Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bojownik - fiolet, zieleń, pomarańcz, błękit, czerwień


Gość Eladrin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

 

 

 

Jako, że nigdzie nie widziałem na MPC takiej wstawki to proszę.

Do startu mojego serwera bardzo daleko, więc pewnie ktoś by to znalazł przed tym, a że to u mnie leży od dłuższego czasu to czemu nie.

 

Kostiumy posiadają własne efekty, ikonki i są one na każdą klasę.

 

Według mnie są bardzo ładne, a nie widziałem ich na żadnym serwerze.

Przyzwoity bardzo kostium, który chętnie zobaczę na dobrym projekcie. (:

 

 

 

|Błękitny|

 

 

 

0dBLKHF.png­

 

 

 

|Pomarańczowy|

 

 

 

vduXIr8.png

 

 

|Zielony|

taki turkusowy trochę

 

 

 

npGpI7i.png

 

 

|Fioletowy|

 

 

 

nsedHSp.png

 

 

|Czerwony|

 

 

AyPrh5e.png

 

 

 

Jako, że jest to na dwóch zagranicznych forach(wszystkie razem), to nie daję źródła.

 

 

Download:

MEGA:

https://mega.nz/#!2c1RnJbY!N7CvFqUPq-1OSIeFU5yaeQQulVl-ZtB1N7JZzuQCJOQ

Zippyshare:

http://www70.zippyshare.com/v/KrGtkkuQ/file.html 

Speedy Share:

http://www.speedyshare.com/AvDH7/MPCbyEladrin.rar 

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/226e13c47c75e1829a185ca6983e5ae357d2fe61e22f88b7ddd59a93be3b628d/analysis/1451783435/

Jak jakieś linki wygasną proszę mnie oznaczyć w poście - @Eladrin

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra wstawka, dzięki :) z pewnością wykorzystam je jako nowe kostiumy ;3

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

@Eldrin

Moim zdaniem najlepiej wygląda błękitny i czerwony, ale o gustach się nie dyskutuje jak to mówią :)

 

Zmieniłem nazwy, w nazwie raczej może zostać, tam jest wymiana kolorów, ale nad ss'ami poprawiłem i masz rację, mi również najbardziej się podobają te.

 

I nie przekręcaj mojego nick'u, proszę. :D

­

Opublikowano

Ten "zielony" to bardziej taki turkus, ale ładnie wygląda.

Podoba mi się również fioletowy.

A reszty chyba nikt nigdzie nie wykorzystał :D

Opublikowano

Czerwony, fioletowy całkiem ładne, reszta taka sobie! Oczywiście leci + za wstawkę.

Opublikowano

Super ! Szukałem tego. Przyda mi się na pewno. Najlepsze jak dla mnie są bojowniki koloru niebieskiego i czerwonego ale reszta też ładnie się prezentuje :)

Opublikowano

Stare, już dawno było na info**e ...

Kiedyś było 10000 kolorów hwangów, a teraz to samo będzie z bojownikami

 

Yop, aż dziwne że kogoś to dziwi.

#EMERYTURA

Opublikowano

Ten "zielony" to bardziej taki turkus, ale ładnie wygląda.

Podoba mi się również fioletowy.

A reszty chyba nikt nigdzie nie wykorzystał :D

właśnie to samo miałem na myśli

 

@topic kostiumy są bardzo ładne +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...