Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bojownik - fiolet, zieleń, pomarańcz, błękit, czerwień


Gość Eladrin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepszy jest niebieski brakuje do tematu czarnego bojownika

+

 

A nie ma czasem go już wstawionego na mpc?

Jak nie ma to może nawet dodam, jeśli z efektem to nie dodam, bo tego edytowałem dla siebie. (:

 

P.S. Jak piszesz o "plusach" to wypadałoby go dać. :v

 

@Turion.pl

Jakbyś kurcze pobrał to byś zobaczył. :v

2 sekundy pobieranie i głupie pytanie by nabić kolejnego życiowego posta.  :yay: 

 

­

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cześć dodał ktoś te kostiumy ? ponieważ u mnie nie wczytuje modelu na postać ? tzn jak by zakładało ale tak jak by była bez zbrojki czy kostiumu 

 

 

Group ShapeData134
{
SpecialPath "d:/ymir work/pc/warrior/"
ShapeIndex 50031
Model "warrior_assasin1.GR2"
SourceSkin "warrior_assassin6.dds"
TargetSkin "warrior_assassin6.dds"
}
Group ShapeData135
{
SpecialPath "d:/ymir work/pc/warrior/"
ShapeIndex 50032
Model "warrior_assasin1.GR2"
SourceSkin "warrior_assassin7.dds"
TargetSkin "warrior_assassin7.dds"
}
}

 

Opublikowano

Fajnie wyglądają te kostiumy, nawet :D

A co do Twojego serwera, kiedy planujesz w ogóle wystartować i jaki typ ? PS. oby nie Medium, wolę easy albo hard :D ­

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Fajnie wyglądają te kostiumy, nawet :D

A co do Twojego serwera, kiedy planujesz w ogóle wystartować i jaki typ ? PS. oby nie Medium, wolę easy albo hard :D ­

­

W grze prezentują się myślę jeszcze lepiej, jutro może wstawię filmik, jaka jest poświata gdy się biegnie, itd. 

 

A co do serwera to zaraz dam Ci informację na PW, nie chcę wykorzystywać tego tematu jeszcze jako reklama, może w przyszłości jak wstawię jeszcze lepsze wstawki, bo różni ludzie się rozhulali (a potem, że ich prace)  #export_majstry  :yay:

Opublikowano

Elegancko ;) Te efekty mi się strasznie podobają przy tych bojownikach, dzięki

Osobiście polecam nie robić z tego kostiumów na długo, albo zablokować wchodzenie na OX w kostium/dodać zamianę w moba tam.

Nawet przy 200 osobach(z czego z 60 ma taki kostium) na OX, może strasznie lagować.

Albo dodać do clienta wyłączenie efektów. :>

 

Dzięki Piotrek, pewnie wiesz czego Ci życzę. Jesteś silny chłop. <3

 

­

Opublikowano

Cześć dodał ktoś te kostiumy ? ponieważ u mnie nie wczytuje modelu na postać ? tzn jak by zakładało ale tak jak by była bez zbrojki czy kostiumu 

 

 

Group ShapeData134

{

SpecialPath "d:/ymir work/pc/warrior/"

ShapeIndex 50031

Model "warrior_assasin1.GR2"

SourceSkin "warrior_assassin6.dds"

TargetSkin "warrior_assassin6.dds"

}

Group ShapeData135

{

SpecialPath "d:/ymir work/pc/warrior/"

ShapeIndex 50032

Model "warrior_assasin1.GR2"

SourceSkin "warrior_assassin7.dds"

TargetSkin "warrior_assassin7.dds"

}

}

 

 

Ponawiam pytanie o pomoc :/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Leci zasłużony plusik. : > 

Bojownik prezentuje się genialnie w każdym kolorku. :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

Cześć dodał ktoś te kostiumy ? ponieważ u mnie nie wczytuje modelu na postać ? tzn jak by zakładało ale tak jak by była bez zbrojki czy kostiumu 

 

 

Group ShapeData134

{

SpecialPath "d:/ymir work/pc/warrior/"

ShapeIndex 50031

Model "warrior_assasin1.GR2"

SourceSkin "warrior_assassin6.dds"

TargetSkin "warrior_assassin6.dds"

}

Group ShapeData135

{

SpecialPath "d:/ymir work/pc/warrior/"

ShapeIndex 50032

Model "warrior_assasin1.GR2"

SourceSkin "warrior_assassin7.dds"

TargetSkin "warrior_assassin7.dds"

}

}

 

 

Ponawiam pytanie o pomoc :/

 

Model i sourceSkin ma być standardowe - przypisane do białego. Ty zmieniasz tylko TargetSkin

Opublikowano

Eee no, fiolet na propsie :v 

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ładnie wygląda (czerwony bardziej taki różowy)

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Opublikowano

Aby dodać efekty do tych Kostiumów trzeba wpisami ustawić je na Type Zbrojek, dodać wpisy do playersetingmodule.py i ustawić socket_pct Mysql i Client

Opublikowano

Zielony jest wręcz cudowny! 

Ładna wstawka, plusik! 

 

@Eladrin DL nie działa. :c

Wygasł tylko speedshare(reszta działa - sprawdzone), rano zaktualizuję, dzięki!

 

Jak znajdę chwilę to może dorobię inne kolory, już nie widzę w tym żadnego problemu. 

 

Niedługo jak ogarnę jakie dokładnie modele chcę na swoim serwerze to może zrobię temat zbiorczy z niepotrzebnymi mi. :>

 

­

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...