Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DL iRank - autorski tab, topka w gui i wiele więcej! / 1.8


bartzz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-1449651-0-31328100-1453910091.png


Witam,

chciałbym Wam zaprezentować mój najnowszy projekt (nie wiem czy można to tak nazwać).


Jest to plugin na serwery PvP, tak!

Ale zaraz.. przecież takich pluginów jest dużo..


Czym się różni ten od innych?

​» Wspiera wersję 1.8

​» Posiada w pełni konfigurowalny tab

​» Jest wielowątkowy

​» Posiada topkę graczy w GUI

​» Ma dużo zmiennych, możesz nawet pobrać gracza, który ostatni zginął!

​» Działa na specjalnym systemie, im więcej gracz ma rankingu, tym więcej dostajemy za zabicie go!

​» W pełni konfigurowalne wszystkie wiadomości!


Dużo? :D

A mam zamiar dodać jeszcze więcej, wszystko zależy od tego, czy będzie zainteresowanie. :)


Teraz screen'y na zachęte :3

post-1449651-0-50312300-1453573523.jpg

post-1449651-0-97250900-1453573523.jpg

post-1449651-0-46532200-1453573524_thumb.jpg

post-1449651-0-84357400-1453573524.jpg


Chyba powinno wystarczyć..


TODO:

» Zapis mysql

​» Komendy dla admina

​» Wasze propozycje!


Link: http://www.mediafire.com/download/221lxycb61f2v4d/iRank.jar

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/eb90d44dff9ad941bca7ef69e65b11e4feddf92e2f2c55a6cbab777e00520026/analysis/1453573972/


PS: Plugin wymaga ProtocolLib'a, niestety :/

Download ProtocolLib'a: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/protocollib/


PS2: Kiedyś tam będzieje logo :3 //już jest :D

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Brawo i jeszcze raz Brawo!

Myślałem, że to jakieś "Skrypt" lecz pojawił się pluginek :)!

Tab mi się podoba :D

 Powodzenia w następnych pluginach i wersjach tego pluginu.

 

 Co do loga jeżeli chcesz mogę ci zrobić o.O

 

3500414535836971468093.png

Opublikowano

Brawo i jeszcze raz Brawo!

Myślałem, że to jakieś "Skrypt" lecz pojawił się pluginek :)!

Tab mi się podoba :D

 Powodzenia w następnych pluginach i wersjach tego pluginu.

 

 Co do loga jeżeli chcesz mogę ci zrobić o.O

 

A byłbym chętny :D

Zapraszam na skype: bartzz.d3v

Opublikowano

Pomysł z topką w ekwipunku bardzo fajny :)

Łap małe TODO:

- KD ratio

- Żeby im się wyświetlała ilość punktów do następnego miejsca

- Pokazywanie kogo się zabiło/od kogo się umarło i straty punktów z tych wydarzeń :)

- Czas trwania walki

- Asysty

- Ilość rozpoczętych pojedynków :)

- Kiedyś dodałem to u siebie: że w tej wiadomości z "x zabił y [pkt]" zrobiłem tak że po najechaniu na x lub y wyrzucałem hover z chatu z statystykami typu: "Miejsce w rankingu jeśli top 10/Gildia/Puknty"

 

No i jeśli ranking zrobiłeś na zasadzie dodawania losowej ilość, (nie będę patrzał w kod :) ) to fajnie by było gdybyś jakoś rozwinął ten system, np:

- Zależnie od broni

- Różnicy puntów

- Długości czasu walki

- Zjedzonych jabłek/koxów

- Miejsca w rankingu :)

giphy.gif

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za propozycję i ciepłe przyjęcie pluginu! :D

Oczywiście jestem otwarty na wszelką krytykę, więc można pisać błędy, co się nie podoba, a również uwagi co do kodu. :)

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za propozycję i ciepłe przyjęcie pluginu! :D

Oczywiście jestem otwarty na wszelką krytykę, więc można pisać błędy, co się nie podoba, a również uwagi co do kodu. :)

Mała co do final dla user w wątku od refreshu, nie lepiej zrobić synchronized? Dzięki temu też nie można tego ruszyć, ale będzie można wykorzystywać to w innych wątkach bo będzie widoczne :)

giphy.gif

Opublikowano

Na razie jest tylko jeden wątek, ale pomyślę nad tym.

Byłoby to lepszym rozwiązaniem gdy będziesz dodawał MySQL i będzie trzeba załadować dużą ilość, wtedy na bieżąco będziesz mógł używać :)

giphy.gif

Opublikowano

Owszem, jest to racja, przyda się przy runnable typu AutoSave, który jest narazie nietknięty. Dzięki. :)

Opublikowano

Genialny plugin oczywiście użyje go na swoim serwerze. Co do kodu zrób w wątku ref asynchronized

Opublikowano

Genialny plugin oczywiście użyje go na swoim serwerze. Co do kodu zrób w wątku ref asynchronized

 

Z tego co wiem, to wątków nie można wysyłać w asynchronicznym, ale mogę się mylić. :v

Opublikowano

Plugin niesamowity. Wkoncu na wersje 1.8

 

Cieszę się, iż trafiłem w Twoje gusta. Taki był zamysł pluginu. :)

Opublikowano

Pod jaką pod wersje 1.8 pisałeś bo TAB jest zbugowany i jakieś literki się pokazują i żadnego błędu w logach.

Opublikowano

Na 1.8.0 tak jest. Błąd Mojangu.

Nie jest to błąd mojangu tylko pLiba :D refleksjami da się to normalnie zrobić :>

Opublikowano

No, niestety, musisz wbić na serwer powyżej 1.8.0 czyli np. 1.8.1 bądź 1.8.2 i tak w górę

Opublikowano

PRAWDOPODOBNIE: W piątek może się najwcześniej pojawić aktualizacja :D

 

Piszcie tutaj, a najlepiej dodajcie mój nick do posta co byście chcieli widzieć w aktualizacji. :)

 

Pozdrawiam, wasz ukochany bartzz! xD

Pomocnik
Opublikowano

Może dodaj asysty. Jak 2 się bije to 3 zaatakuje i jeden padnie to będzie asysta.

Opublikowano

@bartzz

 

Myślałem chwile nad twoim wątkiem od refreshu, aktualnie siedzę na zajęciach (i nie mam pewności czy miałeś to w evencie od PlayerJoin), ale skoro ładujesz to w evencie od wchodzenia graczy na serwer, to wykorzystaj event 

AsyncPlayerPreLoginEvent 

dlatego że jest on sam w sobie innym wątkiem i nie musisz odpalać samemu kolejnego wątku :)

Wystarczy ze w tym evencie dla gracza który wchodzi zrefreshujesz lub wczytasz :)

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...