Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pingobójstwo - Czyli jak pozbyć się lagów


Kycek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Sprawdź na innych serwerach w WTFast

 

 


 

dziwne, ja mogę robić nowe konto cały czas


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Spróbujcie odinstalować WTFasta uninstallerem, przelecieć rejestr, zmienić ip , dopiero potem nowe konto zakładać i od nowa pobrać. Powinno zadziałać.

 

 

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngBiter.

u ciebie to 1416

 

 

jeśli komuś nie działa tworzenie kont w WTFast to nie zawsze trzeba wszystko robić tak jak producent chce :D

(mam nadzieję że ktoś zrozumie :D)


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Poradnik bardzon ciekawy, jednak gdy ma sie internet od Orange to nic nie pomoze, tylko zmiana dostawcy


Poradnik bardzo ciekawy, jednak gdy ma sie internet od Orange to nic nie pomoze, tylko zmiana dostawcy

Opublikowano

@IniuQ

 

Mi pomógł na parę gier, później coś się rypło i mi się nie odpala.

Poza tym u mnie już działa płynnie EUNE

 

 

@ShadowLight

Niestety ale nie ma sposobu na ominięcie tego :(


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Obecnie nie mam lagów.

Lecz napewno skorzystam z tego poradnika gdy lagi będo przygniatać.

Opublikowano

Z tego co pisało mi wiele osób, lagi jak były tak są nadal. Nie wiem czy to prawda bo sam nie mam czasu tego sprawdzić ale jeśli ustąpiły to brawo rito ze po takim czasie coś zrobiłeś


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Zrobiłem wszystko, co w poradniku, nic nie pomaga. Jedynie co mi pomagało to WTFast ale niestety pieniazki sa wazniejsze, co idzie zrozumiec. Jezeli ma ktos jeszcze jakis sposob to zapraszam do napisania bo nie gram od 2 miesiecy w te gre, a mam ochote.

f8U07UQ.png


 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Znalazlem nowy sposob, wystarczy zadzwonic do orange i ladnie poprosic o przyspieszenie internetu, bo miales miec szybszy ( nawet jak nie miales, to ci powinni przyspieszyc), jezeli nie podziala, to wystarczy ich 'opierdolic'

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...