Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zabezpieczać swój serwer przed crasherami i ddosami w tych czasach?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem będzie najlepszym sposobem zainstalowanie tzw. Spigota zamiast np craftbukkita . A ddosy poprostu zablokowac porty jak masz na maszynie vps serwer Minecraft.

post-1476016-0-89420900-1457547098.png
 

 

Opublikowano

@chrobry51

po pierwsze

nie spierdalam na drugi kontynent tylko obok, bo mam tam duza rodzine ;)

 

po drugie mozgoczlapie glupi

https://github.com/MinecraftForge/MinecraftForge/issues/1806

To powoduje memory leaka, a ty o ktorym mowisz pajacu powoduje CPU 800%, wiec zanim cos "wymyslisz" "znajdziesz" popiszesz sie, odnajdz przynajmniej jak to dziala faktycznie.

Pozatym to juz jest dawno fixed to co wkleiles wystarczylo 2mln walnac limit, Hejo ! :)

 

Zreszta.. w moim opisie masz swoje umiejetnosci do dzisiaj, Hej ! :)

 

Remember one.

 

STRIKEKILLER   = Chrobry51

 

Zniszczylem Cie juz w tylu tematach ze musisz zmieniac nicki, no coz bywa imigranci tak maja :*

 

 

@topic

 

Zainstaluj fixa by otek, pomaga uwierz mi :)

Opublikowano

Zes mnie k***a zniszczyl xD

 

Tak to ja

 

I co z tego?

 

 

Wiesz dobrze ze wiem jak ten exploit dziala, tylko z unixejem trzesidupa chcecie zeby nikt sie o tym nie dowiedzial wiec teraz tak mydlisz oczy

A z reszta co ja na ciebie bede tracil czas mala.

Opublikowano

@HARD_1337 powiem tak nigdy nie zabezpieczysz silnika w 100% ponieważ wbije tobie taki @booterxyz albo @OtekPlay i za pomocą jakiegoś gówna rozjebie ci serwa.. Idioci i tyle nie mają co robić to rozpierdalają serwery. A @chrobry51 pisze prawde z tym "Wiesz dobrze ze wiem jak ten exploit dziala, tylko z unixejem trzesidupa chcecie zeby nikt sie o tym nie dowiedzial wiec teraz tak mydlisz oczy" nie słuchaj sie tego @OtekPlay i @booterxyz. Dziękuje i dowiedzenia

» BRAK

 

 

» SYGNATURY

Opublikowano

@topic

Aż musiałem się wypowiedzieć... @OtekPlay nie zesraj się aby, bo silnik był inny wgrany i mógł go każdy random wywalić.

 

Otóż CRASHER jaki oni używają to są takie ----, które się szybko relogują to się nazywa: ---- i one jakieś tam pakiety--- wysyłają nw jak to dokładnie działa, i sa one dostępne w pythonie. 

 

Zakreślone bo zaraz ściągnie to 1000 osób i przypał ;D

 

@HARD_1337

Zainstaluj paper spigota xD albo komenda /stop

Opublikowano

@ Master_KFC

Jesli nie masz dowodow ze ja albo booter wywalamy serwerow to jest zwykle oskarzenie, bezpodstawne ktore jest karane.

 

@ .SoEasyPeasy.

Ktore sie szybko reloguja XDDD

 

@chrobry51

 

"Wiesz dobrze ze wiem jak ten exploit dziala, tylko z unixejem trzesidupa chcecie zeby nikt sie o tym nie dowiedzial wiec teraz tak mydlisz oczy

A z reszta co ja na ciebie bede tracil czas mala."

 

To czemu jeszcze nie udostespniles fixa skoro wiesz jak dziala, a nie.. udostespniles z konta haxwell ! I co? dzialal xD?

 

@topic

 

Zainteresuj sie spongeplusplus

Opublikowano

Vps z Lvlup.pro

Kvm

Piszesz do boku o filtry udp na port

Opublikowano

Vps z Lvlup.pro

Kvm

Piszesz do boku o filtry udp na port

 

Odpowiedź jak najbardziej na temat.

Zaczynając od tego, że sam Minecraft nie korzysta z UDP (tylko TCP, jedynie Query używa UDP)...

Opublikowano

Odpowiedź jak najbardziej na temat.

Zaczynając od tego, że sam Minecraft nie korzysta z UDP (tylko TCP, jedynie Query używa UDP)...

Oferta indywidualna

 

Na życzenie klienta możemy dodać specjalne filtry dla ruchu UDP, wtedy do serwera powinny trafiać tylko te pakiety przeznaczone dla serwera gier.

Zwiększa to odporność na bardzo popularne ataki typu UDP flood.

 

Wiem że tcp bo jak nie masz domyślnego to robisz wpis tcp w srv

Opublikowano

Oferta indywidualna

 

Na życzenie klienta możemy dodać specjalne filtry dla ruchu UDP, wtedy do serwera powinny trafiać tylko te pakiety przeznaczone dla serwera gier.

Zwiększa to odporność na bardzo popularne ataki typu UDP flood.

 

Wiem że tcp bo jak nie masz domyślnego to robisz wpis tcp w srv

Nie ma możliwości dodania reguł TCP do firewalla game na ovh/sys.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...