Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o manifestacji KODu


ROGOSLINE2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiesz co tą całą demokracje to o kant dupy rozbić. Dla mnie i Kaczyński może się mianować królem byle by dobrze rządził i społeczeństwo na tym skorzystało.

Monarchia to system wysokiego ryzyka bo na jednostce nie można liczyć, że przez cały okres panowania będzie dobrze rządzić. Demokracja jest strasznie do dupy ale nic lepszego nie ma i mimo tego, że wszyscy są nią zmęczeni to jednak jest to niestety wartość konieczna w wolnym państwie. Czy to będzie demokracja klasyczna, czy bezpośrednia - inna kwestia ale z samą jej wartością nie można się niestety kłócić a większość tych, którzy to robią to sfrustrowani "antysystemowcy" bez pomysłu na coś lepszego.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Swetru specjalnie podzielił polaków i nazywa swój marsz "większością"...
Nie dajcie się ludzie ogłupić.
Nie bronią żadnej demokracji tylko swoich stołków na których kradli ile się dało.

Nie chce się zbytnio rozpisywać bo pewnie i tak nikomu nie chciałoby się tego czytać. 
Na necie jest tego pełno, lista osób, listy do Niemców o pomoc i wiele innych...

banner.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...