Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z grami , nagłe zacinki kilkusekundowe POMOCY :(


BonBox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

obawiam się, że masz to samo co ja. męczę się z tym dość długo, ale ja mam całkiem innego cepa: fx 6300. za kilka dni spróbuję zainstalować steama, cs'a na ssdku i wtedy odpiszę czy to jest spowodowane starym/zniszczonym HDD. mam tak jakby ścinki w randomowych momentach. 

 

@Oski0202

 

czyli to jednak nie jest tylko na piledriverach. (;

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngHarriott ja to nwm już sam czego to jest wina , przejrzałem twój post i to jest podobne tylko że ja nie mam dropów fps tylko var mi rośnie do 30 podczas gry randomowo

 

Opublikowano

Czy wszystko musi wynikać z temperatur? -.- Może gdy grasz masz za dużo transferów? Aby sprawdzić wejdź w wyszukaj i wpisz "Menedżer zadań" > Więcej szczegółów i tam masz napisane transfery. Jeżeli masz dużo procentów w czymś to masz obciążenie.

Chcesz abym odpowiedział? Dodaj @Sneeze7 do swojego posta!

Opublikowano

@Solymr właśnie dzisiaj czyściłem i pasty zmieniałem , nadal jest to samo.

@1361622928-U485574.pngSneeze7 sprawdzałem i są ok % , zauważyłem , że to występuje rzadziej jak wpisz komende fps_max 64 , a przy fps_max 0 np. to w miare często

Opublikowano

@Solymr właśnie dzisiaj czyściłem i pasty zmieniałem , nadal jest to samo.

@1361622928-U485574.pngSneeze7 sprawdzałem i są ok % , zauważyłem , że to występuje rzadziej jak wpisz komende fps_max 64 , a przy fps_max 0 np. to w miare często

Po przeczyszczeniu sprzęt pracuje ciszej? Próbowałeś od wtedy chociaż uruchomić jakąś inną, wymagającą grę?

Opublikowano

@Solymr pracuje ciszej. odpalałem grida autosport i hearthstone , w gridzie 0 przycinek na low/medium , a w hearthstone czasami ściny są nwm czemu :/ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...