin. Teraz jest o wiele optymalniejszy niż poprzednia wersja (która swoją drogą też była optymalna!). Plugin szedłby szybciej, gdyby nie mój tester, który się opi*rdala :<.

 

­

Opublikowano

 

Beďzie ten plugin na 1.9?

 

Będzie, będzie :> dziś specjalnie kilka godzin posiedziałem i napisałem od nowa cały plugin. Teraz jest o wiele optymalniejszy niż poprzednia wersja (która swoją drogą też była optymalna!). Plugin szedłby szybciej, gdyby nie mój tester, który się opi*rdala :<.

 

­

Jest szansa, ze jeszcze dzisiaj/jutro go udostepnisz?
Opublikowano

 

 

Beďzie ten plugin na 1.9?

 

Będzie, będzie :> dziś specjalnie kilka godzin posiedziałem i napisałem od nowa cały plugin. Teraz jest o wiele optymalniejszy niż poprzednia wersja (która swoją drogą też była optymalna!). Plugin szedłby szybciej, gdyby nie mój tester, który się opi*rdala :<.

 

­

Jest szansa, ze jeszcze dzisiaj/jutro go udostepnisz?
Niestety nie.
Opublikowano

Jeśli ktoś jest chętny na zrobienie mi grafiki do pluginu to zapraszam na Skype. ^^­

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@bartzz

 

Mi niestety nie działa. ;/

 

Jakiś określony silnik ? Serwer mam na 1.8­

Zależy co Ci nie działa.

 

­

Opublikowano

@bartzz

[14:08:47 ERROR]: Could not load 'plugins/iRank.jar' in folder 'plugins'org.bukkit.plugin.InvalidPluginException: java.lang.UnsupportedClassVersionError: net/bartzz/irank/RankPlugin : Unsupported major.minor version 52.0
at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader.loadPlugin(JavaPluginLoader.java:135) ~[server.jar:git-Spigot-c3c767f-33d5de3]
at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.loadPlugin(SimplePluginManager.java:329) ~[server.jar:git-Spigot-c3c767f-33d5de3]
at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.loadPlugins(SimplePluginManager.java:251) [server.jar:git-Spigot-c3c767f-33d5de3]
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R1.CraftServer.loadPlugins(CraftServer.java:291) [server.jar:git-Spigot-c3c767f-33d5de3]
at net.minecraft.server.v1_8_R1.DedicatedServer.init(DedicatedServer.java:152) [server.jar:git-Spigot-c3c767f-33d5de3]
at net.minecraft.server.v1_8_R1.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:505) [server.jar:git-Spigot-c3c767f-33d5de3]
at java.lang.Thread.run(Thread.java:745) [?:1.7.0_91]
Caused by: java.lang.UnsupportedClassVersionError: net/bartzz/irank/RankPlugin : Unsupported major.minor version 52.0
at java.lang.ClassLoader.defineClass1(Native Method) ~[?:1.7.0_91]
at java.lang.ClassLoader.defineClass(ClassLoader.java:800) ~[?:1.7.0_91]
at java.security.SecureClassLoader.defineClass(SecureClassLoader.java:142) ~[?:1.7.0_91]
at java.net.URLClassLoader.defineClass(URLClassLoader.java:449) ~[?:1.7.0_91]
at java.net.URLClassLoader.access$100(URLClassLoader.java:71) ~[?:1.7.0_91]
at java.net.URLClassLoader$1.run(URLClassLoader.java:361) ~[?:1.7.0_91]
at java.net.URLClassLoader$1.run(URLClassLoader.java:355) ~[?:1.7.0_91]
at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method) ~[?:1.7.0_91]
at java.net.URLClassLoader.findClass(URLClassLoader.java:354) ~[?:1.7.0_91]
at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass(PluginClassLoader.java:101) ~[server.jar:git-Spigot-c3c767f-33d5de3]
at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass(PluginClassLoader.java:86) ~[server.jar:git-Spigot-c3c767f-33d5de3]
at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:425) ~[?:1.7.0_91]
at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:358) ~[?:1.7.0_91]
at java.lang.Class.forName0(Native Method) ~[?:1.7.0_91]
at java.lang.Class.forName(Class.java:278) ~[?:1.7.0_91]
at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.<init>(PluginClassLoader.java:64) ~[server.jar:git-Spigot-c3c767f-33d5de3]
at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader.loadPlugin(JavaPluginLoader.java:131) ~[server.jar:git-Spigot-c3c767f-33d5de3]... 6 more

­

Opublikowano

Zaktualizuj Javę na serwerze do 8'ki, bo pod takową był pisany plugin i wszo powinno śmigać.

Opublikowano

To jest właśnie taki skutek uboczny :/

 

Musisz używać wersji powyżej 1.8.0, czyli 1.8.1, 1.8.2 itd.. a jak nie działa to, to spróbuj na 1.8.4.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...