Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MadebyWater - Usługi graficzne oraz budowlane dla Twojego serwera


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gorąco polecam! Ekspresowe wykonanie, świetny kontakt i fenomenalnie wykonana praca. Dogadaliśmy się w ciągu minut, a logo zostało wykonane w niecałą godzinkę. Jeszcze raz gorąco polecam!

Opublikowano

Gorąco polecam! Ekspresowe wykonanie, świetny kontakt i fenomenalnie wykonana praca. Dogadaliśmy się w ciągu minut, a logo zostało wykonane w niecałą godzinkę. Jeszcze raz gorąco polecam!

Dzięki! Mam nadzieje, że MineLine będzie o wiele lepiej się teraz prezentował z nowym logiem ;)

Oby więcej takich klientów, uwielbiam realizowac zlecenia w 1 dzień, dla ścisłości jak kolega napisał, godzinka i po robocie ;)

Za niedługo pojawi się nowa oferta, Stay Tuned Frends ;)

Opublikowano

Gorąco polecam! Ekspresowe wykonanie, świetny kontakt i fenomenalnie wykonana praca. Dogadaliśmy się w ciągu minut, a logo zostało wykonane w niecałą godzinkę. Jeszcze raz gorąco polecam!

 

 

Gorąco polecam! Ekspresowe wykonanie, świetny kontakt i fenomenalnie wykonana praca. Dogadaliśmy się w ciągu minut, a logo zostało wykonane w niecałą godzinkę. Jeszcze raz gorąco polecam!

Dzięki! Mam nadzieje, że MineLine będzie o wiele lepiej się teraz prezentował z nowym logiem ;)

Oby więcej takich klientów, uwielbiam realizowac zlecenia w 1 dzień, dla ścisłości jak kolega napisał, godzinka i po robocie ;)

Za niedługo pojawi się nowa oferta, Stay Tuned Frends ;)

 

Rowniez chcialbym podziekowac za grafike jako jeden z dwoch glownych administratorow MineLine! ;-)

Zglosimy sie jeszcze na pewno po grafike do prezentacji!

Pozdrawiam!

 

sygnatura.png

 

Opublikowano

 

Gorąco polecam! Ekspresowe wykonanie, świetny kontakt i fenomenalnie wykonana praca. Dogadaliśmy się w ciągu minut, a logo zostało wykonane w niecałą godzinkę. Jeszcze raz gorąco polecam!

 

Gorąco polecam! Ekspresowe wykonanie, świetny kontakt i fenomenalnie wykonana praca. Dogadaliśmy się w ciągu minut, a logo zostało wykonane w niecałą godzinkę. Jeszcze raz gorąco polecam!

Dzięki! Mam nadzieje, że MineLine będzie o wiele lepiej się teraz prezentował z nowym logiem ;)

Oby więcej takich klientów, uwielbiam realizowac zlecenia w 1 dzień, dla ścisłości jak kolega napisał, godzinka i po robocie ;)

Za niedługo pojawi się nowa oferta, Stay Tuned Frends ;)

Rowniez chcialbym podziekowac za grafike jako jeden z dwoch glownych administratorow MineLine! ;-)

Zglosimy sie jeszcze na pewno po grafike do prezentacji!

Pozdrawiam!

Cała przyjemność po mojej stronie :)

Wyczekuje dnia by stworzyć jeszcze prezentacje. Dzieki za zaufanie, ostatnio brak tego czynnika wielu klientom ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...