Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| PrestigeMU [ŚWIAT 1000 EXP] START 06.01.2016 godz 18 |


spriker

Dot.Serwera.  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś aby ten serwer nie miał resów?

  2. 2. EXP NA SERWERZE BEZ RR TO: ?

  3. 3. Season serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie w mojej publikacji nowego świata czy też pod serwera, jak zwał tak zwał dla marki Prestige MU.


Serwer będzie przygotowany pod ludzi, którzy nie mają dużo czasu na grę i wspólnie spróbujemy zrobić dobry medium serwer na scenie 


Mu Online, mam nadzieję, że wspólnie stworzymy coś fajnego.


Zapraszam do przeczytania wstępnych ustawień serwera, które rozpisałem poniżej.


 


 


 


tpbWXqM.png


 


 


Datą startu jest 6 stycznia 2016 roku o godzinie 18:00. 


Beta testy będą trwały do 06.12.2016 godzina 00:00.


Rejestracja otwarta będzie w dzień startu od godziny 12:00.


 


 


LbIQ0WR.png


 


 


Nazwa serwera: PrestigeMU x1000


Wersja serwera: Season 6 Episode 3


Serwer hostowany 24/7 na VPS'ie


Maksymalnie graczy: 500 


IP: main.exe


PORT: main.exe


 


Główna strona serwera: http://51.254.221.73


 


 


 


3weXFoS.png


 


 


Exp: 1000 %

Drop: 40%

Monster HP: 120 %

Reset level: 400

Max Resets: 100

Bless bug: OFF

Tworzenie gildii : 150 poziom

 

Postacie specjalne od następujących poziomów: 

 

*Dark Lord - 200 poziom

*Magic Gladiator - 200 poziom

* Summoner - 1 poziom

* Rage Fighter - 200 poziom

 

Max item level: +15+28

Max stats: 32 767

 

Punkty za wykonany reset: 500 * ilość resetów

Ilość resetów na Grand Reset: 100 

Koszt resetu: 30kk * ilość resetów ( Maksymalnie do 2kkk zen ) 

Koszt; Grand Resetu : 2 000 000 000 zen 

 

 

 


SQXKSR3.png


 


 


Ustawienia pralki wstępnie zostają globalowe, lecz na testach wspólnie z graczami chciałbym je ustawić poprawnie 


oraz wyeliminować visual bugi, które są częstym problemem dla graczy. 


 


 


0vr6yVZ.png


 


 


Jewel of Bless success rate is 100%.

Jewel of Soul success rate is 70%.

Jewel of Soul + item luck success rate is 80%.

Jewel of Life success rate is 65 %

 

 

 

HbJNswp.png

 

 

Na serwerze są podstawowe eventy dla seasonu 6. 

Co nowego?: 

Znajdziecie tutaj wiele nowych eventów/inwazji mojego autorstwa. 

 

 

 

bnusgDR.png

 

 

 

Jedynym sposobem dotacji serwera będzie poziom konta VIP. Koszt takiej usługi nie będzie zbyt wyrafinowany, proponowałbym 30 zł / miesiąc. Zwiększałbym on zdobywane doświadczenie o powiedzmy 150 czyli łącznie vip by miał 1150 x.

Drop zwiększałby się o 5 %. 

Możliwość założenia postaci takich jak DL/MG/RF od 50 poziomu ! 

 

 

 

 

Co poprawiliśmy ? Jakie bugi zostały wyłapane na poprzednich edycjach? Co naprawiliśmy? Co będziemy próbować na tej edycji?: 

 

1. Wyeliminowany błąd w inwazji Goldenów gdzie Gold stał tylko 10 minut i jeżeli go nikt nie zabił to znikał.

2. Przywrócenie kanturu do globalowych ustawień 

3. Podkręcenie goldów, tak aby nie były "na strzała" 

4. System recconect, który nie wiesza kont w bazie.

5. Więcej spotów na podstawowych mapach ( nisko levelowych ).

6. Wprowadzenie 2-3 map non PVP

7. Ograniczenia resowe do przejść na "lepsze mapy"... Jakie to ustalimy na testach.

8. Zen będzie walutą na serwerze.

9. Drop exe na spotach z szansą 5 % 

10. Nowy wygląd map podstawowych 

11. Dodanie 4 poziomu wingów dostępnych jedynie za GR.

12. 1 Reset = 20 crd 

13. Brak możliowości zakupu przedmiotów za realną gotówkę.

14. Cykl Castle Siege rozpoczynający się od dnia startu 

15. Castle siege co 7 dni o stałej godzinie o czasie trwania 1 h 

 

 

 

Gorąco zapraszam do testowania !

MENx aka FranklyN

Opublikowano

"ARE BETA TESTS SERVER" a rejestrować się nie można :D

 

Spokojnie... Za chwilkę będzie dostępna rejestracja. Powoli. Zrobię jedno zajmę się drugim :) 

Opublikowano

Rozumiem, ze bedzie to serw jak PrestigeMu x50 z tylko wiekszym expem i malymi roznicami?

 

Coś w ten desen, lecz nie małymi różnicami :) Wprowadzimy w ten świat nowe zmiany, nowy drop itp 

 

Rejestracja otwarta

Opublikowano

Coś w ten desen, lecz nie małymi różnicami :) Wprowadzimy w ten świat nowe zmiany, nowy drop itp 

 

Rejestracja otwarta

No to spoko jako iz 50 byl dosc solidny i spoko poza drobnymi bugami, 50 to za malo expa dla mnie, eh lecz ten 1000 tez mnie przeraza no ale coz wole pograc na 1000 niz 50. Napewno wbije zapowiada sie calkiem spoko

Opublikowano

ktory raz juz serwer stawiasz? nie trzeba bylo kombinowac tylko zostawic jeden a solidny serwer ;)

 

Przecież tamten serwer stoi i nikt go nie rusza pod względem RIPa. 

Patrz ile ja razy próbowałem a ty dalej nic.. :) 

Typowy hejter

Opublikowano

Jakie są przewidywane nagrody za GR i czy tylko dla klasy na której został on wykonany i co z multi acc dozwolone czy nie?

Opublikowano

Nagroda za GR w postaci itemu jest bez sensu jeśli drop na serwerze jest słaby. Wtedy o wiele bardziej opłaca się tylko expić, bo wbicie 100 resów na x1000 to pestka. Nie warto marnować czasu na poszukiwania goldów, z których wyleci luck+mana.

 

Według mnie za GR powinny być kamienie.

Opublikowano

Panie Adminie, proponuje Ci zmniejszyc exp co kazde 10-20rr, bo po tygodniu ludzie beda mieli po 2-3gr'y i nowy gracz napewno nie wbije, kiedy zobaczy ranking. To samo z kasa za resa, jesli chcesz miec rozwiniety handel, a na takim expie ciezko bo kazdy ciula resy to zrob drogiego bota, zmniejsz do minimum zen za itemy/jewele w sklepie oraz zmien platnosc za resa na jewele i zen lub wieksza ilosc zena. Przynajmniej ludzie nie beda afczyc na bocie tylko kombinowac jak zebrac hajsy na resa :DD Przynajmniej w malym stopniu ograniczy to multi acc, bo jak tu zrobic resa na 5postaciach, kiedy na main postac nie masz zena xD

Opublikowano

Panie Adminie, proponuje Ci zmniejszyc exp co kazde 10-20rr, bo po tygodniu ludzie beda mieli po 2-3gr'y i nowy gracz napewno nie wbije, kiedy zobaczy ranking. To samo z kasa za resa, jesli chcesz miec rozwiniety handel, a na takim expie ciezko bo kazdy ciula resy to zrob drogiego bota, zmniejsz do minimum zen za itemy/jewele w sklepie oraz zmien platnosc za resa na jewele i zen lub wieksza ilosc zena. Przynajmniej ludzie nie beda afczyc na bocie tylko kombinowac jak zebrac hajsy na resa :DD Przynajmniej w malym stopniu ograniczy to multi acc, bo jak tu zrobic resa na 5postaciach, kiedy na main postac nie masz zena xD

'

Jest to jakieś rozwiązanie :) Właśnie kombinuję ze skryptem Grand Resetu i próbuje zrobić, że co daną x będzie exp spadał :D

Opublikowano

Takimi problemami zająłbym się później. Trzeba naprawić RFa, bo pizga reszte charów jak oszalały. Jego DMG jest niezależny od jego setu jak i setu przeciwnika, zawsze wyświetla się ta sama wartość. RF 6k agi bije elfa na full statach w 5 sekund (jeżeli elf nie ma refa).

Opublikowano

druga sprawa to drop z 1 na 4-5 mobow cos dropi a jak dropi to jest to zen w lt6 dropi po 6k, jak ma być to serwer medium to proponuje zwiększyć dropa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...