Skocz do zawartości

Prace nad ElfBot NG 10.90

Polecane posty

PdVJnMf.png

Tak jak zapowiadałem, elfbot zostanie wydany pod najnowszy protokół.

Jako że śmiga elegancko i jest dość szybki to nie będzie problemów z levelowaniem wysokopoziomowych charów.

Ficzery

-Stabilny

-Skrypty podobne do oryginalnego Elfa

-Wbudowany healer

-Cavebot z actionami itp

-Targeting (Atak w zwarciu, na dystans, lurowanie, wybor opcji atakowania,alarmy, obszar itp)

-Hotkeye a'la Elfbot wraz z Persistensami

-Magic Wall Timer

-Combo leader

-Ikony

-HUD

-Listy wrogów/przyjaciół

-Whitelista

-Auto logout na żądanie

-Click Reuse (dla przypomnienia, opcja która pozwala na używanie obiektów Use with... kilka razy z rzedu bez potrzeby kolejnego wybrania z bp)

-Leczenie przyjaciół

-W sumie można wymieniać bez końca bo można zrobić wszystko.

Bot już działa, jestem w fazie testów. Muszę dopisać funkcje które nie istniały w 7.72 czyli np. kupowanie itemków, rozmowa z npc na kanale i tym podobne.

Dostęp do bota będzie miał każdy kto ma subskrypcje na Elfa 7.72

Myślę, że w przeciągu 2 tygodni wypuszczę wstępne wydanie.

ph0iQD5.png?1

Jakiś tam gif z bety:

d222ec2de213d2f613bd0ccce51fcf52.gif

a49523ebed301edbbbd3a2261be481f6.gif

Skrypt:

auto 1000 attack $target | facetomonster
auto 1000 if {[playersradius {2}]==0} { if {[monstersradius {2}]!=0 && $target!=0} { if $mppc>80 { say "exori vis" } }}
Więcej informacji na stronie projektu: http://elfbot.xyz

Pozdrawiam

Edytowano przez LordCompi

http://elfbot.xyz

ElfBot for 7.72 & 10.90

A jak z wykrywalnoscia? Z tego co wiem elfbot był wykrywalny, robiłeś coś z tym czy niezbyt?

/Super ze zrobiłeś tego elfa, wielkie gratulacje i czekamy aż skończysz wszystko

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Bot jest skonczony, dodaje ficzery i optymalizuje kod pod kątem nowego protokołu.

Każdy bot jest wykrywalny, nie bede wam mydlił oczu.

Btw. cast na hexerze jest odpalony, nick "elfbot xyz"

Sprawdzam czy bot wpierdzieli sie w dziury

ElfBot for 7.72 & 10.90

Mówiąc o wykrywalności mam na myśli bardziej combo leadera spkrypty na anty pusha itp bo bot sam w sobie to normalka

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Co do newbie - tak czyste, compi nie wrzuciłby gówna xD.

Sam bot jest zbugowany i widać, że to dopiero wersja beta, radziłbym popracować nad pathfindingiem, bo tutaj dzieje się poezja po prostu xD.

Poza tym targeting wyłącza się po 1 zabiciu moba i muszę go resetować by znowu działał, a samo zejście po schodach trzeba uznać jako ladder/rope

8LTfBGw.jpg

Co do newbie - tak czyste, compi nie wrzuciłby gówna xD.

Sam bot jest zbugowany i widać, że to dopiero wersja beta, radziłbym popracować nad pathfindingiem, bo tutaj dzieje się poezja po prostu xD.

Poza tym targeting wyłącza się po 1 zabiciu moba i muszę go resetować by znowu działał, a samo zejście po schodach trzeba uznać jako ladder/rope

Co do schodow masz racje ale do reszty sie nie zgodze. Możliwe że źle ustawiasz targeting po prostu. Jak bd mial chwile to wrzuce przykladowe ustawienia dla ms/ek i wtedy bedzie wiadomo czego nie ustawiles a co ustawiles. Jutro w godzinach 8-16 moge pomoc ustawic przez team viewera

mi osobiście na rl nie dziala. pisze ze nie zinjectowalo i żebym uruchomił zgodnie z xp ale to nic nie daje

Skopiuj folder z Tibia na pulpit, sptachuj Tibia.exe i odpal

15be1cc03e57184abbccbff0002b11a2.gif

Edytowano przez LordCompi

ElfBot for 7.72 & 10.90

Pierwsze spojrzenie i dopiero po dodaniu do persistent tego kodu:

auto 1000 attack $target | facetomonster

Bot zaczął bić moje targety, jednak też nie w 100%. Aktualnie muszę iść, ale to takie moje małe spostrzeżenie, dokładniej przyjrzę się za 30minut, wwtedy też dam edita lub napiszę nowego posta.

8LTfBGw.jpg

Aktualnie nadal są problemy z odpaleniem Elfbota na 10.90. Pokazuje mi się błąd by uruchomić go w zgodności z systemem XP. Dobrze działam tak jak podpowiadają błędy Elfbot'a ponieważ mówię to jako błąd gdyż cokolwiek bym nie robił jest tak samo. Odpala się Elfbot po czym zawiesza się i stoi cały czas nie reaguje. Ustawiam wszystko tak jak trzeba. Zgodność, protokół, Uruchamianie, Ilość rdzeni oraz na piorytet wysoki by sprawdzić czy się odblokuje niestety ale nie. Wiadomo to jest jeszcze BETA no ale przynajmniej coś powinno już działać prawda? :) Nie krytykuje ale po prostu zastanawiam się gdzie popełniłem błędy ponieważ nawet nie można pograć na Elfbocie na Hexera :O Żaden sposób nie działa nawet jak trzeba było patch zrobić :P

Czekamy z niecierpliwością

Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

Fajnie jak by wypaliła wersja elfa pod real tibie ale też próbowałem odpalić tego elfa to się zawiesza i nic nie można kliknąć więc odpuściłem to. Aktualnie siedzę w windbocie i nie bardzo bo LUA to nie moje :) Fajnie by było jak byś jeszcze ogarnął elfa aby miał funkcje jak do 8.6 jeśli to możliwe wystarczy kopia tego bota i mamy wszystko to co trzeba.

1385681103-U843596.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...