Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jestem kozłem ofiarnym w klasie 2 technikum informatycznego :( Co mam robić?


artur0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież nawet słowa nie napisalem o biciu i o tym, że to popieram. Chodzi o to, że zwyczajnie przestaną go zaczepiać jak będzie większy od nich i jego kompleks, że wygląda jak dzieciak się skończy

Przecież wygląd to nie tylko mięśnie ... Twarzy chyba nie przypakuje.

vlge7.gif

@Ravoner pls

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po pierwsze to poczytaj sobie o mowie ciała i zwróć uwagę na to jak się zachowujesz, dwa to zacznij ich ignorować, trzy to miej do siebie dystans.

Możesz też zacząć robić im jakieś chamskie kawały w ramach zemsty i śmiać się z tego prosto w ich twarze. Nie myśl o samobójstwie bo to czysta psychologia to co oni robią z tobą, poczytaj o tym i zrozumiesz że nie ma się czym przejmować. 

Opublikowano

Nie wiem czy zauważyłeś ale twarz się też zmienia i to bardzo jeżli mocno zmienisz swoje ciało.

To już lepiej niech zacznie palic fajki. Zmarszczki się porobią i będzie starzej wyglądać

Mowa o zwykłym ćwiczeniu. Nie wpierdalaniu sterydów, żeby drugie czoło na karku powstało.

vlge7.gif

@Ravoner pls

Opublikowano

HAHAHAHAHAHA CO TO ZA SAMOSIA Z TEGO MPCFORUM SIE ROBI XDDDDDDDDDDDDDD

 

Śmieszne w c**j hehe.

 

 

@topic musisz sobie znaleźć ziomeczków, zacznij uprawiać jakieś sporty.

 

­

zy95qg.png

Opublikowano

Pójdź do jakiegoś klubu na Box, Kick-boxing czy co tam Ci najbardziej będzie odpowiadało, uwierz nikt Ci tam dokuczać nie będzie - trener na to nie pozwoli.

Z chłopakami z klubu stworzysz jakąś więź, pomogą Ci w problemie.

 

ps. Po stworzeniu tej więzi(na twoim miejscu) podszedłbym pod szkołę z kilkoma chłopakami i zobaczył czy twoi koledzy z klasy będą dalej tacy cwani.

ps2. Robienie z siebie pizdy tzn. chodzenie do psychologa, zmiana szkoły nie pomoże

536061453511031953381.png


Opublikowano

Pójdź do jakiegoś klubu na Box, Kick-boxing czy co tam Ci najbardziej będzie odpowiadało, uwierz nikt Ci tam dokuczać nie będzie - trener na to nie pozwoli.

Z chłopakami z klubu stworzysz jakąś więź, pomogą Ci w problemie.

 

ps. Po stworzeniu tej więzi(na twoim miejscu) podszedłbym pod szkołę z kilkoma chłopakami i zobaczył czy twoi koledzy z klasy będą dalej tacy cwani.

ps2. Robienie z siebie pizdy tzn. chodzenie do psychologa, zmiana szkoły nie pomoże

Co ty kur** napisałeś. Śmiechłem po stokroć.

"Robienie z siebie pizdy tzn. chodzenie do psychologa, zmiana szkoły nie pomoże" Kim kur** jesteś, jak problem załatwiasz kolegami? Wielki kozak? Zwykła pizda.

Tworzyć więź, tylko po to by wykorzystać swoich nowych znajomych? Radzicie, żeby tu grozić, napierdalać. Sami w jego sytuacji nie zastosowalibyście się do swoich słów.

 

Topic. Zmień szkołę, nie będziesz pizdą. Robiąc grupki na pokaz, przychodząc w kilku, to są właśnie pizdy. Bez broni, czy kolegów już nie te same jaja.

vlge7.gif

@Ravoner pls

Opublikowano

A więc po odpowiedziach które mi napisaliście wnioskuje  że jednak zostanę w tej szkole ponieważ przez 2 lata już trochę się nauczyłem programowania a niedługo egzaminy e12 e13 e14 wiec mysle ze nie ma sensu . Tylko mam problem z tym że ja się boję po prostu komuś w mordę strzelić . Tata mi zawsze mówił żebym nie był sierotą bo się daje za każdym razem a on mi nie będzie dupy ratował całe zycie. Co mam zrobić żeby przelamac strach i im dowalić ? Czy jeżeli by mi coś zrobili to wtedy co bym musiał robić żeby nie wyjść na pizdę? mam ogólnoe 176 cm wzrostu i waże 98 kg wiem że nadwaga ale niektórzy w szkole mniej wiecewj mojego wzrostu wygladaja już na 21 . Dodam ze jak jest jakas impreza to koledzy się wstydzą za mnie . bo maja już dziewczyny i mysle o stalym zyciu . A do dziewczyn tez nie potrafie zagadać gdyż każdy by się smial jakby przechodzil ze chodzi z takim 14 latkiem... Na siłowni byłem trochę ale tez miałem przejebane gdyż wiadomo starsi pomagali ale takie po 20 lat to już się smiali ze cos zle robie ze za młody jestem. Czemy ja mam tak spierdolone życie..... Jestem w złym stanie nie wiem co o tym myśleć nie czuje się jak na 18 lat.


Jeśli kto myśli że se jaja robię to jest w błędzie gdyż naprawdę potrzebuje pomocy nie pisałbym tu dla żartów a nie miałem komu o tym wszystkim powiedzieć.

Opublikowano

A więc po odpowiedziach które mi napisaliście wnioskuje  że jednak zostanę w tej szkole ponieważ przez 2 lata już trochę się nauczyłem programowania a niedługo egzaminy e12 e13 e14 wiec mysle ze nie ma sensu . Tylko mam problem z tym że ja się boję po prostu komuś w mordę strzelić . Tata mi zawsze mówił żebym nie był sierotą bo się daje za każdym razem a on mi nie będzie dupy ratował całe zycie. Co mam zrobić żeby przelamac strach i im dowalić ? Czy jeżeli by mi coś zrobili to wtedy co bym musiał robić żeby nie wyjść na pizdę? mam ogólnoe 176 cm wzrostu i waże 98 kg wiem że nadwaga ale niektórzy w szkole mniej wiecewj mojego wzrostu wygladaja już na 21 . Dodam ze jak jest jakas impreza to koledzy się wstydzą za mnie . bo maja już dziewczyny i mysle o stalym zyciu . A do dziewczyn tez nie potrafie zagadać gdyż każdy by się smial jakby przechodzil ze chodzi z takim 14 latkiem... Na siłowni byłem trochę ale tez miałem przejebane gdyż wiadomo starsi pomagali ale takie po 20 lat to już się smiali ze cos zle robie ze za młody jestem. Czemy ja mam tak spierdolone życie..... Jestem w złym stanie nie wiem co o tym myśleć nie czuje się jak na 18 lat.

Jeśli kto myśli że se jaja robię to jest w błędzie gdyż naprawdę potrzebuje pomocy nie pisałbym tu dla żartów a nie miałem komu o tym wszystkim powiedzieć.

Dobra, czytając to mam wrażenie, że to prowo. Co masz zrobić, żeby im dopierdolić? Podejdź i zajeb. Tylko nie płacz później, że gówno to dało i zaostrzyło problem. Przejmujesz się śmiechem jakiś cieciów 20 latków? K***a. Przykre, że przejmujesz się opinią osób, które praktycznie nie wnoszą nic do twojego życia. Tymbardziej 20 latki, którzy sami zaczynali od gówna, a teraz im sodówa pierdolnęła. Życie masz spierdolone, bo tobie to się podoba i pasuje :)

Jeśli tak nie jest, to na pewno nie pucowałbyś się na forum. Jakie znaczenie ma dla Ciebie nasza opinia? Osób, których nie znasz.

 

Jak już słuchasz tych bardziej doświadczonych forumowiczów - przyjebać. To podchodzisz do klienta. Zaciskasz pięść > wypychasz w kierunku jego twarzy. Ewentualnie sobie rękę złamiesz, bo nie umiesz się bić. Jeśli jednak masz jakieś umiejętności. Pamiętaj. Ręka idzie od szczęki, druga zasłania głowę, nogi w trójkąt, przy uderzeniu pełny wyprost z całego ciała. Musisz czuć, że w cios wchodzi całe ciałe, bark jak najbardziej wyrzucony, skręt brzucha. Samo uderzenie nie powinno być toporne. Zamachowe cepy odpuść sobie. Nie wbijaj się w przeciwnika. Cios powinien być prosty, szybki skuteczny. Uderzaj w żuchwę, nos, obojczyk, mostek, nerki, wątrobę, krtań. Jeśli na pięści nie dajesz rady. To używasz nóg. Niskie kopnięcia, delikatnie nad kolanem przeciwnika - boli jak skurwysyn.

 

Edit. W obojczyk najlepiej walić łokciem. Odpowiednia siła powoduje szybkie złamanie. Przeciwnik zesra się z bólu.

Mogą być kozakami. Dojebiesz(oczywiście żartuje, bo gówno zrobisz) komuś, mamusia oprawcy pójdzie na policje i masz sprawę :)

 

@1361622928-U485574.pngKochamFapac wiem, że on gówno wie, bo by nie pytał. Jak ma się poniżać, to z klasą ^^ Niech udaje, że coś potrafi. Może jak zobaczą, że przyjmuje pozycje walki, to zmiękną :D Takie regułki, po latach treningu, to po prostu odruch bezwarunkowy.

 

@artur0 jeśli ten temat to nie prowokacja, to odblokuj PW.

vlge7.gif

@Ravoner pls

Opublikowano

Czytałem to i czytałem i... i aż mi się odechciało po 5-6 postach czytać. Ma kogoś bić? Rzucać się do większych i silniejszych? Nie wiecie jak to działa na gnębiącego? Niech ich oleje, jak zaczną się z niego śmiać to niech się śmieje razem z nimi, przecież za każdym razem jak go wytrącą z równowagi to działa na nich jak jakaś nagroda - bo przecież o to im chodzi. Ja co prawda nigdy nie byłem gnębiony, ale czasami byłem gnębiącym (nie jakoś złośliwie, ot czasami dobrych kumpli wyprowadzić z równowagi, nawet teraz mam jednego takiego w klasie, nic do niego nie mam, ale czasami śmiesznie się go denerwuje, ot tak, by popatrzeć jak się rzuca). Jakby go to nie denerwowało to nikt by tego nie robił, bo gdzie tu ubaw? 

Z tego co tu widzę autor nie ma dystansu do siebie, wyglądasz jak dziecko i co? Pooglądaj na yt gościa bez kończyn, który został kabareciarzem i się sam ze siebie śmieje, nie pamiętam jego nazwiska. Z resztą, osobiście znam nie jedną osobę która ma jakieś "odchyłki od normy" w wyglądzie i też zamiast się mazgaić mają do siebie dystans. 
Taki świat, takie realia, jakbyś miał trochę dystansu do samego siebie to byłoby Ci znacznie łatwiej. Ja mam trochę krzywe zęby. Ale mam też na tyle dystansu do siebie, że jak ktoś poruszy ten temat to pokazuje jak z zaciśniętą szczęką mogę paluszka włożyć do ust. 

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 
Opublikowano

o k***a to brzmi jak jakieś prowo ale dobra c**j powiem ci co ja bym zrobil na twoim miejscu

 

weź się w garść, zamiast płakać i użalać się nad soba, że masz problemy zacznij się porządnie odżywiać i ćwiczyć, sluchac jakiejs porzadnej, motywujacej muzyki dajacej kopa. skup się na rozwoju samego siebie, rozwijaj ciało i umysł, tzn ćwicz i ucz się tego, co cię interesuje. skoro wiesz, ze moga cie pobic bo są silniejsi to staraj się nie prowokować niepotrzebnie bójki, ale nie mozesz tez dawac za bardzo sobą pomiatac, trudno, najwyzej dostaniesz wpierdol ale udowodnisz chociaż, ze nie jestes kompletnie bezbronny. jeśli faktycznie masz tyle wzrostu i wage jaką podałeś to tym bardziej masz już prostą sytuacje, wiadomo, że wiekszosc twojej masy to tluszcz ale mozna z tego też coś wyrzeźbić podczas zbijania wagi. mozesz się zgłaszać do jakichś odpowiednich służb jak tam niektórzy pisali ale to i tak nic nie da więc radze sobie to odpuscic i samemu załatwić sprawy.

 

 

 

Jak już słuchasz tych bardziej doświadczonych forumowiczów - przyjebać. To podchodzisz do klienta. Zaciskasz pięść > wypychasz w kierunku jego twarzy. Ewentualnie sobie rękę złamiesz, bo nie umiesz się bić. Jeśli jednak masz jakieś umiejętności. Pamiętaj. Ręka idzie od szczęki, druga zasłania głowę, nogi w trójkąt, przy uderzeniu pełny wyprost z całego ciała. Musisz czuć, że w cios wchodzi całe ciałe, bark jak najbardziej wyrzucony, skręt brzucha. Samo uderzenie nie powinno być toporne. Zamachowe cepy odpuść sobie. Nie wbijaj się w przeciwnika. Cios powinien być prosty, szybki skuteczny. Uderzaj w żuchwę, nos, obojczyk, mostek, nerki, wątrobę, krtań. Jeśli na pięści nie dajesz rady. To używasz nóg. Niskie kopnięcia, delikatnie nad kolanem przeciwnika - boli jak skurwysyn.

xD

 

takich postów nawet nie czytaj, jak nigdy nie ćwiczyłeś żadnych sztuk walki i nie znasz nawet podstaw, które mógłbyś zastosować w praktyce to tym bardziej nie zapamiętasz całej tej regułki, kiedy dojdzie do starcia twarzą w twarz i tak to wszystko zapomnisz.

Opublikowano

Bicie nic nie da tym bardziej ze ich jest kilka,gdyby to było tak,że jeden typ cie nęka to zajebiesz mu bułe i po sprawie.Tutaj to nic nie da bo pobijesz jdnego reszta zostanie i tym bardziej będą cie nękać.Pamietaj,że przemoc rodzi przemoc.Najlepiej jak będziesz ich zlewał ,przetrwałes 2 lata to i kolejne 2 przetrwasz.

Pobić jednego możesz ale co potem? Dojdzie do sibie i cie zleją całą grupą bo sie postawileś więc za bardzo nic nie udowodnisz.

Opublikowano

Bicie nic nie da tym bardziej ze ich jest kilka,gdyby to było tak,że jeden typ cie nęka to zajebiesz mu bułe i po sprawie.Tutaj to nic nie da bo pobijesz jdnego reszta zostanie i tym bardziej będą cie nękać.Pamietaj,że przemoc rodzi przemoc.Najlepiej jak będziesz ich zlewał ,przetrwałes 2 lata to i kolejne 2 przetrwasz.

Pobić jednego możesz ale co potem? Dojdzie do sibie i cie zleją całą grupą bo sie postawileś więc za bardzo nic nie udowodnisz.

hahahaha xD

 

 

 

Bicie nic nie da tym bardziej ze ich jest kilka,gdyby to było tak,że jeden typ cie nęka to zajebiesz mu bułe i po sprawie.

Nic nie rozumiesz. Tu nie chodzi o to, żeby on ich pokonał tylko postawił się, wtedy oni już podświadomie, nawet nie zdając sobie z tego sprawy zauważą, że nie jest aż taka ofiarą, za jaką go mieli.

 

 

 

Pamietaj,że przemoc rodzi przemoc.

I co z tego? cały świat to jeden wielki p********y cyrk, jedni krzywdzą drugich dla własnego zysku, zawsze tak było, jest i będzie. Będąc biernym w stosunku do oprawców tylko pogarszasz sytuacje, jesteś pizdą czy facetem?

 

 

 

Najlepiej jak będziesz ich zlewał ,przetrwałes 2 lata to i kolejne 2 przetrwasz.

To najgorsze co może zrobić, na zmianę nigdy nie jest za późno. 

 

Po prostu weź się w garść i uwierz w siebie, otwórz umysł a na pewno znajdziesz jakieś rozwiązanie, elo ;).

Opublikowano

Katów nie znamy, więc takie postawienie się, może się im spodobać i zachęcać do dalszego działania.

Jeśli już się bić, to nawet nie bić. Wpierdol do bólu, lezą, tłuc dalej, stracą przytomność, tłuc dalej. "Śćieżka życia" :)

Przemoc wybierają najczęściej ludzie słabi, bo nie potrafią rozmawiać. Trenuj umysł, a ciało podąży.

vlge7.gif

@Ravoner pls

Opublikowano

Dobra, czytając to mam wrażenie, że to prowo. Co masz zrobić, żeby im dopierdolić? Podejdź i zajeb. Tylko nie płacz później, że gówno to dało i zaostrzyło problem. Przejmujesz się śmiechem jakiś cieciów 20 latków? K***a. Przykre, że przejmujesz się opinią osób, które praktycznie nie wnoszą nic do twojego życia. Tymbardziej 20 latki, którzy sami zaczynali od gówna, a teraz im sodówa pierdolnęła. Życie masz spierdolone, bo tobie to się podoba i pasuje :)

Jeśli tak nie jest, to na pewno nie pucowałbyś się na forum. Jakie znaczenie ma dla Ciebie nasza opinia? Osób, których nie znasz.

 

Jak już słuchasz tych bardziej doświadczonych forumowiczów - przyjebać. To podchodzisz do klienta. Zaciskasz pięść > wypychasz w kierunku jego twarzy. Ewentualnie sobie rękę złamiesz, bo nie umiesz się bić. Jeśli jednak masz jakieś umiejętności. Pamiętaj. Ręka idzie od szczęki, druga zasłania głowę, nogi w trójkąt, przy uderzeniu pełny wyprost z całego ciała. Musisz czuć, że w cios wchodzi całe ciałe, bark jak najbardziej wyrzucony, skręt brzucha. Samo uderzenie nie powinno być toporne. Zamachowe cepy odpuść sobie. Nie wbijaj się w przeciwnika. Cios powinien być prosty, szybki skuteczny. Uderzaj w żuchwę, nos, obojczyk, mostek, nerki, wątrobę, krtań. Jeśli na pięści nie dajesz rady. To używasz nóg. Niskie kopnięcia, delikatnie nad kolanem przeciwnika - boli jak skurwysyn.

 

Edit. W obojczyk najlepiej walić łokciem. Odpowiednia siła powoduje szybkie złamanie. Przeciwnik zesra się z bólu.

Mogą być kozakami. Dojebiesz(oczywiście żartuje, bo gówno zrobisz) komuś, mamusia oprawcy pójdzie na policje i masz sprawę :)

 

@1361622928-U485574.pngKochamFapac wiem, że on gówno wie, bo by nie pytał. Jak ma się poniżać, to z klasą ^^ Niech udaje, że coś potrafi. Może jak zobaczą, że przyjmuje pozycje walki, to zmiękną :D Takie regułki, po latach treningu, to po prostu odruch bezwarunkowy.

 

@artur0 jeśli ten temat to nie prowokacja, to odblokuj PW.

 

Przez Ciebie jutro w wiadomosciach będzie że uczeń technikum informatycznego zabił rówiesnika  xD

 

Ale co do tematu to Ci wyżej mówia,zapisz sie na jakies sztuki walki czy cos i tam poznasz ziomków,nie mówie że tylko Ci pomogą,ale będziesz miał zapewne z kim czas spędzić czasem :D

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Potężny, nawet jak chudy. Seems legit. Jak nazwiesz chudych budowlańców, co jebią 30 lat na budowie i łamią Cię na liścia? Zresztą gratulacje, że po zdjęciu ocenisz wzrost/wagę. Osiągniesz wielki sukces w swojej dziedzinie. Znowu masz rację, po 6 miesiącach przybrałem 28kg i z nimi porozmawiałem. 

 

Skończ p********. Ja rozumiem, że możesz mieć zajawkę na siłownię, ale nie każdy taki jest. Sport fajny, ale na pewno nie dla każdego. Zauważyłem, że dużo osób, które coś tam pakują, robią z siebie wielki pro c**j wie co. Każdemu zaraz plan ułożę, dietkę zrobię itd. Prawie jak studenci prawa. Bierz poprawkę na to, że takie problemy można rozwiązać bez tego.

 

Plecaków nikomu nie nosiłem, kieszonkowego nie oddawałem. Tylko mnie bili :)

Są rzeczy, które można znosić do czasu. Wychodząc na miasto, podbija typ nachlany i startuje do Ciebie. Co robisz? Od razu go lejesz? No chyba nie. Zdrowy rozsądek mówi, że gościu przesadził i mu hula troche. Także go zbywasz. Tak samo zrobiłem z "kolegami" i nie ważyłem wtedy +90 

Ziomek z tego co ja pamiętam to masz 14 lat XDDD 

@topic

Jak nie będziesz zwracał na nich uwagi to się im znudzi 

Opublikowano

Zacznij jeść porządnie a przy tym ćwicz, będziesz duży, to zjeby się odczepią. Poza tym jak masz szansę trenować sporty walki jakieś w mieście to zacznij, zobaczysz jak zmieni się podejście ludzi do Ciebie, poza tym podejście twoje do nich, nigdzie nie nabierzesz większej pewności siebie i pokory niż tam. Poza tym nie daj się, to najważniejsze, stawiaj się cały czas, wpierdol jeszcze nikogo nie zabił, a za to sprawia, że w końcu się odwalą bo zobaczą, że masz jaja. Z dziewczynami jest podobnie, musisz coś jakiejś zaoferować od siebie wyglądem/charakterem najlepiej obiema tymi cechami, jeżeli również coś chcesz od niej wymagać. Nie ma co popadać w jakaś depresję, to Cie nigdzie nie zaprowadzi, musisz zacząć żyć a nie wegetować. Zabić się? Życie jest tylko jedno, nie wierzę, że istnieje coś później, tak więc wydaje mi się, że najlepiej postawić wszystkie swoje karty na stół i żyć całkowicie na maxa, nie pozwól jakimś śmieciom zamieniać twojego życia w dramat.

                    

                                                  2d0ns76.jpg

                             

A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.

— Friedrich Nietzsche

Opublikowano

W ćwiczeniach fizycznych nie chodzi tylko o to, żebyś stał się jakimś koksem i wszystkich mógł najebać i żeby dzięki temu dali Ci spokój tylko właśnie jak ktoś wyżej napisał to przede wszystkim kształtuje charakter i zmienia podejście do wielu spraw, taki celowy ból który który sobie sprawiasz w drodze rozwoju samego siebie. Samobójstwo popełniają tylko kompletni tchórze, którzy mimo tego, że nie mają już nic do stracenia nadal boją się zaryzykować i spróbować coś zmienić. Sam zdecyduj kim chcesz być, wszystko jest możliwe.

Opublikowano

Z taką słabą psychiką to zmiana szkoły ci nic nie da. Po szkole również kariery ci nie wróżę.

Najlepiej jak udasz się do dobrego psychologa, bo w innym przypadku wychodzi na to że w dorosłym życiu nawet sobie nie poradzisz .

Opublikowano

Jak sieę chłop nie weźmie w garść i nie przestanie mazgaić, to żadna z tych rad i tak nie ma sensu. Użalanie sie nad sobą nic nie da, jak nie nabierze trochę dystansu do siebie i do świata to nawet psycholog nie pomoże.

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...