Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam wskazówek na temat grania w Minecrafta


Hola

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elson

 

O co chodzi w tej grze tak w ogóle?

Grałem tylko raz i to bardzo dawno temu.

F2p P2w?

Dużo ludzi w to gra nadal?

VNp6c2U.png

Opublikowano

@Hola

Pytanie na nabicie postów? :D

W tej grze chodzi, aby się rozwijać, budować coraz to nowsze rzeczy i lepsze. Rozgrywka jest zdecydowanie ciekawsza na modach.

Jeśli chodzi o F2P - są, ale pirackie wersje. Co do P2W - zależy od serwera, tryb jednoosobowy nie jest P2W, natomiast na serwerach jest inaczej, bo czasem są, czasem nie, zależy od typu i właściciela.

Co do ludzi - gra w tą grę osób w cholerę a nawet więcej, na pewno znajdziesz serwer, który ma praktycznie cały czas 50+ graczy online i to bez problemu. :)

 

Opublikowano

nah, chce sobie pobudować zwyczajnie tylko nie wiem jak się za to zabrać.

 

Jaki z tych modów jest najciekawszy dla nowego gracza? I czym się różni ta "piracka" wersja od płatnej?

VNp6c2U.png

Opublikowano

Wersja Piracka - Nie możesz grac na serwerach premium, nie masz skina

Wersja Premium - Możesz grac na serwerach premium, i możesz ustawić sobie skina.

 

A premium i non premium możesz sobie ustawić, jeśli chciałbyś zrobić kiedyś serwer.

 

A co do kwestii modów to trudno powiedzieć które byłyby najciekawsze dla Ciebie, nie wiemy co lubisz :D

Pomagam na PW (Prywatna Wiadomosc)

▄ . ► KONTAKT .
Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW)

►Skype: smith.polska

Opublikowano

nah, chce sobie pobudować zwyczajnie tylko nie wiem jak się za to zabrać.

 

Jaki z tych modów jest najciekawszy dla nowego gracza? I czym się różni ta "piracka" wersja od płatnej?

Polecam pierw pograc na zwyklej wersji i dopiero potem dodac mody.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Albo na początek możesz zagrać na jakimś EasyHC bo tam jest po prostu łatwo i będziesz miał okazję się zapoznać z MC.

Opublikowano

­Proponuję singleplayera, nauczysz się craftingów, i ogólnie zapoznasz się z grą, następnie zagraj na jakiś serwerach z mini gierkami a na koniec EasyHc razem z Hardcorem :)

­7RD0K.png

Opublikowano

Padło pytanie czym różni się ten pirat od oryginału, pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie ;)

Na piracie (czyt. no(n) premium) nie będzie skina (chyba że użyjesz zycza) oraz nie będziesz mógł wchodzić na serwery online-mode

 

P2W zależy od serwera, na zwykłym singlu tego nie będzie, na niektórych prywatnych serwerach spotkasz typowe zapłać to pomożemy Ci wygrać ;_;

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Tylko, że każdy ma skin.. Non premium i premium, jakby pirat nie miałby skina to byłby niewidzialny, co nie?

 

@topic

Jakbyś chciał pograć na jakiś modach to Ci polecam pobrać z internetu "paczki" modów.

2078d3efe0497b2dmed.png


 


> Serwer ROLE-PLAY <


 


Już niedługo zapowiedź!

Opublikowano

Tylko, że każdy ma skin.. Non premium i premium, jakby pirat nie miałby skina to byłby niewidzialny, co nie?

 

@topic

Jakbyś chciał pograć na jakiś modach to Ci polecam pobrać z internetu "paczki" modów.

W domyśle przekazują mu to, że może go wtedy zmienić.

 

@topic

Większość serwerów jest nastawiona na P2W. Singleplayer jest normalny. Crafting'i i zbiór wiedzy ogólnej znajdziesz na stronie wiki tej gry, a tricki i sztuczki zwykle na YouTube.

Ludzi gra coraz mniej, choć nie jest to, aż tak widoczne.

Opublikowano

A ja się wypowiem bo myślę, że na ten temat mam sporo wiedzy ;]

 

Sprawa z premium.. Pograj najpierw na non-premium a później pomyśl czy warto wydać pieniążki na ten tytuł.

Zacznij od singeplayer, nauczy Cię to paru sztuczek jak i craftingów. Nie ma co pchać się na serwery gdzie występuje rywalizacja.. ,,Zjedzą" Cię od razu..

 

Jeśli chcesz brnąć w multiplayer to masz do wyboru różne tryby, najbardziej popularne:

- Survival (EasyHC, HC, bla bla bla)

- PvP (Arenki, chestpvp, castemode)

- Minigames (Jeju co serwer to inne pomysły mają :D)

- Skyblock (Własna wyspa ;])

- FreeBuild (Zabawa, zabawa, zabawa)

 

Co do trybów wyżej.. Na serwerach typu survival/pvp kultury praktycznie nie ma.. Niestety.. Przekleństwa, wyzywanie i spam na chacie jest praktycznie na każdym serwerze ;]

 

Możesz bawić się w mody tutaj gra jest znacznie ciekawsza. Kolejne nowe craftingi i rzeczy, których nie znałeś :D.

 

 

 

 

A co do liczebności graczy.. Polskie community wygląda mniej więcej tak:

,,O JEZU ALE SPOKO GRA BO ISAMU W TO GRA ALBO REŹI O JEZU TRZEBA GRAĆ"..

Skomentuje to może krótką anegdotą :D

- HYYYPE NA League of legends! YouTube'rzy wpadli, nagrywali, przyszło masa osób, które wyzywały i psuły rozgrywkę..

- Minecraft istniał już długo ale YouTube'rzy to podłapali i rozpoczeli nagrywanie.. No i kolejna fala osób, które wyzywały i psuły rozgrywkę..

 

A obecnei widzimy tą zależność w CS:GO ;]

Graczy ubyło ale tylko POLSKICH.

Obcokrajowców jest co raz więcej.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...