Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bojownik - fiolet, zieleń, pomarańcz, błękit, czerwień


Gość Eladrin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­Wszystko jest, efekty, wersja dla kobitki/facia, nie wstawię na forum gówien takich jak pojedynczych broni/zbroi, które nie będą skończone(na wszystkie klasy)

 

Szanujmy się. :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odświeżam jakby ktoś szukał,a że druga strona w tematach to chyba można.   :lenny:

 

Niedługo powinienem móc wstawić czarny i biały(jaśniejszy od pustynnego jeśli chodzi o biel), oczywiście z efektami i ikonkami. :P

­

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dla mnie to jest przesada, dawniej był jeden tzw 'pustynny' i ludzie cieszyli się nim na głupim privie jak go się posiadało, a teraz jest tego nawalone że nie wiadomo który wybrać, Bojownik Sraki taki i owaki. Niby brzydko nie wygląda, ale przesada.

6222704500-1434194730.png

Opublikowano

Można to fajnie wykorzystać. :) Kostiumy bardzo ładne, chętnie z nich skorzystam. @Eladrin Czy mógłbyś dorobić jeszcze Kostium Żółty? :D

 

Jak skończę to co robię do siebie to może dorobię. :>

Na ten czas bawię się z innymi. :D

 

Dla mnie to jest przesada, dawniej był jeden tzw 'pustynny' i ludzie cieszyli się nim na głupim privie jak go się posiadało, a teraz jest tego nawalone że nie wiadomo który wybrać, Bojownik Sraki taki i owaki. Niby brzydko nie wygląda, ale przesada.

 

 

Te+zwykły, biały, czarny, "brązowy", a reszta to kicz.

 

Tak samo z hwangami, może jest z 6-7 ładnych wersji. :P

Opublikowano

Odświeżam jakby ktoś szukał,a że druga strona w tematach to chyba można.   :lenny:

 

Niedługo powinienem móc wstawić czarny i biały(jaśniejszy od pustynnego jeśli chodzi o biel), oczywiście z efektami i ikonkami. :P

­

Bardzo fajna praca Plusik + :D

 

Mh, nie moge sie doczekac jak bedzie bialy lub czarny bojownik wygladac napewno zayebiscie :)

 

Dodalem kostiumy i dzialaja tylko ze mam problem bo nwm jak ustawic,je zebym mial ten fajny efekt kolo bojownika ;( 

  • 2 lata później...
  • 2 lata później...
  • Silence zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...